Chrudimský tým potupil favorita

Pět branek nastříleli v páteční předehrávce 28. kola divize C fotbalisté Chrudimi favorizovanému Dvoru Králové. Střelecky se blýskl autor tří gólů Vácha.
Ve druhém předehráduelu Choceň prohrála s vedoucím týmem Hlavice 1:3 a její naděje na záchranu rapidně poklesly.

Chrudim – Dvůr Králové 5:0

Fakta – branky: 10., 45. a 50. Vácha, 40. Vladyka, 47. Hauf. Rozhodčí: Čížek (Praha). ŽK: 1:2. Diváků: 100. Poločas: 3:0.

AFK Chrudim: Lankaš – Luptovský (77. Hausner), Zdražil, Rahimič, Klíma (68. Terer) – Hauf, Zvára, Holub, Dostálek – Vácha (71. Hýsek), Vladyka.
TJ Dvůr Králové: Tomek – Král (55. Volf), Kruliš, Bělina, Ježek – Kilevník, Novák, Holub, Blažek (46. Řežábek) – Groh (66. Klazar), Otradovský. (dom)

Choceň – Hlavice 1:3

Fakta – branky: 24. Kroulík – 28. a 40. Banda, 76. Diviš. Rozhodčí: Benedikt (Vodňany). ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (56. Charuza). Diváků: 150. Poločas: 1:2. FK Agria Choceň: Gerčák – Krejza, Michal, Šrut, Jandera – Šulc, Bakeš (45. Chleboun), Unger (68. Lesák), Kroulík, V. Smejkal (62. Souček) – Šabata.

Další program – 28. kolo – sobota 7. června 10.15: Ovčáry – Pěnčín-Turnov, 13.30: Dobrovice – Předměřice, 14.00: Holice – Tesla Pardubice, neděle 8. června 10.15: Převýšov – Týniště, 17.00: Trutnov – Čelákovice, Velim – FC Hradec Králové B.