Bořice - Rváčov 1:1

Góly: 88. Havlíček 44. Kilmer.

Ve vyrovnaném zápase průměrné úrovně s minimem šancí zachránili domácí jarní neporazitelnost v samém závěru. ČK: 0:2 (57. Olinha, 90. Hamsa).

H. Bradlo - Ctětín 1:0

Branka: 58. Kroutil.

Jednalo se víc o boj, než o fotbal. Domácí proměnili jedinou šanci zápasu, a tak se mohou radovat ze tří bodů.

Sestava TJ H. Bradlo: D. Pospíšil Němec, Sádovský, Černota, Dalecký Matěna, Semerád, Kumpan, Nepovím Kroutil, Bláha (Novák, A. Pospíšil).

Bítovany - Miřetice B 1:0

Branka: 80. O. Čechlovský.

Domácí rozhodli o své výhře deset minut před koncem, kdy O. Čechlovský proměnil jednu z mnoha šancí druhého poločasu.

Sestava TJ Bítovany: Hrnčíř Dvořák, Čechlovský, Kratochvíl, O. Čechlovský, Kraťoch, Brdička, Wasserbauer, Brdička, Felkl, Bondor (Dubský, Chomín).

T. Kamenice - Rosice 2:2

Branky: vlastní, Švejda Novák, Dvořák.

V první půli byli lepší domácí, ve druhé hosté, a tak je konečná remíza zasloužená.

Dřenice - Orel 1:0

Branka: 83. Bondor.

Posledních 20 minut domácí zatlačili a svůj drtivý tlak zúročili ve vítězství. 100 diváků.

Sestava SK Dřenice: Kubalík Tichý, Mastík, Tamchyna, Martinec Kratochvíl, Jelínek, Kaplan, Mudruňka Bondor, Rázek (Hybeš, Kohoutek, Křemeňák).

Kočí - Hr. Týnec 1:0

Branka: 7. Fantl.

Vyrovnané utkání rozhodl v jeho samém začátku Fantl.

Sestava SSS Kočí: Bukač Slanař, Vávra, Koreček, Dvořáček Škaryd, Kudrnka, havránek, Blažek Fantl, Šára (Janko, Pavlas, Smetana).

Slatiňany B - H. Městec B 7:3

Branky: Koucký 3, Koráb, Zdražil, Hlušička, Hanuš Salfický 3.

Zajímavé utkání dvou výrazně posílených rezerv skončilo spíše hokejovým výsledkem.

Sestava Spartaku Slatiňany B: Dvořák Melichar, D. Tesař, Sýkora, Marzak Louvar, Hanuš (46. Jandík), Zdražil, Drahý Hlušička, Koráb (46. Koucký). (rp)