SK Uničov – MFK Chrudim 3:0 (1:0)

Branky: 8. a 61. Komenda, 70. Vychodil.

Skvěle připravený trávník přispěl k dobré fotbalové podívané, v níž herně Chrudimští určitě nezklamali. Bohužel však nedokázali proměnit řadu vypracovaných příležitostí, pouze orazítkovali břevno a tyč domácí svatyně. Soupeř měl v koncovce štěstí více a již v 8. minutě se ujal vedení díky přesné hlavičce Komendy. Východočeši sice soupeře opticky přehrávali, a to zejména díky skvělé kombinační hře ve středu hřiště, do kabin se však šlo za stavu 1:0 pro Uničov.

I po přestávce byl MFK aktivnějším týmem, překonat brankáře Uvízla se jeho hráčům ale nedařilo. A naopak v 61. minutě překvapil Komenda střelou z dálky chrudimského brankáře Trojana. O deset minut později se pak ještě prosadil Vychodil, čímž upravil na konečných 3:0. Hra hostů sice nebyla špatná, tři branky v jejich síti však ukazují na rezervy. Škoda neproměněných šancí, výsledek mohl vypadat příznivěji.

Sestava MFK Chrudim: Zíma (Trojan) – Řezníček, Drahoš, Krčál, Mastík – Kesner, Langr, Kopecký, Vavrouš, Dostálek – Kučera (střídali: Vodrážka, Tlapák, Stránský, Zavřel, Holeček, Motl).