VYBRAT REGION
Zavřít mapu

FORTUNA LIGA: Třetí kolo vyhrála Nelinka Svobodová

Chrudim – Vítězkou 3. kola Fortuna ligy se stala zásluhou nejbližší Supertrefy Nelinka Svobodová z Chrudimě IV, které blahopřejeme a žádáme jejího tatínka Viktora Svobodu, aby nás kontaktoval kvůli předání cen.

25.8.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Petr Šilar

1. místo
CR0143Stanislav Josífek, Chrudim1129
CR0149Pavel Křečan, Chrudim II829
3. místo
CR0248Iva Hromádková, Krouna1126
CR0191Ladislav Starý ml., Zaječice1126
5. místo
CR0131Nelinka Svobodová, Chrudim IV1423
CR0177Stanislav Dejdar, Chrudim II1123
CR0048Marie Havránková, Jeníkovice1123
CR0157Jiří Souček, Chrudim III1123
CR0161Michal Čičmanec, Slatiňany823
CR0250Pavel Hromádko, Krouna823
CR0017Ladislav Kuta, Chrudim823
CR0213Vlasta Skalická, Dachov823
CR0156Lucie Součková, Chrudim III823
CR0154Miroslav Šimon ml., Chrudim III823
CR0041Jan Šplíchal, Proseč823
CR0026Jan Sotona, Chrudim523
17. místo
CR0265Matouš Nevole, Hlinsko1122
18. místo
CR0133Viktor Svoboda, Slatiňany1120
CR0130Petr Svoboda, Chrudim IV1120
CR0109Karel Tůma, Chrudim III1120
CR0075Natálie Dubcová, H. Městec820
CR0033Lucie Hanušová, Slatiňany820
CR0115Ilona Jindřichovská, Holetín820
CR0018Ladislav Kuta ml., Chrudim820
CR0019Blanka Kutová, Chrudim820
CR0116Jiří Svoboda, Chrudim III820
CR0036Jan Sychra, Bělá820
CR0068Jan Šár, sen., Chrast820
CR0013Vladimír Trunc, Seč820
CR0095Miloslav Zita, Načešice820
CR0120Marcela Horníková, Bítovany520
CR0086Zdeněk Jinoch, Chrudim IV520
CR0202Jana Pavlíková, Chrudim III520
CR0094Lukáš Petráň, Rozhovice520
CR0110Lada Polášková, Chrudim III520
CR0173Vladimír Schuster, Zaječice520
CR0239Růžena Slanařová, Bezděkov520
CR0237Leoš Tlapák, Všeradov220
39. místo
CR0006Jan Petr, H. Městec1117
CR0124Milan Vaško, Slatiňany1117
CR0155Pavel Drahý, Chrudim III817
CR0031Pavel Hanuš, Slatiňany817
CR0073David Holeta, Chrudim III817
CR0253Milan Kalous, Hlinsko817
CR0171Jan Kaplan, Jenišovice817
CR0200Hana Niklová, Liboměřice817
CR0061Jaroslav Novák ml., Pardubice817
CR0003Josef Pešava, Chrudim III817
CR0138Petr Solnička, Ctětín817
CR0187František Starka, Chrudim II817
CR0144Vlastimil Stryka, Chrudim III817
CR0038Libor Tuček, Bělá817
CR0249Jiří Hromádko, Krouna517
CR0129Petr Chutic, Tuněchody517
CR0045David Krčil, Skuteč517
CR0044Zdeněk Marek, Proseč517
CR0140Miloslav Polák, Miřetice517
CR0151Marián Polášek, Chrudim III517
CR0159Jan Polášek st., Chrudim III517
CR0188Jaroslava Starková, Chrudim II517
CR0112Libor Žák, Rohozná517
CR0063Miroslav Honzák, Lozice217
CR0203Olga Pavlíková, Praha217
CR0184Petra Stejskalová, Chrudim217
CR0146Karel Šimon, Chrudim III217
66. místo
CR0285Pavel Krupička, Pardubice1116
67. místo
CR0216Alena Rabasová, H. Týnec1415
CR0009Janis Bouzidis, Pardubice515
CR0010Pietro Tapalasa, Pardubice515
70. místo
CR0178Jan Kozel, Chrudim1114
CR0207Roman Makeš, Slatiňany1114
CR0211Pavel Skalický, Dachov1114
CR0252František Starý, Hlinsko1114
CR0135Jiří Bořil, Chrudim IV814
CR0035Jaromír Hanuš, Slatiňany814
CR0032Roman Hanuš, Slatiňany814
CR0121Lenka Horáková, Svídnice814
CR0059Petr Jeřábek, Bítovany814
CR0127David Mihulka, Chrudim III814
CR0020Tomáš Novák, Stolany814
CR0108Vladislav Novotný, Třibřichy814
CR0142Zdeněk Paleček, Miřetice814
CR0220Ondřej Pilný, H. Městec814
CR0079Zdeněk Sotona, Žumberk814
CR0150Miroslav Šimon, Chrudim III814
CR0042František Šplíchal, Zderaz814
