DIVIZE: Afrkáči podlehli hradeckému 'béčku'

Hradec Králové - Afrkáči podlehli v nedělním zápase hradeckému "béčku". FC Hradec Králové B – AFK Chrudim 2:0.

1.11.2009

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

FC Hradec Králové B – AFK Chrudim 2:0

„Votroci“ měli parádní nástup a už v 5. min. se radovali z gólu. Po centru Špidlena se prosadil hlavou důrazný Dorotík – 1:0. V 16. min. po střele Pártla vykopával míč hostující obránce z brankové čáry. Ve 34. min. zahrozil na druhé straně Rešetár, ale nastřelený míč skončil v zámezí. Před přestávkou z nadějné pozice střílel mimo domácí Dorotík.

Do druhé půle vstoupili aktivněji hosté. Ve 47. min. vytáhl Holý trestný kop Vladyky se štěstím na roh. Krátce poté střílel nad agilní Rešetár. Na druhé straně byl v zakončení z úhlu nepřesný Dorotík. V 68. min. propadl trestný kop Grima skrz rukavice hostujícího brankáře Vostradovského do sítě – 2:0. Poté gólman Holý vychytal Vladyku.

Fakta – branky: 5. Dorotík, 68. Grim. Rozhodčí: Doležel (Frýdlant v Čechách). ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 1:0. FC Hradec Králové B: Holý – Přibyl, Němeček, Kouřil, Špidlen – Pártl (85. Černý), Nemček, Grim, Pacák – Hubička (68. Voltr), Dorotík. AFK Chrudim: Vostradovský – Luptovský, Linhart, Rahimič, Klíma – Hauf (84. Kroutil), Vácha, Vodrážka, Rešetár – Vágner, Vladyka.

(pt)

1.11.2009 VSTUP DO DISKUSE

Úspěšná dohrávka futsalové ligy po 48 hodinách

Dějiště úterní nehody v Třemošnici.

Policie hledá svědky srážky auta a cyklisty v Třemošnici

Kameny teď v Chrudimi oživují vzpomínky na oběti holokaustu

Chrudim – Vsazením „kamenů zmizelých“ do dlažby několika městských chodníků si Chrudimští ve středu odpoledne připomněli tragické osudy místních Židů, kteří před 75 lety navždy zmizeli v nacistických koncentračních táborech.

Malí cyklisté si zopakovali základy bezpečné jízdy na kole

Chrudim – Středa odpoledne na dopravním hřišti v Chrudimi patřila malým cyklistů. Uskutečnil se tu 11. ročník akce Na kolo jen s přilbou, jíž se zúčastnilo 53 malých cyklistů. Čekala na ně čtyři stanoviště, kde si děti zopakovaly, nebo se naučily užitečné věci týkající se bezpečnosti jízdy na kole.