Fotbalová ČFL: Kopecký sestřelil Štěchovice

Chrudim - Za ne příliš vlídného počasí se na městském stadionu Za Vodojemem odehrálo 24. kolo Fortuna České Fotbalové Ligy, ve které hostilo domácí mužstvo tým Štěchovic.

25.4.2017

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

Chrudim Štěchovice 3:1.
Fakta - branky: 45. Dostálek, 70. a 79. Kopecký 26. Batka. Rozhodčí: Grimm. ŽK: 1:2. Diváci: 160. Poločas: 1:1. Chrudim: Mrázek Řezníček, Drahoš, Radouš, Stránský Kesner, Kopecký, Langr (81. Hauf), Vavrouš (61. Tlapák), Dostálek (84. Luptovský) Kučera. Štěchovice: Vašák Busta, Švejda, Košata, Maruš (75. Hřebeček) Kučera, Batka, Jakobovský, Verner (70. Pavlík) Maršálek, Mareš.

Chrudimští chtěli navázat na tříbodovou výhru z Benešova. A od začátku si za svým cílem tvrdě šli. Kopecký ani Kesner však své šance neproměnili, a to mohlo Chrudimské velmi mrzet. Hosté totiž z první akce vstřelili úvodní gól utkání a chvíli na to už to mohlo být o dva góly. Útočník Štěchovi ale z dobré pozice pouze přestřelil. Ke slovu se tak znovu dostali domácí. Nejdříve z nenápadné akce vyrovnal Dostálek.

Ve druhém poločase se dvakrát trefil Kopecký z trestných kopů z kraje šestnáctky. Více branek už v zápase nepadlo a Chrudim si po zásluze připsala důležité tři bodíky.

Pavel Jirousek, trenér Chrudimi: „Znovu jsme otočili zápas. Nyní to bylo jiné v tom, že jsme po celý duel tahali za delší konec provazu. Štěchovice daly z první akce gól a pět minut na to měly další vyloženou šanci. Potom ale neměly vůbec nic. Štěchovice jsou však špatný soupeř na to, abychom ho pustili do vedení. Jsou trpěliví, čekají na svou šanci a potom to zavřou. Nám se moc nedařilo jejich obranu překonat. O poločase jsme ale věřili, že to dokážeme otočit. Snažili jsme se hrát přímočaře, a to se vyplatilo." (mvd)

25.4.2017 VSTUP DO DISKUSE
1

Zdravotníci podají trestní oznámení

Racing Team Avia Future pod záštitou CROSS CLUBU PŘELOUČ se jako už jediná česká posádka zúčastňuje mistrovství Evropy v Truck Trialu.