Chrudim - Union 2:0

Chrudimští fotbalisté potvrdili v derby pozici lídra, soupeře v průběhu utkání přehrávali a převahu vyjádřili dvěma góly.

Fakta – branky: 4. Radouš, 61. Rybička. Rozhodčí: Hocek. ŽK:  0:2. Diváci: 420. Poločas: 1:0. Chrudim: Mrázek – Řezníček, Krčál, Radouš, Mastík – Luptovský (46. Holub), Kesner (84. Opina), Sixta (62. Hauf), Langr (72. Drahoš), Kopecký – Rybička (62. Vácha). Union 2013: Nguyen – Mokošín (74. Koštíř), Žalman, Besta, Dudla – Kraják, Nobst (63. Živnůstka), Věchet (85. Motyčka), Janda – Bastin (69. Macháček), Zmeškal.

Most - Převýšov 0:1

O tříbodovém zisku Převýšova rozhodla situace ze 17. minuty, kdy J. Labík zblízka dorazil do sítě střelu Kopáče.

Fakta – branky: 17. J. Labík. Rozhodčí: Průcha. ŽK: 3:2. Diváci: 238. Poločas: 0:1. Převýšov: Petr – Veselka, J. Černý (75. Jarkovský), Chleboun, Špidlen – Malinský (75. Doležal), Kopáč, Dvořák, Javůrek (59. Sedláček), Urbanec – J. Labík (61. T. Labík).

Další výsledky – 18. kolo: Benátky – Čáslav 2:2, pen. 3:0, Zápy – Štěchovice 2:0, Benešov – Dobrovice 1:2, Tachov – Domažlice 1:0, Králův Dvůr – Písek 1:0, Vltavín – Jirny 5:1, Brozany – V. Žižkov 1:3, Táborsko B – Kolín 2:0.