VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fortuna liga: Supertrefa pomohla Stanislavu Josífkovi

Chrudim – Ve 2. kole Fortuna ligy čtenářů Chrudimského deníku si nejlépe vedla dvojice tipérů, kteří uhodli správně osm výsledků a připsali si tak čtrnáct bodů.

18.8.2010
SDÍLEJ:

Fortuna liga - Ilustrační foto.Foto: Deník

Blíže Supertrefě (27 gólů) byl STANISLAV JOSÍFEK z Chrudimě, který předpokládal, že v tomto kole padne 30 gólů (Michal Čičmanec ze Slatiňan hádal o gól více). Vítězi tak můžeme blahopřát a žádáme jej, aby nás kontaktoval kvůli předání cen. V čele celkového pořadí se osamostatnil PAVEL KŘEČAN z Chrudimě II (jinak asistent trenéra AFK Chrudim), ale tříbodový náskok v této fázi soutěže je zatím zanedbatelný.

1. místo
CR0149Pavel Křečan, Chrudim II821

2. místo
CR0143Stanislav Josífek, Chrudim1418
CR0026Jan Sotona, Chrudim818
CR0237Leoš Tlapák, Všeradov818
5. místo
CR0161Michal Čičmanec, Slatiňany1415
CR0120Marcela Horníková, Bítovany1115
CR0248Iva Hromádková, Krouna1115
CR0017Ladislav Kuta, Chrudim1115
CR0202Jana Pavlíková, Chrudim III1115
CR0063Miroslav Honzák, Lozice815
CR0250Pavel Hromádko, Krouna815
CR0086Zdeněk Jinoch, Chrudim IV815
CR0203Olga Pavlíková, Praha815
CR0094Lukáš Petráň, Rozhovice815
CR0173Vladimír Schuster, Zaječice815
CR0239Růžena Slanařová, Bezděkov815
CR0156Lucie Součková, Chrudim III815
CR0184Petra Stejskalová, Chrudim815
CR0146Karel Šimon, Chrudim III815
CR0154Miroslav Šimon ml., Chrudim III815
CR0160Žaneta Víšková, Slatiňany815
CR0213Vlasta Skalická, Dachov515
CR0110Lada Polášková, Chrudim III215
CR0191Ladislav Starý ml., Zaječice215
CR0041Jan Šplíchal, Proseč215
26. místo
CR0157Jiří Souček, Chrudim III1112
CR0036Jan Sychra, Bělá1112
CR0179Lukáš Čelinák, H. Týnec812
CR0249Jiří Hromádko, Krouna812
CR0129Petr Chutic, Tuněchody812
CR0148Jan Kudrnka, Chrudim IV812
CR0018Ladislav Kuta ml., Chrudim812
CR0019Blanka Kutová, Chrudim812
CR0159Jan Polášek st., Chrudim III812
CR0189Martin Starka, Chrudim II812
CR0013Vladimír Trunc, Seč812
CR0095Miloslav Zita, Načešice812
CR0075Natálie Dubcová, H. Městec512
CR0033Lucie Hanušová, Slatiňany512
CR0048Marie Havránková, Jeníkovice512
CR0251Alena Hromádková, Krouna512
CR0092Patrik Málek, Rozhovice512
CR0044Zdeněk Marek, Proseč512
CR0151Marián Polášek, Chrudim III512
CR0188Jaroslava Starková, Chrudim II512
CR0093Pavel Šagát, Rozhovice512
CR0068Jan Šár, sen., Chrast512
CR0112Libor Žák, Rohozná512
CR0115Ilona Jindřichovská, Holetín212
CR0045David Krčil, Skuteč212
CR0071Stanislav Pelikán, Chrudim II212
CR0140Miloslav Polák, Miřetice212
CR0116Jiří Svoboda, Chrudim III212
CR0177Stanislav Dejdar, Chrudim II-112
55. místo
CR0273Josef Lacman, Ctětín1111
CR0265Matouš Nevole, Hlinsko1111
57. místo
CR0009Janis Bouzidis, Pardubice010
CR0010Pietro Tapalasa, Pardubice010
59. místo
CR0083Eva Kacafírková, Kočí119
CR0145Tomášek Kuchař, Lány119
CR0182Josef Jelínek ml., Čankovice89
CR0209Jaroslav Křivský, Bojanov89
