FC Hradec Králové B – AFK Chrudim 1:4 (1:1). Branky: Semerád, Kopecký, Holub, Dostálek.

Úvod tak jasnou záležitost „afrkáčů“ nenaznačoval, neboť se soupeř ujal ve 12. minutě vedení po standardní situaci. Do poločasu srovnal Semerád (přichází na hostování z Tesly Pardubice) po akci Dostálka. Ve II. půli převzal AFK iniciativu a vyjádřil ji i střelecky. Nejprve Kopecký (další host z Náchoda) obešel i gólmana – 1:2, třetí gól přidal po akci Haufa Holub a skóre uzavřel krásným obloučkem ze 30 m Dostálek.

AFK: Lankaš – Luptovský, Linhart, Jirousek, Adámek – Holub, Zvára, Semerád, Dostálek – Hauf, Kopecký (Pudil, Terer, Klíma, Kubík, Hýsek, Černý).

Trenér Pavel Jirousek byl s výsledkem i hrou spokojen, což je před sobotní premiérou nového divizního ročníku (v 10.15 s Předměřicemi) příslibem. Mrzí jej však, že jeho svěřencům odpadla dnešní příprava s Titanikem Srch, kterou soupeř odvolal.