ČFL: Převýšov v předehrávce padl gólem ze závěru zápasu

Praha, Převýšov - Fotbalisté Převýšova prohráli v předehrávce 34. kola ČFL na půdě Vltavína gólem v samotném závěru.

4.6.2015

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

Vltavín – Převýšov 2:1

Fakta – branky: 25. Mařík, 90. Podzimek – 66. z pen. Kopáč. Rozhodčí: Benedikt. ŽK: 0:2. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Loko Vltavín: Havránek – Valíček (19. Mařík), Komárek, Plzníček, Horák – Zelenka, Abena, Turák, Uvíra – Podzimek, Hodas. SK Převýšov: Petr – Doležal (87. Černý), Petrášek, Dvořák, Špidlen – Bodlák (55. Veselka), Kopáč, Kučera (59. Novák), Urbanec – Sedláček, Labík (62. Korba).

Pavel Matějka, trenér Převýšova: „Domácí jsme lehkovážnou chybou v rozehrávce pustili ve 25. minutě do vedení. Od té doby jsme se snažili dobývat soupeřovu obranu. To se nám podařilo ve druhém poločase, kdy jsme v 66. minutě vyrovnali brankou z penalty. Poté jsme se snažili strhnout vítězství na svoji stranu, bohužel v 90. minutě jsme z ojedinělé standardky soupeře inkasovali."

Další výsledek – 34. kolo: Králův Dvůr – Meteor Praha 0:1.