VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Aktuální zpravodajství z OFS Chrudim

Chrudim - Přinášíme vám zprávy z Okresního fotbalového svazu Chrudim.

5.5.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH

Okresní přebor, 21. kolo
A1A2101 Miřetice – Tuněchody NE 15. 05. 17:00 Tláskal, Kváša, Kysela
A1A2102 H. Bradlo – Svídnice SO 14. 05. 17:00 Semerád, Nepovím, Jehlár
A1A2103 H. Městec „B“ – Luže NE 15. 05. 17:00 Horák, J. Havel, R. Čechlovský
A1A2104 Chrast – Rváčov NE 15. 05. 17:00 OFSPce, OFS Pce, OFS Pce
A1A2105 Stolany „B“ – Proseč NE 15. 05. 17:00 B. Novotný, Linhart, J. Dědič
A1A2106 Hr. Týnec – Krouna SO 14. 05. 17:00 Šebek, Šeps, Horník
A1A2107 Chroustovice – Nasavrky SO 14. 05. 17:00 Kudyn, Kišš, Havránek

III. třída, 21. kolo

A2A2101 Orel – Slatiňany “B“ SO 14. 05. 17:00 Ďuriš
A2A2102 Holetín – Prosetín “B“ SO 14. 05. 17:00 Žďánský
A2A2103 Křižanovice – Bořice SO 14. 05. 17:00 F. Smitka
A2A2104 Načešice “B“ – Trh. Kamenice SO 14. 05. 17:00 Linhart
A2A2105 Zaječice – Míčov NE 15. 05. 17:00 Kykal
A2A2106 Rosice – Vítanov NE 15. 05. 17:00 Malivánek
A2A2107 Dřenice – Miřetice “B“ NE 15. 05. 17:00 Bednář

IV. třída o 1. až 9. místo, 12. kolo

A3D1201 Žl. Chvalovice – Nasavrky „B“ SO 14. 05. 17:00 Petr
A3D1202 Kameničky “B“ – Městec NE 15. 05. 17:00 Šeps
A3D1203 Vítanov “B“ – Kočí SO 14. 05. 17:00 Kváša
A3D1204 Svratouch – Tuněchody “B“ NE 15. 05. 17:00 Průcha
A3D1205 volno Ctětín NE 15. 05. 17:00

IV. třída o 10. až 16. místo, 9. kolo

A3E0901 Luže “B“ volno NE 15. 05. 17:00
A3E0902 Bítovany “B“ – Krouna “B“ SO 14. 05. 17:00 Dušek
A3E0903 Orel Hlinsko – Junior NE 15. 05. 17:00 Alinč, hř. Vortová
A3E0904 Chroustovice “B“ – Bojanov NE 15. 05. 17:00 B. Čechlovský

Okresní přebor dorostu, 21. kolo

C1A2101 Ronov – Junior NE 15. 05. 10:00 Zita
C1A2102 Rváčov – Prosetín NE 15. 05. 10:00 Vymetal
C1A2103 Vítanov – Rosice NE 15. 05. 10:00 Boháč
C1A2104 Zaječice – Orel Hlinsko SO 14. 05. 14:00 Ďuriš
C1A2105 Tuněchody – H. Městec SO 14. 05. 14:30 Kykal
C1A2106 Hr. Týnec – Holetín NE 15. 05. 10:30 Havránek
C1A2107 Dřenice – Bojanov NE 15. 05. 14:30 Bednář

OP starších žáků, 15. kolo

E1A1501 Vítanov – Hr. Týnec SO 14. 05. 14:00 Nevole
E1A1502 Svídnice – Rváčov NE 15. 05. 10:00 Žalud
E1A1503 Chroustovice – Svratouch SO 14. 05. 10:00 Bačina

OP mladších žáků, 14. kolo

F1A1401 Prosetín – Nasavrky NE 15. 05. 10:00 Tláskal
F1A1402 Holetín – Luže NE 15. 05. 10:00 Nejtek
F1A1403 H. Bradlo – Vítanov NE 15. 05. 10:00 Menšík
F1A1404 Rosice volno NE 15. 05. 10:00
F1A1405 Dřenice – Ronov NE 15. 05. 10:00 Marek