CR0219Václav Pilný, H. Městec89
CR0133Viktor Svoboda, Slatiňany89
CR0088Marie Voženílková, Rozhovice89
CR0119Lenka Zuzaňáková, Chrudim89
CR0053Jan Bohata ml., Slatiňany59
CR0073David Holeta, Chrudim III59
CR0171Jan Kaplan, Jenišovice59
CR0174Antonín Kavala, Chrudim IV59
CR0167Pepa Kuchař, Lány59
CR0030Jiří Motyčka ml., Mladoňovice59
CR0262Jakub Nevole, Hlinsko59
CR0060Jaroslav Novák, Pardubice59
CR0061Jaroslav Novák ml., Pardubice59
CR0204Vladimír Pavlík, Praha59
CR0138Petr Solnička, Ctětín59
CR0144Vlastimil Stryka, Chrudim III59
CR0130Petr Svoboda, Chrudim IV59
CR0131Nelinka Svobodová, Chrudim IV59
CR0089Vlastimil Voženílek, Rozhovice59
CR0234Milan Zahálka, Blatno59
CR0225Milan Dalecký, Hlinsko29
CR0155Pavel Drahý, Chrudim III29
CR0005Ladislav Fabián, Chrudim29
CR0125Luboš Fišer, Tuněchody29
CR0117Jana Fišerová, Tuněchody29
CR0031Pavel Hanuš, Slatiňany29
CR0180Jitka Jelínková, Čankovice29
CR0082Josef Jeníček, Nasavrky29
CR0172Martin Jirásek, Chrudim II29
CR0253Milan Kalous, Hlinsko29
CR0126Jaromír Mihulka, Chrudim III29
CR0104Olga Moravcová, Slatiňany29
CR0200Hana Niklová, Liboměřice29
CR0012Eva Nováková, Stolany29
CR0185David Profous, Chrudim29
CR0066Mirek Roztočil, Svídnice29
CR0187František Starka, Chrudim II29
CR0169Irena Šimonová, Chrudim29
CR0038Libor Tuček, Bělá29
CR0109Karel Tůma, Chrudim III29
CR0113Josef Vacek, Chrudim III29
CR0199Jiří Vrzáček, Chrudim III29
CR0134Jitka Bořilová, Chrudim IV-19
CR0259Miloš Kyncl, Krouna-19
CR0258Eva Kynclová, Krouna-19
CR0003Josef Pešava, Chrudim III-19
CR0190Alena Starková, Chrudim II-19
110. místo
CR0271Jirka Hubený, Rosice88
111. místo
CR0039Pavel Bureš, Předhradí07
112. místo
CR0220Ondřej Pilný, H. Městec86
CR0132Josef Svoboda, Slatiňany86
CR0040Ondřej Vobejda, Proseč86
CR0214Jozef Čelinák, H. Týnec56
CR0221Kateřina Duřtová, Lhota p. Libč.56
CR0099Jitka Fuksová, Tuněchody56
CR0035Jaromír Hanuš, Slatiňany56
CR0074Marcela Holetová, Chrudim III56
CR0121Lenka Horáková, Svídnice56
CR0015Veronika Křivánková, Zaječice56
CR0105Miloš Moravec, Slatiňany56
CR0142Zdeněk Paleček, Miřetice56
CR0158Dagmar Peštová, Chrudim III56
CR0025Josef Sedlák, Chrudim56
CR0042František Šplíchal, Zderaz56
CR0102Denisa Táborská, Slatiňany56
CR0077Pavel Barvíř, Zlín26
CR0222Tomáš Berner, Chrudim26
CR0098Josef Fuksa, Tuněchody26
CR0047Vladimír Havránek, Jeníkovice26
CR0055Antonín Hradec, H. Městec26
CR0165Jan Hromádko, Chrast26
CR0162Jan Hromádko, Zaječice26
CR0247Vladimír Jehlička, Filipov26
CR0181Josef Jelínek, Čankovice26
CR0059Petr Jeřábek, Bítovany26
CR0014Miroslav Křivánek, Zaječice26
CR0070H. Martínková, Chrudim IV26
CR0127David Mihulka, Chrudim III26
CR0240Jiří Nevole, Hlinsko26
CR0020Tomáš Novák, Stolany26
CR0201Zdeněk Pavlík, Chrudim III26
CR0006Jan Petr, H. Městec26
CR0079Zdeněk Sotona, Žumberk26
CR0152Martin Souček, Chrudim III26
CR0118Mirek Svoboda, Ronov26
CR0067Vladislava Šárová, Chrast26
CR0150Miroslav Šimon, Chrudim III26
CR0261Vladimír Škarvada, Hlinsko26