CR0153Jaroslav Tajzler, Chrudim III814
CR0238Ladislav Tlapák, Všeradov814
CR0114Jaroslava Vacková, Chrudim III814
CR0235Vladimír Zahálka, Blatno814
CR0134Jitka Bořilová, Chrudim IV514
CR0005Ladislav Fabián, Chrudim514
CR0125Luboš Fišer, Tuněchody514
CR0117Jana Fišerová, Tuněchody514
CR0182Josef Jelínek ml., Čankovice514
CR0180Jitka Jelínková, Čankovice514
CR0172Martin Jirásek, Chrudim II514
CR0083Eva Kacafírková, Kočí514
CR0174Antonín Kavala, Chrudim IV514
CR0167Pepa Kuchař, Lány514
CR0259Miloš Kyncl, Krouna514
CR0258Eva Kynclová, Krouna514
CR0126Jaromír Mihulka, Chrudim III514
CR0104Olga Moravcová, Slatiňany514
CR0030Jiří Motyčka ml., Mladoňovice514
CR0262Jakub Nevole, Hlinsko514
CR0060Jaroslav Novák, Pardubice514
CR0012Eva Nováková, Stolany514
CR0204Vladimír Pavlík, Praha514
CR0219Václav Pilný, H. Městec514
CR0185David Profous, Chrudim514
CR0066Mirek Roztočil, Svídnice514
CR0234Milan Zahálka, Blatno514
CR0119Lenka Zuzaňáková, Chrudim514
CR0179Lukáš Čelinák, H. Týnec214
CR0092Patrik Málek, Rozhovice214
CR0189Martin Starka, Chrudim II214
CR0093Pavel Šagát, Rozhovice214
CR0160Žaneta Víšková, Slatiňany-114
120. místo
CR0279Oldřich Bleša, Chrudim III813
CR0287Radovan Štursa, Slatiňany813
CR0277Pavel Váňa, Slatiňany813
CR0271Jirka Hubený, Rosice513
124. místo
CR0039Pavel Bureš, Předhradí512
CR0251Alena Hromádková, Krouna012
CR0148Jan Kudrnka, Chrudim IV012
127. místo
CR0205Milan Makeš, Slatiňany1111
CR0293Renata Štolhofová, Hroubovice1111
CR0023Zdeněk Tesař, Kočí1111
CR0236Lukáš Tlapák, Všeradov1111
CR0245Ladislav Uchytil, Blatno1111
CR0246Bohuslava Uchytilová, Blatno1111
CR0001Jiří Beran, Chrudim IV811
CR0197Zbyněk Buřval, Stolany811
CR0084Luděk Čičmanec, Slatiňany811
CR0163René Hromádko, Zaječice811
CR0141Karel Hromek, Medlešice811
CR0208Lukáš Makeš, Slatiňany811
CR0054Jaroslav Mudroch, Lukavice811
CR0062Petr Novák, Pardubice811
CR0218Rostislav Pilný, H. Městec811
CR0229Jiří Písař, Kameničky811
CR0175Bohumil Štursa, Chrudim II811
CR0257Míša Vyoralová, Svratouch811
CR0139Ivana Bakešová, Ctětínek511
CR0077Pavel Barvíř, Zlín511
CR0136Lucie Bořilová, Chrudim IV511
CR0007Tomáš Děťák, Zbyhněvice511
CR0098Josef Fuksa, Tuněchody511
CR0099Jitka Fuksová, Tuněchody511
CR0162Jan Hromádko, Zaječice511
CR0165Jan Hromádko, Chrast511
CR0070H. Martínková, Chrudim IV511
CR0021Gabriela Nováková, Stolany511
CR0201Zdeněk Pavlík, Chrudim III511
CR0022Radek Pecina, Chrudim511
CR0002Martin Pešava, Chrudim511
CR0158Dagmar Peštová, Chrudim III511
CR0152Martin Souček, Chrudim III511
CR0069Jan Šár st., Chrast511
CR0067Vladislava Šárová, Chrast511
CR0261Vladimír Škarvada, Hlinsko511
CR0043František Šplíchal, Skuteč511
CR0040Ondřej Vobejda, Proseč511
CR0225Milan Dalecký, Hlinsko211
CR0082Josef Jeníček, Nasavrky211
CR0145Tomášek Kuchař, Lány211
CR0113Josef Vacek, Chrudim III211
CR0199Jiří Vrzáček, Chrudim III211
CR0273Josef Lacman, Ctětín011
CR0071Stanislav Pelikán, Chrudim II-111
172. místo
CR0288Jaroslav Brůna, Bělá1110
CR0267Ladislav Kavalír, T. Kamenice1110
CR0286Eva Štursová, Slatiňany1110
CR0268Jan Uher, Hlinsko810
CR0276Martin Jinoch, Chrudim III510
CR0281Josef Svoboda, Ronov510
178. místo
CR0011Lubomír Rozsypal, R. Lhota89
CR0101Markéta Stanková, Tuněchody59
CR0255Romana Vyoralová, Svratouch59
CR0209Jaroslav Křivský, Bojanov09
182. místo
CR0147Karel Šimák, Chrudim III118
CR0292Karel Albert, Třibřichy88
CR0078Zdeněk Dibelka, Chrudim III88
