6:0! První posledního nešetřil. Pálily i Moravany

Pardubice - Osmi zápasy 28. kola pokračoval o víkendu fotbalové přebor Pardubického kraje. Vedoucí Slatiňany potvrdily úlohu lídra, když soupeře ze dna tabulka zasypali půltuctem gólů.

5.6.2017

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

Hlinsko – Chrudim B 0:0,na penalty 4:2
Fakta – Rozhodčí: Jelínek (Lanškroun). ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Hlinsko: Jindřichovský – Nevole, Volf, Mayer, Dostál (81. Zub), Vukliševič (89. Hlouš), Křivka, Vymetal, Pelikán (46. Chmelík), Cach, Ali Hussein (66. Zach). Chrudim B: Zíma – Kopecký, Tlapák, Holeček, Stránský, Havránek, Zavřel (76. Svoboda), Bureš, Zrůst, Jindrák, Tlapák.

Slatiňany – Přelouč 6:0
Fakta – branky: 25. Koblasa, 32. Pokorný, 33. Vladyka, 42. a 49. Kopecký, 57. Rešetár. Rozhodčí: Depeš (Libchavy). ŽK: 1:1. Diváci: 100. Slatiňany: Žďánský – Vladyka (67. Beran), Valda, Trňák (67. Mihulka), Slováček (56. Beneš), Pokorný, Malý, Málek, Kopecký, Koblasa (56. Koudelka), Chvojka (56. Rešetár).. Přelouč: Marek – Kmoníček, Koblížek, Kačírek, Machačný, Chaloupský (46. Klouda), Ulrych, Táborský, Řezníček, Linhart, Novák (64. Minařík).

Č. Třebová – Holice 3:0
Fakta – branky: 21. Fučík, 70. Hašek, 76. Vondra. Rozhodčí: Lukes (Lanškroun). ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Česká Třebová: Bárta – Bohuněk, Hašek, Rataj, Grepl (82. Klumpar) – Müller, Zahálka – Fučík, Urbanec (71. Ezr), Vondra (82. Keprt) – Jankele. Holice: Melnychuk (35. Navrátil) – Tláskal, Chvála (73. D. Machatý), Ručka, Hanč – R. Machatý, J. Jedlička, Kopřiva, Křtěn (58. Shejbal) – T. Jedlička, Bláha (73. Černohorský).

Libišany – Žamberk 3:1
Fakta – branky: 39. Bukač, 43. Kaufman, 45. Machala – 80. Smola. Rozhodčí: Hořínek (Hradec n. S.). ŽK: 0:1. Diváci: 120. Libišany: Šimon – Hrůša, Huňák, Vydarený – Hron (70. Starý), Brož, Kaufman, Machala, Rosůlek – Bukač, Slezák (59. Filipi). Žamberk: Vanický – Franke, Rudolecký O. Kopecký, Trejtnar (46. Zach), Molnár (64. Trnka) – A. Kopecký, Smola, Jírů – Černík, Hrubý.

H. Městec – M. Třebová 2:0
Fakta – branky: 58. Salfický, 76. Dvořáček. Rozhodčí: Schmeiser (Roveň). Hráno bez karet. Diváci: 230. Poločas: 0:0. H. Městec: T. Zrůst – T. Zrůst, Mach (82. Musil), Salfický (84. D. Zrůst), Dostál (46. Vegeš), M. Jablečník, Novák (62. Peter), Tiler, Dvořáček, D. Jablečník (88. Kosina), Netušil. M. Třebová: Kamisch – Polák, Strouhal, Novák, Staněk – Kovář, Sedláček (74. Trefil), Štaffa, Šrom, Kolář – Žouželka.

Moravany – Svitavy 4:0
Fakta – branky: 4. Veselý, 13. Kříž, 29. Novák. Rozhodčí: Langr. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 3:0. Moravany: B. Branda – J. Branda, J. Lukas, Kulhánek, M. Lukas – Mach, Knotek, Bakeš (73. Poláček), Veselý – Kříž, Novák (90. Kaluža). Svitavy: Jílek – Petrila, Veselský (67. Czehowský), F. Čížek, Novák – Chlup, M. Čížek, Válek, Bartoš (79. Vacek) – Frolo, Svoboda (71. Juřík).

Polička – Choceň 3:2
Fakta – branky: 17. T. Mbah, 26. Jiří Mužík, 84. Pazdera – 47. Myšák, 52. Holec z pen. Rozhodčí: Mrázek (Chroustovice). ŽK: 3:1. Diváci: 120. Poločas: 2:0. Polička: Slaný – Jakub Mužík (70. Pokorný), Stejskal, P. Dobiáš, Jiří Mužík – Navrátil, Andrle, Pazdera, Netolický (46. Vondra) – T. Mbah, Obusanya (46. Vojta). Choceň: Gerčák – Fogl, Baborák, Kubový, Lebeda – Hanus (72. Sklenář), Holec, Sršeň, Prachař – Šafek, Myšák.

Dolní Újezd – Třemošnice 0:2
Fakta – branky: 71. Mocanu, 90. Šebek. Rozhodčí: Horníček (Choceň). ŽK: 2:2. Diváci: 160. Poločas: 0:0. Dolní Újezd: Janecký – Pešina, Částek, M. Vomáčka, Čejka – Fulík (80. Mokrejš), J. Vomáčka, Vrabec, Severa – Mandlík, Frňka. Třemošnice: Janda – Král, Mocanu, Petr, O. Vančura – P. Šindelář (86. Brom), J. Vančura, M. Šindelář, Forman (78. Kalina) – Šebek, Hejcman (89. Šťastný).

Jindřich Kučera (na snímku vpravo)

Jindřich Kučera: Kdo by nechtěl dostat šanci?

První kolo okresních soutěží a ještě ohlédnutí za krajskými třídami

Chrudimsko - O víkendu začaly fotbalové soutěže. Nabízíme zbývající výsledky III. a IV. třídy. Utkání se hrála 12. a 13. srpna.