Načešice – Litomyšl 5:3

Úvod utkání patřil domácím, kteří chtěli odčinit výpadek z minulého utkání v Letohradě. První gól vstřelil domácí Chmelík už v sedmé minutě. Mohlo by se zdát že tento stav přinese pro domácí klid, ale byli to hosté, kdo přebral v další fázi zápasu iniciativu. Odměnou byl pro Litomyšl vyrovnávací gól z 28 minuty.

Ještě před koncem poločasu dostali domácí šanci jít znovu do vedení, když dvě minuty před koncem první půle zapískal rozhodčí penaltu po faulu na Svobodu. K míči se postavil D. Jirásek a bez problémů proměnil.

Ve druhé části měl první příležitost Chmelík, který ale po nacvičeném signálu hlavou trefil jen obránce hostů na brankové čáře. Po necelé hodině hry bylo opět vyrovnáno. Zbytečný faul Dobrovolného měl za následek standardní situaci, kterou využil hostující Štoudek.

Uběhla sotva minuta a domácí dostali možnost druhé penalty v zápase, kterou opět proměnil D. Jirásek. Litomyšl ve snaze o vyrovnání chybovala při malé domů a Sobota v 74. minutě zvyšoval už na 4:2.

Utkání zdramatizoval ještě Kundera, který pět minut před koncem snížil na 4:3. V poslední minutě hráli hosté vabank a ke standardní situaci vyběhl do útoku i brankář Koukola. Domácí však situaci ustáli a dokonce vstřelili další gól, když prázdnou bránu trefil F. Jirásek – 5:3.

Načešice: Gajdošík – D. Jirásek, Mládek, A. Jirsek, Šafránek, Marek, Svoboda, Pejcha, Chmelík (81. Stehlík), F. Jirásek, Ilko (25. Dobrovolný).

Nasavrky – Lanškroun 1:0

Hosté se dostali do šance hned v první minutě, ale jejich hlavička po rohovém kopu skončila těsně vedle. Ve 20. minutě vytáhl hostující brankář střelu O. Čechlovského na roh.

Ve 36. minutě J. Rejholec se štěstím uklidil do brány rohový kop Filipa Dostála. O minutu později pokryl brankář Jaroš rychlý brejk domácích.
V druhé půli skončila pohledná souhra Dostála a O. Čechlovského v rukavicích Jaroše. Závěr utkání domácí i přes narůstající tlak hostí ustáli a získali cenné tři body za výhru nad lídrem soutěže.

Nasavrky: Drášil – T. Michek, Pešek, Hnízdo, J. Rejholec, O. Čechlovský, L. Rejholec, Dostál, Vojíř, Plíšek, R. Michek. Střídali: Boháč, M. Čechlovský, Novák, Starý.

Luže – Letohrad B 1:2

Hosté se dostali do vedení z první situace v páté minutě. O tři minuty později srovnal Holub z trestného kopu. Zbytek prvního poločasu byl vyrovnaný bez vyložených šancí.
Do druhé půle nastoupili domácí aktivně, ale byli to Letohradští, kdo se prosadil v 77. minutě.

V závěru zápasu Luže soupeře přehrávala, ale své šance nedokázala proměnit, což ji stálo body.

Luže: Jehlička – Komárek, Shejbal, Mužíček (83. Koukal), Terer (11. Langer) Merkl, Lacman, Naď, Bareš, Holub, Fidler.

Stolany – St. Máteřov 2:2 (2:0) po penaltách 2:4

Branky: 6. Vácha, 9. Bakeš – 46. Klima, 58. Vašíček

Domácí se brzy po úvodním výkopu ujali vedení 2:0, když se v šesté minutě trefil Vácha a tři minuty po něm Bakeš. Poté se hra vyrovnala a do konce poločasu se už nikdo gólově neprosadil.
Po přestávce hosté snížili hned z první vážnější akce. Po necelé hodině hry se jim navíc podařilo vyrovnat. Stav 2:2 vydržel do konce.

V penaltovém rozstřelu byli nakonec úspěšnější Máteřovští.
Stolany: Tomáš – Zelinka (79. A. Polívka), Hluchník, Novotný, Vávra (31. Jirásek), Meduna, Tesař, Kuchta, Hýl (82. Ceral), Vácha, Bakeš.

Rozhovice – Sruby 1:1 (0:1) po penaltách 2:3

Branky: 78. Holub (pen.) – 35. Gerčák.

Ač byli v zápase aktivnější Rozhovičtí, tak více než jeden gól vstřelit nedokázali. Hostům navíc stačila jediná střela na bránu k tomu, aby získali dva body.
Hráči Rozhovic nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance a nedařilo se jim ani při následném penaltovém rozstřelu.

Rozhovice: Báča – Skyva, Voženílek, Kadeřábek, Suchý, Stejskal, Musil, Dušek, Svoboda, Uhlíř, Kopecký. Střídali: Holub, Nagele, Sýkora, Kopp (všichni v 46. mintě), Kubeš (70. minuta).

Sezemice – Proseč 1:3 (1:2)

Branky: 11. Kašpar – 41. a 52. Menc, 26. Koutný.
Proseč: Lampárek – Z. Marek, J. Marek, Kunhart, Macháček, Zelenka (81. Loskot), Koutný, M. Marek (68. Mareš), Hromádka, Vopařil (87. Kiričenko), Menc.