CR0024Jan Kachlík, Rozhovice88
CR0295Petr Lichtenberg, Chrudim III88
CR0297Jiří Marek, Proseč88
CR0029Miluše Motyčková, Mladoňovice88
CR0106Tereza Novotná, Třibřichy88
CR0107Kristýna Novotná, Třibřichy88
CR0294Pavel Urválek, Chrudim III88
CR0186František Zita, Morašice88
CR0137Jan Bořil, Chrudim IV58
CR0226Romana Brožková, Kameničky58
CR0164Eva Hromádková, Chrast58
CR0072Miloslav Kopecký, Rozhovice58
CR0183Jiří Košťák, Chrudim II58
CR0128Jana Mihulková, Chrudim III58
CR0227Josef Písař, Kameničky58
CR0194Marie Stará, Zaječice58
CR0168Irena Šimonová, Lány58
CR0056Zdeněk Zavoral, Skuteč58
CR0097Miloslav Zita st., Načešice58
CR0047Vladimír Havránek, Jeníkovice28
CR0055Antonín Hradec, H. Městec28
CR0247Vladimír Jehlička, Filipov28
CR0181Josef Jelínek, Čankovice28
CR0105Miloš Moravec, Slatiňany28
CR0240Jiří Nevole, Hlinsko28
CR0025Josef Sedlák, Chrudim28
CR0118Mirek Svoboda, Ronov28
CR0057Martin Šmaha, Skuteč28
CR0102Denisa Táborská, Slatiňany28
CR0053Jan Bohata ml., Slatiňany-18
CR0190Alena Starková, Chrudim II-18
216. místo
CR0283František Bena, Chrudim IV87
CR0264David Holec, Hlinsko57
CR0272František Jelínek, Čankovice57
CR0282Pepík Svoboda, Ronov57
CR0266Milan Tichý, Filipov57
CR0280Věrča Horáková, Svídnice27
222. místo
CR0195Tomáš Klůc, Chrast56
CR0222Tomáš Berner, Chrudim06
CR0214Jozef Čelinák, H. Týnec06
CR0221Kateřina Duřtová, Lhota p. Libč.06
CR0014Miroslav Křivánek, Zaječice06
CR0015Veronika Křivánková, Zaječice06
228. místo
CR0230Miroslav Dostál, Hlinsko85
CR0233Lenka Dostálová, Hlinsko85
CR0232Karel Pátek, Hlinsko85
CR0231Dana Pátková, Hlinsko85
CR0085Kája Remeš, Pardubice85
CR0198Helena Emrová, Chrudim II55
CR0256Míra Kučera, Svratouch55
CR0299Martin Marek, Proseč55
CR0298Jaroslav Marek, Proseč55
CR0028Jiří Motyčka st., Mladoňovice55
CR0301Martin Nevole, Hlinsko55
CR0004Štěpánka Pešavová, Chrudim55
CR0254Jiří Rejda, Svratouch55
CR0170Michal Rozsypal, Chrudim II55
CR0193Ladislav Starý, Zaječice55
CR0049Oldřiška Treichlová, Smidary55
CR0123Daniel Vaško, Slatiňany55
CR0300Petr Záplata, Ctětín55
CR0046Michal Bačák, Skuteč25
CR0076Stanislav Barvíř, Pardubice25
CR0052Jan Bohata st., Slatiňany25
CR0196Aleš Emr, Chrudim II25
CR0206Horymír Filip, Pardubice25
CR0034Hana Hanušová, Slatiňany25
CR0241Ivana Nevolová, Hlinsko25
CR0122Martin Vaško, Slatiňany25
CR0278Petra Holetová, Chrudim III05
CR0270“Karas“ Jirásek, Praha05
CR0274Miroslav Lacman, Ctětín05
CR0074Marcela Holetová, Chrudim III-15
CR0132Josef Svoboda, Slatiňany-15
CR0169Irena Šimonová, Chrudim-45
CR0089Vlastimil Voženílek, Rozhovice-45
CR0088Marie Voženílková, Rozhovice-45
262. místo
CR0289Bohuslav Bulva, Bělá84
CR0269Zdeněk Korejtko, Hlinsko54
CR0275Libor Pilař, Křižanovice54
CR0291Jaromír Patočka, Bělá24
CR0284Silvie Voženílková, Rozhovice-14
267. místo
CR0050Jana Teznerová, Vejvanovice53
CR0008Lutis Tinkilis, Pardubice53
CR0176Milan Stejskal, Chrudim IV03
CR0027Jan Synek, Pardubice03
CR0058Petr Chaloupka, Žďárec-13
CR0215Milan Rabas, H. Týnec-13
273. místo
CR0100Iveta Fuksová, Tuněchody52
CR0244Ladislav Uchytil, Hamry52
CR0166Květa Hromádková, Zaječice22
CR0212Petr Skalický, Dachov22
CR0192Lenka Solničková, Zaječice22
CR0224Karel Tomšík, Hlinsko22
CR0051Jana Bohatová, Slatiňany-12
CR0228Josef Písař ml., Kameničky-12
CR0081Eva Sotonová, Žumberk-12
CR0080Lenka Sotonová, Žumberk-12
CR0087Hana Voženílková, Rozhovice-12
CR0243Monika Zavřelová, Kameničky-12

