Třemošnice - Ždírec nad Doubravou 1:2 (1:0). Branka domácích: J. Luňáček. Sestava ŽSK Třemošnice: Benda O. Rychnovský, Culek, Kunášek, Kalina P. Vojta, J. Vančura, Šindelář, O. Vančura J. Luňáček, Forman (Šebek, Jelínek, Brom).

Utkání bylo přeloženo z podvečera na dopoledne, aby nebylo takové parno, což úrovni fotbalu prospělo. Ve vyrovnaném prvním poločase se domácí nováček krajského přeboru ujal vedení J. Luňáčkem. Po změně stran již celek ze Železných hor kondičně nestačil a zkušený soupeř toho využil k otočení výsledku.

Miřetice - Proseč 3:6 (2:1). Branky: T. Řezníček 2, O. Polívka Hromádka 3, D. Lampárek, M. Marek, Vopařil. Sestavy Tatran Miřetice: Starý P. Řezníček, Najman, Z. Horník, Doležal, Kouba, Hájek, Bureš, J. Polívka, T. Řezníček, O. Polívka (Kopecký, Sokol, V. Horník). FK Proseč: J. Lampárek Kunhart, Macháček, Jiří Marek, Šplíchal, Z. Marek, M. Marek, Menc, Hromádka, Jar. Marek, D. Lampárek (Dvořák, Vopařil).

Domácí tým, který na jaře sestoupil z I. B třídy, měl řadu brankových příležitostí, mimo jiné jeho hráči šli pětkrát sami na soupeřovu bránu, ale s koncovkou byli na štíru. Tým Proseče je za to potrestal, když v rozmezí 81. až 84. minuty otočil skóre ze stavu 3:3 na konečných 3:6.

Luže - Dolní Újezd 3:2 (2:0). Branky vítězů: Mihulka 2, Dvořák. Sestava Luže: L. Richter Roubínek, Kopecký, Kapitola, Chaloupka Harenčák, Mašek, Mihulka, Komárek Hanko, Koráb (O. Klenor, Mužíček, Pitra, Tichý, Dvořák).

Domácí účastník 1. B třídy si pozval k přípravě nováčka KP a po celý zápas ho přehrával herně i v počtu brankových příležitostí. Hosté stále dotahovali, ale snížení přišlo až v závěru utkání. V dresu Luže se představili odchovanci L. Richter a Koráb, další posily Chaloupka a Mihulka. Všichni podali výkony, které jsou příslibem před zahájení soutěže.

1. kolo Okresního poháru: Svídnice Ctětín 5:1 (3:0). Branky: Kubašta ml. 3, Loučka, Dušek Školoud.