ŽACTVO:

LIGA: Příbram – AFK Chrudim 2:0 st. AFK: Trojan - Jelínek, Ráliš, Pilař, Pejcha - Záviška, Kovář, Schwab, D. Zrůst – Kratochvíl, Rybička (Černý, Bílý, Formáček, F. Dostál, Jehlička. 5:0 ml. AFK: Vašíček - Kopecký, Sršeň, Holeček, Lustyk – Pavliš, Kozák, Tlapák, Stránský - Formáček, Zavřel (Pilař, Uhlíř, Vašulín).

KRAJSKÝ PŘEBOR: AFK CR B – Choceň 4:0 st. (Pavlačič, Bílý, Ždímal, Melichar). AFK B: Jehlička - Cink, Černý, Bureš, Holeta - Chalupa, Ždímal, Bílý, Schejbal - Rybička, Pavlačič (Melichar, Jindrák, Andr, Janda, J. Dostál). 1:4 ml. (Vašulín) AFK B: Zíma - Chromý, Linhart, Kopecký, Zrůst - Pekař, Dolák, Vymetal, Petrlík - Peřina, Vašulín (Kazda, Makar, Slavík, Pilař).

Další výsledky: Č. Třebová – Třemošnice 6:0 st., 2:2 ml.; Litomyšl – FC Junior 1:0 st., 2:0 ml.; Hlinsko – Přelouč 0:3 st., 2:2 ml.

I. TŘÍDA: AFK Chrudim – SK Chrudim 3:0 st. (Sokol 2, Netušil) AFK: Janda - Netušil, Krušina, Loučka, Háp – J. Zrůst, Jindrák, Švejda, Melichar - Andr, Pilný (Sokol, P. Dostál, Mikan). 7:0 ml. (Slavík 2, Vinš, Secký, Plíšek, Petrlík, Linhart) AFK: Žwak - Pilař, Plíšek, Secký, J. Slavík – Chromý, Vinš, Celuch, Petrlík - Linhart, Makar (Myška, Málek, Sejkora).

Další výsledky: Kameničky - Pardubičky 6:0 st., 0:11 ml.; H. Městec - Sezemice 1:4 st., 1:3 ml.; Stolany Miřetice 23:0 st., 5:0 ml.

OKRESNÍ PŘEBOR – starší: Rosice – Rváčov 3:1, Svratouch – Svídnice 10:2, Chroustovice – Holetín 1:2, Zaječice – Ronov 2:1.

OKRESNÍ PŘEBOR – mladší: Vítanov – H. Bradlo 14:0, Hr. Týnec – Krouna 1:0, Ctětín Dřenice 3:2 .

DOROST:

DIVIZE: Rapid Liberec – AFK 1:0 (0:0) st.

K utkání hraném na umělé trávě v Doubí nastoupil AFK v oslabené sestavě. Dařilo se jim vycházet ze zajištěné obrany a podnikat nebezpečné protiútoky na branku soupeře, bohužel bez gólového zakončení. O výsledky rozhodla 72. minuta, kdy hosté reklamovali míč již zas brankovou čarou a ztratili na chvíli koncentraci, což domácí po centru a hlavičce využili ke vstřelení jediné branky zápasu. Již před touto situací byl v pokutovém území domácích faulován Kopecký, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. V závěru nevyužili „afrkáči“ vyloženou šanci alespoň k vyrovnání. Sestava AFK: Richter – Valda, Rufer, Čechlovský, Nägele – Cellar, Hlavatý, Mareš, Malinský, Kopecký, Vávra (Pokorný, Andrle).

1:3 (0:2) ml. Branky: Andrle 2, Vaculka. I toto utkání se hrálo na umělé trávě v Doubí, za stálé převahy AFK, která byla již v úvodu korunována dvěma brankami a další šance zůstaly nevyužity. Druhý poločas probíhal ve stejném duchu a hosté po rohovém kopu zvýšili náskok. Domácí korigovali až v závěru utkání. AFK: Liebelt – Havránek, Zita, Zeman, P. Svoboda – Vaculka, Andrle, Langr, Řezníček – Kareš, Kratochvíl (Rosůlek, Štěpán, Žalud).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Jiskra Ústí nad Orlicí - AFK Chrudim B 3:2 (1:2) st.

