ČFL: Chrudim zvýšila v čele náskok

Liberec – /VIDEO/ Fotbalisté MFK Chrudim vedou třetí ligu už o jedenáct bodů před druhými Pardubicemi. Svěřenci kouče Pavla Jirouska ve středu vyhráli v dohrávce 22. kola na hřišti rezervy prvoligového Liberce.

25.4.2012

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

Liberec B – Chrudim 0:3

Východočeši svým výkonem potvrdili svoji nadvládu v ČFL. Domácí Liberec jasně přehráli a zaslouženě zvítězili. Stínem utkání byla zlomená lýtková kost Lukáše Mastíka po střetu s protihráčem v prvním poločase.

Fakta – branky: 17. a 25. Holub, 76. Adámek. Rozhodčí: Koval. ŽK: 3:0. Diváků: 120. Poločas: 0:2.

FC Slovan Liberec B: Kolář – Bína, Zieris, Polák, Pokorný – Hadaščok (55. Suk), Daniel (66. Rybanský), Soběslav (79. Werner), Krystan, Drobílek – Musiol. MFK Chrudim: Mrázek – Štěpánek, Linhart, Radouš, Adámek – Kesner, Hauf, Vodrážka, Mastík (36. Vácha), Dostálek (79. Luptovský) – Holub (68. Vladyka).

Pavel Jirousek, trenér Chrudimi: „Dobře jsme do utkání vstoupili, brzy jsme se dostali do vedení. Prakticky po celou dobu jsme zápas kontrolovali, kromě vstřelených gólů jsme měli ještě několik dalších příležitostí. Soupeř si vytvořil jen jednu šanci, kterou zlikvidoval Mrázek. V tomto nabitém programu hráči zaslouží pochvalu, jak utkání zvládli."

Autor: Jiří Tůma