CR0043František Šplíchal, Skuteč26
CR0153Jaroslav Tajzler, Chrudim III26
CR0114Jaroslava Vacková, Chrudim III26
CR0124Milan Vaško, Slatiňany26
CR0235Vladimír Zahálka, Blatno26
CR0139Ivana Bakešová, Ctětínek-16
CR0135Jiří Bořil, Chrudim IV-16
CR0136Lucie Bořilová, Chrudim IV-16
CR0007Tomáš Děťák, Zbyhněvice-16
CR0032Roman Hanuš, Slatiňany-16
CR0021Gabriela Nováková, Stolany-16
CR0108Vladislav Novotný, Třibřichy-16
CR0022Radek Pecina, Chrudim-16
CR0002Martin Pešava, Chrudim-16
CR0069Jan Šár st., Chrast-16
CR0057Martin Šmaha, Skuteč-16
CR0238Ladislav Tlapák, Všeradov-16
168. místo
CR0279Oldřich Bleša, Chrudim III55
CR0278Petra Holetová, Chrudim III55
CR0280Věrča Horáková, Svídnice55
CR0276Martin Jinoch, Chrudim III55
CR0270“Karas“ Jirásek, Praha55
CR0285Pavel Krupička, Pardubice55
CR0274Miroslav Lacman, Ctětín55
CR0281Josef Svoboda, Ronov55
CR0287Radovan Štursa, Slatiňany55
CR0277Pavel Váňa, Slatiňany55
CR0284Silvie Voženílková, Rozhovice55
179. místo
CR0058Petr Chaloupka, Žďárec04
CR0215Milan Rabas, H. Týnec04
CR0101Markéta Stanková, Tuněchody04
CR0255Romana Vyoralová, Svratouch04
183. místo
CR0228Josef Písař ml., Kameničky83
CR0226Romana Brožková, Kameničky53
CR0084Luděk Čičmanec, Slatiňany53
CR0206Horymír Filip, Pardubice53
CR0141Karel Hromek, Medlešice53
CR0208Lukáš Makeš, Slatiňany53
CR0207Roman Makeš, Slatiňany53
CR0111Jan Polášek, Chrudim III53
CR0046Michal Bačák, Skuteč23
CR0076Stanislav Barvíř, Pardubice23
CR0001Jiří Beran, Chrudim IV23
CR0037Drahomíra Bláhová, Bělá23
CR0052Jan Bohata st., Slatiňany23
CR0051Jana Bohatová, Slatiňany23
CR0197Zbyněk Buřval, Stolany23
CR0034Hana Hanušová, Slatiňany23
CR0072Miloslav Kopecký, Rozhovice23
CR0227Josef Písař, Kameničky23
CR0080Lenka Sotonová, Žumberk23
CR0176Milan Stejskal, Chrudim IV23
CR0027Jan Synek, Pardubice23
CR0175Bohumil Štursa, Chrudim II23
CR0137Jan Bořil, Chrudim IV-13
CR0196Aleš Emr, Chrudim II-13
CR0163René Hromádko, Zaječice-13
CR0164Eva Hromádková, Chrast-13
CR0183Jiří Košťák, Chrudim II-13
CR0178Jan Kozel, Chrudim-13
CR0128Jana Mihulková, Chrudim III-13
CR0054Jaroslav Mudroch, Lukavice-13
CR0241Ivana Nevolová, Hlinsko-13
CR0062Petr Novák, Pardubice-13
CR0218Rostislav Pilný, H. Městec-13
CR0229Jiří Písař, Kameničky-13
CR0081Eva Sotonová, Žumberk-13
CR0194Marie Stará, Zaječice-13
CR0252František Starý, Hlinsko-13
CR0257Míša Vyoralová, Svratouch-13
CR0056Zdeněk Zavoral, Skuteč-13
CR0243Monika Zavřelová, Kameničky-13
CR0097Miloslav Zita st., Načešice-13
CR0211Pavel Skalický, Dachov-43
CR0168Irena Šimonová, Lány-43
CR0122Martin Vaško, Slatiňany-43
CR0087Hana Voženílková, Rozhovice-43
228. místo
CR0264David Holec, Hlinsko22
CR0272František Jelínek, Čankovice22
CR0291Jaromír Patočka, Bělá22
CR0282Pepík Svoboda, Ronov22
CR0266Milan Tichý, Filipov22
CR0268Jan Uher, Hlinsko22
234. místo
CR0195Tomáš Klůc, Chrast01
CR0217František Rabas, H. Týnec01
CR0216Alena Rabasová, H. Týnec01
CR0011Lubomír Rozsypal, R. Lhota01