Branky: Hromádka, P. Marek. Starší dorostenci AFK Chrudim odehráli se soupeřem vyrovnaný zápas. Nedokázali však využít pěti gólových šancí, za což je domácí v závěru utkání potrestali dvěma brankami a otočili tak výsledek. AFK: L. Marek – Mervart, Hostinský, Havránek, Hromádka - Novotný, Naď, Svatoš, P. Marek - Lacman, Korbel (Groulík, Steiner, Hrstka).

(3:1) ml.
Branky: Groulík, Kubašta, Meduna. Hosté se brzy dostali do vedení, ale domácí dokázali do konce 1. poločasu otočit skóre a získat dvoubrankové vedení. Na začátku druhé AFK snížil, ale poté místo vyrovnání ještě dvakrát inkasovali a o výsledku bylo rozhodnuto. AFK: Bejr - Tlapák, V. Dědič, Hrstka, J. Dědič - Dastych, Veselský, Kubašta, Jelínek - Groulík, Meduna (Hort, Sysel, Prokop, Mrázek).

AFK Chrudim B – SK Chrudim 1:1 st.

Branky: Svoboda – Dobrovolný. Derby začali lépe hráči od „Vodojemu“, ale vypracované šance nevyužili, postupem času se začali prosazovat domácí a vytvořili si převahu, kterou korunovali ve 32.minutě vedoucí brankou. Do poločasu se podařilo ve 43.minutě po standardní situaci hostům vyrovnat. Ve druhém poločase začali hosté „betonovat“, hrálo se na jedné polovině, ale domácí si kromě jedné nastřelené tyčce žádné vyložené šance nevypracovali. AFK B: Liebelt – Mervart, Svatoš, Čechlovský, Novotný – Svoboda, Vávra, Andrle, Mareš – Lacman, Korbel (Hostinský, Vaculka). SK:Dušek – Kollert, Drahý, Dobrovolný, Bartůšek J.– Mládek, Kudyn, Nevečeřal, Soukup – Hýl, Pokorný (Mareš, Bartůšek O., Harenčák, Zjevík).

3:2 ml. (2:0).
Branky: Žalud, Meduna, Rosůlek – Holík, Pilař. Domácí měli téměř po celé utkání převahu, byli však málo produktivní. Hosté spoléhali na brejky a dokázali využít chyb soupeřovy obrany k přijatelnému výsledku. AFK B: Bejr – Tlapák, Zeman, V. Dědič, J. Dědič – Dastych, Rosůlek, Kubašta, Veselský – Meduna, Žalud (Prokop, Marzak, Sysel, Jelínek, Drahoš). SK: Licek – Rejholec Jakub, Pospíšil, Rejholec Jan, Rejholec L., Novotný, Doležal, Drahý, Pilař, Štosek, Holík (Říha, Zelenka, Němec, Pomezný).

Další výsledky: Letohrad – SK Chrudim 4:1 st., 3:2 ml; Třemošnice – FK Pardubice C 4:2 st., 2:6 ml.; Choceň – Hlinsko 0:4 st., 0:3 ml.

I. A TŘÍDA: Chrast – AFK SKP Pardubice 1:1, Slatiňany – Moravany 2:3, Vítanov Stolany 1:1, Živanice – Slatiňany 1:0, Sezemice – Chrast 3:1, AFK SKP Pardubice – Miřetice 2:1, Mikulovice – Vítanov 2:0, Stolany – Holice 4:5.

OKRESNÍ PŘEBOR:
Prosetín – Hr.Týnec 10:2, Kameničky – Luže 5:0, Nasavrky – Ronov 5:1, Tuněchody – Holetín 1:3, Rosice – Bojanov 5:0, Orel Hlinsko – Skuteč 1:1, Rváčov – Dřenice 1:3 .