Chrudimští fotbalisté si odvážejí od Otavy pouhý bod

Písek - V předposledním kole letošní Fortuna ČFL nedokázali fotbalisté chrudimského MFK navázat na sérii několika výher a na hřišti Písku prohráli po pokutových kopech.

10.6.2017

Ilustrační fotoFoto: Karel Dvořák

Domácím hráčům se podařil snový vstup do utkání a už první ohrožení Mrázkovi svatyně skončilo gólem, když se trefil Martin Voráček. Chrudim s gólovou odpovědí neotálela a už po devíti minutách od inkasované branky se jí podařilo vyrovnat zásluhou Ondřeje Kesnera, který dokázal překonat píseckého brankáře po rychlé kombinační akci – 1:1.

V první půli šli domácí znovu do vedení, jenže branka ze 44. minuty nemohla být uznána pro ofsajd. V druhém poločase hrály oba týmy ze zabezpečené obrany, ale ani to neubralo na atraktivitě utkání. Jak Chrudimští, tak Písečtí měli spoustu šancí, ale útočníci se trápili v koncovce. O vítězi tedy musely rozhodnout pokutové kopy, ve kterých hráči od řeky Chrudimky hned dvakrát selhali, a protože domácí se mýlili pouze jednou, odnášejí si z utkání o bod více.

FC Písek – MFK Chrudim 1:1; na penalty 4:3
Branky: Voráček – 16. Kesner. Poločas: 1:1. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Štěrba V. – Štěrba M., Talpáš. Diváci: 192.
FC Písek: Varyš – Rendla, Holub, Řehák, Kočí, Froněk, Voráček, Hrachovec, Milec, Sajtl, Pichlík.
MFK Chrudim: Mrázek – Radouš, Dostálek, Langr, Kučera, Drahoš, Řezníček, Kesner, Vodrážka, Krčál, Kopecký.

Autor: Daniel Vodák

10.6.2017 VSTUP DO DISKUSE

Petardy dopadaly na dětské hřiště

Ilustrační fotografie.

Zlodějka využila otevřených dveří, vloupala se k seniorce

Podvodníci žádali peníze pro příbuzné, ukradli 280 tisíc korun

Chrudimsko – Policisté varují před podvodníky, kteří po telefonu žádají peníze na pomoc členům rodiny poškozených. Legendu si upravují podle aktuální potřeby, ale policejní mluvčí Ondřej Zeman jejich postupuje ilustruje na příkladu, který se odehrál v uplynulých dnech na Moravskotřebovsku.

Kontejnery na kov v Chrudimi nebudou. I kvůli bezdomovcům

Chrudim - Kontejnery na kovový odpad v chrudimských ulicích umístěny nebudou, byť by si to možná někteří lidé přáli.

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy.

Noční soupeření vyhrály hasičky ze Štěpánova

Chrudim - V pátek se konala v Seči tradiční noční soutěž v požárním útoku, která je zařazena do ligy okresu Chrudim. Letos to byl již 20. ročník.