238. místo
CR0223Martin Berner, Chrudim20
CR0078Zdeněk Dibelka, Chrudim III20
CR0210Lenka Křivská, Bojanov20
CR0205Milan Makeš, Slatiňany20
CR0192Lenka Solničková, Zaječice20
CR0236Lukáš Tlapák, Všeradov20
CR0049Oldřiška Treichlová, Smidary20
CR0198Helena Emrová, Chrudim II-10
CR0024Jan Kachlík, Rozhovice-10
CR0028Jiří Motyčka st., Mladoňovice-10
CR0029Miluše Motyčková, Mladoňovice-10
CR0004Štěpánka Pešavová, Chrudim-10
CR0170Michal Rozsypal, Chrudim II-10
CR0212Petr Skalický, Dachov-10
CR0193Ladislav Starý, Zaječice-10
CR0023Zdeněk Tesař, Kočí-10
CR0246Bohuslava Uchytilová, Blatno-10
CR0123Daniel Vaško, Slatiňany-10
CR0186František Zita, Morašice-10
CR0096Iveta Zitová, Načešice-10
CR0166Květa Hromádková, Zaječice-40
CR0256Míra Kučera, Svratouch-40
CR0106Tereza Novotná, Třibřichy-40
CR0107Kristýna Novotná, Třibřichy-40
CR0090Lucie Petrusová, Sobětuchy-40
CR0254Jiří Rejda, Svratouch-40
CR0245Ladislav Uchytil, Blatno-40
CR0224Karel Tomšík, Hlinsko-70
266. místo
CR0283František Bena, Chrudim IV-1-1
CR0288Jaroslav Brůna, Bělá-1-1
CR0267Ladislav Kavalír, T. Kamenice-1-1
CR0269Zdeněk Korejtko, Hlinsko-1-1
CR0290Jaromír Patočka ml., Bělá-1-1
CR0275Libor Pilař, Křižanovice-1-1
CR0286Eva Štursová, Slatiňany-1-1
273. místo
CR0050Jana Teznerová, Vejvanovice0-2
CR0008Lutis Tinkilis, Pardubice0-2
275. místo
CR0263Martin Remeš, Mokrýšov2-3
CR0147Karel Šimák, Chrudim III-1-3
CR0016Josef Štursa, Zaječice-1-3
CR0244Ladislav Uchytil, Hamry-1-3
CR0230Miroslav Dostál, Hlinsko-4-3
CR0233Lenka Dostálová, Hlinsko-4-3
CR0100Iveta Fuksová, Tuněchody-4-3
CR0232Karel Pátek, Hlinsko-4-3
CR0231Dana Pátková, Hlinsko-4-3
CR0085Kája Remeš, Pardubice-4-3
CR0260Soňa Škarvadová, Hlinsko-4-3
CR0103Kateřina Táborská, Slatiňany-4-3
287. místo
CR0289Bohuslav Bulva, Bělá-4-4
288. místo
CR0091Josef Petrus, Sobětuchy-1-6
CR0064Hana Honzáková, Lozice-4-6
CR0242Radek Nevole, Hlinsko-4-6
291. místo
CR0065Majka Barvířová, Pardubice-1-9

18.8.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

V pardubické Explosii zranil výbuch tři dělníky

Charitativní běh na podporu Vojenského fondu solidarity

Chrudimští výsadkáři pořádají charitativní běh

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Traktoriáda se povedla na výbornou

Žďárec u Seče – V sobotu se v areálu za kulturním domem uskutečnil 4. ročník Železnohorského traktoru 2017, který pořádal pod záštitou města Seč sbor dobrovolných hasičů Žďárec u Seče.

Šofér chtěl přeparkovat a skončil zaklíněný v plotu

Heřmanův Městec – Heřmanoměstecké strážníky upozornil občan krátce před třiadvacátou hodinou na dopravní nehodu v ulici U Bažantnice, kde řidič citroenu nezvládl pravotočivou zatáčku a prorazil plot u tamního domova seniorů.

OBRAZEM: Miminka z chrudimské porodnice 19. srpna

Chrudim - Díky vstřícnosti chrudimské porodnice vá i dnes přinášíme fotky miminek, která se v uplynulém týdnu narodila.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení