Křižanovice – Kameničky 0:1
Fakta – Branka: 64. Vodička. Rozhodčí: Baťa. Bez ŽK. Diváci: 114. Poločas 0:0. V utkání mezi Křižanovicemi a Kameničkami padla jediná branka zásluhou hostujícího Lukáše Vodičky. Především jeho zásluhou tak skončily Kameničky na celkovém sedmém místě tabulky okresního přeboru.
Křižanovice: Matějka – Brož, J. Pilař, Rulík, Novák (64. Pecina) – Žák, Prokop, Štěpán, T. Pilař, O. Pilař – Nosil (51. Kadlec).
Kameničky: Severýn – Nekvinda, Čermák, Pešek, Vodička, Bureš, Jehlička, R. Adámek (46. D. Adámek), Horák, Hromádko, Málek (46. Lukášek).

Chroustovice – Skuteč 1:3
Fakta – Branky: 71. Mazánek (pen.) – 52. Krátký, 76. Mazánek (vl.), 90. Cink . Rozhodčí: Kykal. ŽK: 3:4. Diváci: 80. Poločas 0:0. Skuteč potvrdila roli favorita i v posledním kole a zvítězila na nevyzpytatelném hřišti Chroustovic o dvě branky. Dvě branky v utkání vstřelil domácí Aleš Mazánek, který se trefil nejen do branky soupeře, ale i do své vlastní.
Chroustovice: Bejblík – Derka, Mazánek, Dvořák, Koreček, Krejbich (78. Doubravský), Komárek, Dostál (41. Tomášek), Bečička, Matucha, Kopa.
Skuteč: Vamberský – Cink, Koliska, Odehnal, Talácko, Polanský (74. Vočadlo), Mikan (46. Kváša), Bačkovský, Sršeň, Felkl, Krátký.

Prosetín – Svídnice 9:1
Fakta – Branky: 5., 20. a 49. Tichý, 33. Šafránek, 44. J. Ročňák, 45. Felkl, 73. D. Ročňák, 75. Spilko, 84. Vít – 7. Kubašta. Rozhodčí: Hamrník. ŽK: 1:2. Diváci: 200. Poločas: 5:1. Nebohá Svídnice jako by byla myší a Prosetín lovnou kočkou v posledním domácím zápase, který navštívilo úctyhodných 200 diváků. Prosetín si s chutí zastřílel a Svídnice může být ráda, že nedostala „desítku".
Prosetín: Hlouš – Tichý, Slavík (54. Šikl), Kulháň, Vodvárka, Šafránek, Haman (76. Vít), J. Ročňák (46. Spilko), Vamberský, (60. D. Ročňák), Šafránek, Felkl (46. Marek).
Svídnice: Fuxa – Plíšek (68. Doležal), Kudyn, Pytlík, Chvojka, Zelenka, Čihák (77. Jedlička), Kratochvíl, Kubašta, Kubašta, Louvar.

Ronov – Rváčov 2:4
Fakta – Branky: 15. Klepetko, 55. Budínský – 4., 77. a 92. Krbálek, 56. Jeníček. Rozhodčí: Vařejčko. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas 1:1. Tři body Rváčovu vystřílel především Luboš Krbálek, který v nastaveném čase dokonal hattrick.
Ronov: Petržílka – Klepetko, Staněk, Vančura (64. Zumr), Daru, Samek, Budínský, Žítek, Ondrášek, Hutla, Spěvák.
Rváčov: Kyncl – Novotný, Sláma, Jeníček, Novák, Popelka, Dubský (46. Nevole), Štefl, Krbálek, Záhorka, Mrázek.

Holetín – Slatiňany B 1:1
Fakta – Branky: 53. Zavřel – 61. Ficek . Rozhodčí: Šeps. Bez ŽK. Diváci: 70. Poločas 0:0. Na branku v Holetíně čekali diváci rovných 53 minut. Z vedení se Holetín ovšem neradoval dlouho, protože už o osm minut později rezerva Slatiňan vyrovnala zásluhou Jana Ficka a Slatiňany B si pojistily celkovou pátou příčku v konečném pořadí.
Holetín: Byrtus – Hrubý, Černý, Zdražil, Šmok, Zeman, Zavřel, Rompotl, Plachý (75. Filipi), Beneš, Vacek.
Slatiňany B: Chvojka – Marzak, Zdražil, Kudrnka, Zeman, Řeháček, Ficek, Sýkora, Kápička (51. Benák), Polák (75. Opočenský), Drahý.

Miřetice – H. Městec B 1:1
Fakta – Branky: 31. Slanina – 58. Řehák. Rozhodčí: Šťourač. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas 1:0. Miřetice překvapivě neudržely jednobrankové vedení proti rezervě Heřmanova Městce i přesto, že do utkání vstupovali v pozici jasného favorita. I vzhledem k nerozhodnému výsledku obsadily v celkovém zúčtování desáté místo s pozitivním skóre 63:52.
Miřetice: Zdražil – Hron (75. Horník), P. Řezníček, Kopecký, Bureš – Kašpar, T. Řezníček, Skalický (60. T. Polívka) – O. Polívka, Hladký, Slanina.
H Městec B: Vašíček – Mach, Holeček, Vojtěch, Vytlačil, Kučera (46. Večeřa), Petrák, V. Řehák, L. Řehák, Celunda, Herget.

Svratouch – Zaječice 5:0
Fakta – Branky: 10. a 83. Pavlík, 34. a 56. Bodlák, 42. Macháček. Rozhodčí: Šebek. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas 3:0. Zaječice se konečně dočkaly konce hrůzostrašné sezony. Posledním katem jim byl celek ze Svratouchu, který zvítězil jasným rozdílem. Hosté chtějí na zpackanou letošní sezonu co nejrychleji zapomenout a v nižší soutěži začít úplně od znovu.
Svratouch: Kašpar – Štencl, Fiala (46. Kaplan), Černý, Bodlák (87. Drahoš), Kaplan, Bureš, Lampárek (66. Matoušek), Obrovský, Macháček, Pavlík.
Zaječice: Picek – D. Kulhánek, Hromádko, T. Kulhánek, Jeřábek, Schinagl, Pejcha, Konrád, P. Křičenský (71. V. Křičenský), Kadavý, Pavlík (54. Oplíštil).

Vítanov – Kočí 2:2
Fakta – Branky: 72. Kučera, 82 V. Myška – 58. Škaryd, 66. Havránek. Rozhodčí: Kudyn. ŽK: 1:2. Diváci: 105. Poločas: 0:0.
První poločas byl naprosto vyrovnaný s minimem šancí pro oba týmy. V druhé půli hosté přidali a dvěma rychlými góly šli do vedení. Domácí se však nepoložili a dokázali srovnat. Rozloučili se tak s OP zaslouženou remízou.
Vítanov: Bednár (46. Vašák), Kapitán (23. Šulc), Novotný, Stehno, Cestr, J. Jůn, Neuwirth (80. Budinský), Uher (58. V Myška), Švec, Kučera, M. Myška. (66. Jůn L.).
Kočí: Dostál, Bukač (28. Škaryd), Vávra (46. Slanař), Havránek, Ptáček, Dvořáček, Blažek (66. Šára), Štursa, Janko, Šára, Kudrnka (46. Smetanka).