Okresní přebor starší přípravky, 15. kolo

G1A1501 Vítanov – Prosetín SO 14. 05. 09:00 Boháč
G1A1502 Prosetín – Slatiňany SO 14. 05. 10:00 Boháč, hř. Vítanov
G1A1503 Slatiňany – Vítanov SO 14. 05. 11:00 Boháč, hř. Vítanov
G1A1504 Kameničky – Načešice NE 15. 05. 13:00 Nevole
G1A1505 Načešice – Zaječice NE 15. 05. 14:00 Nevole, hř. Kameničky
G1A1506 Zaječice – Kameničky NE 15. 05. 15:00 Nevole, hř. Kameničky
G1A1507 Miřetice – Chroustovice NE 15. 05. 09:00 Šebek
G1A1508 Chroustovice – Chrast NE 15. 05. 10:00 Šebek, hř. Miřetice
G1A1509 Chrast – Miřetice NE 15. 05. 11:00 Šebek, hř. Miřetice

Okresní přebor dospělých – OFS Pardubice

A1A2003 Chvojenec - Mnětice SO 07. 05. 17:00 Kišš, F. Smitka, Havránek

Změny a doplňky delegací na víkend 07. a 08. května

Soutěže PKFS:
I. B třída: Rozhovice - AFK Chrudim „B“ NE 08. 05. 17:00 AR2 B. Novotný
KP st. a ml. dorostu: AFK Chrudim „B“ – Hlinsko NE 08. 05. 09:30 a 11:45 AR Kudyn
I.A třída st. a ml. žáků: Zaječice - AFK Chrudim „C“ NE 08. 05. 13:45 a 15:00 HR Stejskal

Soutěže OFS:

A2A2002 Krouna „A“ - Chroustovice “A“ NE 08. 05. 17:00 Průcha, Kváša, Kysela
A2A2005 Luže „A“ - Chrast NE 08. 05. 17:00 Malivánek, Kykal, Nejtek
A3D1103 Kočí - Svratouch NE 08. 05. 17:00 Semerád

Odložená utkání:

A3E0802 Junior - Chroustovice „B“ NE 08. 05.
C1A2001 Junior - Bojanov SO 07. 05.

(ch)

5.5.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Výhledu na chrudimské panorama si náležitě užívají obyvatelé bytových domů na okraji sídliště Větrník.

Lidé nechtějí přijít o nádherný výhled

Ilustrační foto.
AUTOMIX.CZ

Až budete prodávat auto: 10 rad, jak snadno a rychle zvýšit jeho cenu

V závodě o pohár Třemošnice zvítězil Petr Harnoš

Třemošnice - Ve středu večer odstartoval jeden z dvojzávodu o pohár města Třemošnice. Letošní krosový běh byl již devatenáctým v pořadí a nenechaly si ho ujít na dvě desítky běžců. 

Otevřená herna začíná už dnes

Chrudim – Dnes od tří hodin odpoledne se v audioučebně chrudimské Základní školy Dr. J. Malíka otevře pravidelná herna deskových a karetních her Hrajeme si s Chrudimkou, kterou pořádá spolek Altus. 

Chrudimští se střetli v diskuzi nad stojany

Chrudim – Zastupitelé města v pondělí schválili závěrečný účet města za rok 2016. Vedoucí finančního odboru Hana Vránová zastupitelům detailně vysvětlila příjmy i výdaje města a seznámila je s kladným výsledkem hospodaření. Ten činil za uvedené období bezmála 49 milionů korun.

Chrudimští futsalisté porazili pražskou Slavii a třináctý titul mají na dosah

Chrudim - Jediné vítězství dělí futsalisty ERA-PACKu od dalšího ze série titulů mistra ligy. V nervydrásajícím utkání utkání porazila Chrudim před vlastními fanoušky pražskou Slavii o dvě branky, když se trefil nejprve lodivod domácích Lukáš Rešetár a posléze pečetil výhru těsně před koncem Matěj Slováček.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies