I. A a B třída: Šebek střílel oba góly 'do šatny'

Chrudim - Přinášíme zpravodajství o utkání I. A třídy z Třemošnice, další informace o derby v H. Městci a zápasech I. B třídy budou doplněny.

15.4.2013 3

Ilustrační fotoFoto: Karel Dvořák

I. A TŘÍDA

Třemošnice - Svitavy B 2:1 (1:0).

Branky: 43. a 89. Šebek 60. Kubík. Třemošnice: Luňáček O. Rychnovský, V. Rychnovský, Kunášek, Culek Forman (53. Lipenský), Král, J. Vančura (66. Jarkuliš), Šindelář (90. Oswald), O. Vančura Šebek.

Konečně se to pověstné „štísko" otočilo na stranu Třemošnických. Celý zápas byl odehrán téměř na polovině Svitav, ale opět pouze jeden vytěžený gól v první půli, kdy po krásné kombinaci zakončoval Šebek. Ve druhé půli jediná ani ne šance (přetažený centr na zadní tyč) skončila v domácí síti (podobně jako v utkání s Libchavami téměř jako přes kopírák. Naštěstí Šebek utěšenou střelou ze 20 m v 89. minutě zajistil tři body.

Další výsledky

Sokol Libchavy - FC Titanic Srch 1:0 (1:0). Branka: Blažek. Valy Sokol Staré Hradiště 0:1 (0:1). Branka: Hudec. FK OEZ Letohrad B Pardubičky 3:2 (2:1). Branky: Černohous, Sita, Lorenc Kopřiva, Filip. Jiskra Heřmanův Městec - MFK Chrudim C 1:1 (0:1). Branky: Jablečník Lacman. Dolní Újezd - Zámrsk 1:0 (0:0). Branka: Novák.

Utkání Sokol Březová nad Svitavou Bítovany bylo odloženo a odehraje se 22. května.

I. B TŘÍDA

Rosice Hlinsko B 1:3 (0:0). Branky: Berger Netolický 2, Slavík. Načešice Luže 3:0 (2:0). Branky: Pokorný, Tamchyna, Svoboda. Holice B Prosetín 4:1 (2:1). Branky: Togbe 2, Černý, Hrubý Remeš. Slatiňany Řečany n. L. 2:0 (0:0). Branky: Kořínek, Vaculka. Krouna Miřetice 2:4 (1:0). Branky: Bečička, Macháček T. Řezíček 2, Douša, P. Řezníček. Hor. Jelení Sezemice 1:1 (1:0). Branky: Kaňkovský Jiří Kašpar. V. Mýto B Kameničky 1:2 (1:1). Branky: Matula Hromádko, Sádovský.