FOTBAL: Spanilá jízda AFK pokračuje

Nová Paka – Fotbalisté AFK Chrudim již několik týdnů plují v divizní skupině C na vítězné vlně. Tentokrát zvítězili na hřišti svého tabulkového souseda v Nové Pace poměrem 2:0.

18.5.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Trenér Pavel Jirousek ovšem přes další vítězství, které znamenalo upevnění třetí příčky, nebyl zcela spokojen.

„V první půli jsme předváděli sotva průměrný výkon a mohli být rádi, že soupeř spálil tři loženky,“ kritizoval. Jeho svěřencům se však podařilo otevřít skóre Radimem Holubem.

I přesto byla o poločase k slyšení důrazná domluva. Jirouskovi svěřenci si vzali trenérova slova k srdci, převzali iniciativu a přidali pojišťovací druhý gól, i když to byl „vlastenec“ domácího hráče. Výhra hráčů AFK mohla být ještě vyšší, ale i oni neproměnili několik nadějných příležitostí.

V sobotu (mimořádně od 17 hodin) čeká „afrkáče“ duel s poslední Dobrovicí, takže by mohli na úspěšnou sérii navázat.

Autor: Petr Novák

18.5.2010 VSTUP DO DISKUSE
instalatér, ilustrační foto

Opravy – kdy je hradí nájemce a kdy pronajímatel?

Drzý zloděj vykrádal stany

V Kraskově se uskutečnil skvělý triatlon

Kraskov – Před pěti lety se v hlavě Petra Chmelíčka (člena Spolku Kraskov pro děti a mládež) zrodil nápad uspořádat amatérský závod v triat-lonu. Neměli jsme žádné zkušenosti a tak za to, že závod hned napoprvé proběhl hladce a s velkým úspěchem, vděčíme hlavně jemu.

Hlinecký houbař nanosil za týden z lesa přes tisíc hřibů

Hlinsko – „Je to paráda, nádhera, úplný houbařský ráj! V životě mě dosud nic takového nepotkalo, a to už je co říct, protože chodívám do lesa běžně i několikrát v týdnu," prohlásil amatérský mykolog Jiří Laštůvka.

Ve Slatiňanech se překvapení nekonalo, v poháru postupuje MFK Chrudim

Slatiňany – Los 1. kola MOL CUPu, alias Českého poháru v kopané, svedl za soupeře dva velmi zajímavé soupeře. Domácí Spartak, který v loňské sezoně ovládl Krajský přebor, ale postup do Divize neakceptoval, vyzval pět kilometrů vzdálený MFK Chrudim, jinak šestý tým ČFL. Po zajímavém průběhu se před pěti sty diváky nakonec z postupu radoval favorit.

OBRAZEM: Miminka z chrudimské porodnice 22. července

Chrudim - Díky vstřícnosti chrudimské porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Chrudimáků. Každý týden náš fotograf navštěvuje porodnici a fotí nově narozená miminka.