Nasavrky - Rosice n. L. 2:1

Branky: 40. T. Michek (pen,) 78. F. Dostál 18. Bartoš.

Hosté se dostali do vedení po čtvrthodině hry díky chybě domácí obrany. Ještě před přestávkou ale vyrovnal z penalty po zbytečné ruce hostujícího obránce T. Michek. Ve vyrovnaném zápase strhly Nasavrky vítězství na svoji stranu v 78. minutě po krásné akci celého útoku zakončené Filipem Dostálem.

Sestava FK Nasavrky: Chvojka (46. Drášil) M. Dostálek, R. Michek, Soudek, T. Dostálek, F. Dostál, T. Michek, Plíšek, J. Dostál, Čechlovský, Vojíř (Novák, Krejčí, Boháč).

Libišany - Proseč 2:1

Branky: 3. Machala, 29. Ročín 43. Mareš.

Utkání začali náporem domácí a již ve 3. minutě otevřel skóre ranou z 30 metrů Machala. Poté se hra vyrovnala, hosté dobře bránili a také si vytvářeli šance. Jenže po půl hodině hry se dostal sám před brankáře Lampárka Brož, jeho střela ještě skončila na tyči, ale pohotový Ročín dorazil 2:0. Proseč bojovala dál a ještě do přestávky zúročil Mareš centr Jar. Marka. Ve druhé půli orazítkoval v 64. minutě Ročín tyč. Hosté v závěru zatlačili s cílem vyrovnat a v nastavení měli loženku, po závaru ale míč do sítě protlačit nedokázali.

Sestava FK Proseč: J. Lampárek Z. Marek, Jeřábek, Macháček, Šplíchal Menc (Volf), Jar. Marek, M. Marek, Zelenka (Hromádka) Loskot (D. Lampárek), Mareš.

Chroustovice - Sezemice 3:2

Branky: 8. a 73. Jakub Uhlíř, 70. Brychnáč 27. Kolín, 31. Kašpar.

Utkání začala obě mužstva opatrně. Když se ale v 8. minutě ujali domácí Jakubem Uhlířem vedení, začaly paradoxně Sezemice přebírat iniciativu a byly lepším mužstvem. To také potvrdily po půlhodině hry, kdy v rozmezí čtyř minut otočily výsledek na 1:2. Ve druhém poločase se obraz hry změnil. Byly to Chroustovice, kdo měl míč častěji na svých kopačkách a v 70. minutě také Brychnáč zaslouženě vyrovnal. Navíc hned o tři minuty později vstřelil vítězný gól Jakub Uhlíř, a tak domácí po zápase mohli slavit.

Sestava SK Chroustovice: Tuček Tichý, Dvořák, Popp, Hotovec, Chytka, Filip Uhlíř (59. Řezníček), Tomášek, Koreček (79. Jan Uhlíř), Brychnáč (85. Rejman), Jakub Uhlíř.

Prosetín - Dobříkov 5:0

Branky: 11. F. Šafránek, 16. Odvárka, 19. Remeš, 40. Kulháň, 45. Haman.

Zápas začal kvůli administrační chybě v hostujícím zápisu o deset minut později. Čekání na úvodní hvizd napumpovalo domácím odhodlání do žil a na soupeře z Dobříkova se pustili s obrovským nasazením. Prosetín dominoval od samého začátku, míč se prakticky dostal doprostřed hřiště jen při rozehrávce po gólu. Za zmínku stojí hlavně v pořadí třetí trefa ta Remešova. Hlavu našteloval tak, že od ní odražený balón dokonale přehodil nešťastného brankáře hostí Rychtaříka. Druhý poločas se už odehrával v dost vlažnějším tempu, a tak není divu, že konečný výsledek se rovnal tomu poločasovému. Utkání sledovalo 180 spokojených diváků.

Sestava Sokola Prosetín: Hovorka Černý, Šikl (63. Tichý), Kulháň (71. M. Ročňák), Odvárka, A. Šafránek, Haman, J. Ročňák, Čáp, F. Šafránek, Remeš (68. Filipi).

Souhrn výsledků

Chroustovice - Sezemice 3:2 (1:2). Branky: Jakub Uhlíř 2, Brychnáč Kolín, Kašpar. Libišany - Proseč 2:1 (2:1). Branky: Machala, Ročín Mareš. Nasavrky - Rosice n. L. 2:1 (1:1). Branky: T. Michek z pen., F. Dostál Bartoš. Mnětice - Starý Máteřov 2:0 (2:0). Branky: Doležal, Tláskal. Zámrsk - Rohovládova Bělá 1:0 (1:0). Branka: Csernyanszký. Prosetín - Dobříkov 5:0 (5:0). Branky: Šafránek, Vodvárka, Remeš, Kukáň, Haman. Řečany n. L. - Sruby 1:3 (0:2). Branky: Novotný Kaplan 2, Vrabec.

1. Libišany 5 5 0 0 0 17:6 15

2. Nasavrky 5 4 0 1 0 15:7 13

3. Zámrsk 5 4 0 0 1 12:4 12

4. Řečany n. L. 5 3 1 0 1 13:7 11

5. Sruby 5 3 0 0 2 11:9 9

6. Roh. Bělá 5 2 0 1 2 7:6 7

7. Starý Máteřov 5 2 0 0 3 12:14 6

8. Chroustovice 5 2 0 0 3 13:18 6