285. místo
CR0290Jaromír Patočka ml., Bělá21

286. místo
CR0223Martin Berner, Chrudim00
CR0210Lenka Křivská, Bojanov00
CR0217František Rabas, H. Týnec-10

289. místo
CR0064Hana Honzáková, Lozice5-1
CR0242Radek Nevole, Hlinsko5-1
CR0090Lucie Petrusová, Sobětuchy-1-1
CR0296Naďa Štumpfová, Rozhovice-1-1

293. místo
CR0263Martin Remeš, Mokrýšov0-3
CR0016Josef Štursa, Zaječice0-3

295. místo
CR0091Josef Petrus, Sobětuchy2-4
CR0260Soňa Škarvadová, Hlinsko-1-4
CR0037Drahomíra Bláhová, Bělá-7-4
CR0111Jan Polášek, Chrudim III-7-4

299. místo
CR0065Majka Barvířová, Pardubice2-7
CR0103Kateřina Táborská, Slatiňany-4-7
CR0096Iveta Zitová, Načešice-7-7
25.8.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Při nehodě v Čankovicích se zranilo deset lidí.
3

Nehoda v Čankovicích: Dvě auta a deset zraněných

ESTER ŠVECOVÁ (2,94 kg a 48 cm) –  tak se od 14.6. od 6:05 jmenuje první dcera Andrey a Pavla Švecových z Pardubic.
24

OBRAZEM: Miminka z chrudimské porodnice 24. června

Na přípravný futsalový turnaj do Číny jedou čtyři hráči Chrudimi

Chrudim – Přesto, že mistr letošní sezony je již znám a do startu dalšího ročníku nejvyšší futsalové soutěže ještě několik měsíců zbývá, futsalová reprezentace nelení a míří na přípravný turnaj do Číny, kde se chystá otestovat různé herní varianty a strategie.

Čtyřkolky v Chrasti jezdí na počest Jana Kašpara

Chrast – Na stadionu v Chrasti v sobotu pokračuje hlavním programem dvanáctý ročník setkání čtyřkolkářů s názvem Memoriál Honzy Kašpara.

Noční bouřka napáchala desítky škod, Kouty málem spláchla voda

Chrudimsko - Nad Chrudimskem se ve čtvrtek večer přehnala silná bouře s přívalovým deštěm, která napáchala desítky škod, a hasiči kvůli ní zažili velice rušnou noc. Na území celého kraje vyjížděli ke třiceti případům.

AUTOMIX.CZ

Policie v nesnázích: kuriózní nehody strážců zákona

/FOTOGALERIE/ Na vozech mají heslo Pomáhat a chránit, nicméně i oni potřebují občas pomoc. Vidět policejní auto - ať státní či obecní policie - v nesnázích je sice trochu nezvyklé, ale občas k tomu dojde.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies