Spartak Slatiňany – SK Rozhovice 4:2 (2:2). Branky : Trňák, Kuchta, vlastní, Jeřábek – Plosza z pen., Adámek.

Domácí tým je v současné době sužován zraněními a chřipkovou epidemií či jinými nemocemi, a tak byli spartakovci rádi, že poskládali dohromady 11 hráčů s tím, že v útoku se po poločasech vystřídali oba gólmani. Do vedení šel Spartak v 10. minutě po přesné střele Trňáka, hosté vyrovnali v 16. minutě z penalty Ploszou. Po půlhodině hry upravil Kuchta na 2:1, ale rozhovický Adámek srovnal gólem „do šatny“.

Na začátku druhé půle měl soupeř už podruhé v zápase výhodu pokutového kopu, ale Kopp ji však neproměnil. Pak slatiňanští fotbalisté začali získávat převahu, ovšem mnoho vypracovaných gólových příležitostí zůstávalo dlouho neproměněno. Je zajímavé, že do dvou až tří se dostal i gólman Borek, hrající (společně se stoperem Zelinkou) ve druhé půli netradičně na hrotu. Slatiňanský brankář však byl u momentu, který jeho tým potřetí v zápase poslal do jednobrankového náskoku. Po jeho centru si totiž dal dezorientovaný rozhovický obránce vlastní gól na 3:2. V předposlední minutě uzavřel brankový účet zajímavého zápasu nekompromisní ranou stoper Jeřábek – 4:2.

Slatiňany: Borek (46. Dvořák) - O. Zdražil, Jeřábek, Moravec, Havránek – Kuchta, Trňák, Opavský, Beneš - Zelinka, Dvořák (46. Borek). Rozhovice: L. Pleskot – Kubánek, Sýkora, Plosza, Pejřimovský, M. Pleskot, Mráz, Kopp, Suchý, Kopecký, Adámek (Chmelík).