I. A třída

SK Chrudim – Semanín 4:1

Ve 25. minutě vyslal na zteč Tesař přesnou přihrávkou Vágnera, ten obešel i brankáře a do prázdné branky otevřel skóre – 1:0. Za deset minut si týž hráč po kolmici Lištvána sólo zopakoval a upravil na 2:0. Ve 43. minutě výborně hrající hrající Vágner zužitkoval další ze svých nájezdů, obešel brankáře a do prázdné branky završil svůj hattrick 3:0. Ve 47. minutě Šebek střelou k tyči zvýšil na 4:0. Hosté snížili z trestného kopu, který gólman Vrbka vyrazil na tyč a Špatenka dorazil míč za bezmocného gólmana – 4:1.

Fakta – branky: Vágner 3, Šebek – R. Špatenka. Rozhodčí: Volný. ŽK: 1:3. Diváků: 120. Poločas: 3:0.

SK Chrudim: Vrbka – Hudeček, Lankaš, Wenzl, Štursa – Šebek, Lištván, Tesař, Pudil – Veverka, Vágner (Müller, Holec, Hromádko).

Morašice – H. Městec 0:0

Hostující Jiskra získala cenný bod, přestože dohrávala téměř půl hodinu bez vyloučeného Veleby. V případě porážky by se jí soupeř v tabulce nebezpečně přiblížil.

Fakta – rozhodčí: Slíž. ŽK: 2:0. ČK: 0:1 (65. Veleba). Diváků: 50. Heřmanův Městec: Jandáček – J. Uttendorfský, Veleba, S. Uttendorfský, M. Volejník – Dostál (20. Štefanča), Hamsa, J. Volejník, Skokan – D. Salfický (40. Mach), Hlaváč.

Další výsledky: Rosice nad Labem – Choceň B 4:0, Dolní Újezd – Žamberk 3:2, Titanic Srch – Valy 3:2, Litomyšl – Staré Hradiště 0:1, Moravany – Králíky 2:2

I. B třída

Paramo – Rváčov 1:2

Překvapivá výhra posledního Rváčova, která ještě poněkud oživila jeho záchranářské naděje na udržení krajské soutěže.

Fakta – branky: 61. Danihelka – 41. Popelka, 86. Pavel Štefl. Rozhodčí: Bednář. ŽK: 0:2. Diváků: 30. Poločas: 0:1. Paramo: Starý – Brambůrek, Vacek, Zámečník, Vašíček – Puhlovský, T. Novotný, Kunart, Šejvl – Danihelka (81. Holčík), Staněk.

Rváčov: Meloun - Prášek, J. Novotný, Volf, Ondráček - Petr Štefl, Hloušek, Ptáček, Popelka - Šebek, Šafr (Vojta, Pavel Štefl.

H. Jelení – Rozhovice 1:2

Rozhovičtí dokázali na horké půdě nováčka vyhrát, i když dohrávali poslední čtvrthodinu bez vyloučeného Z. Koppa.

Fakta – branky: 44. Pauker – 8. Z. Kopp, 50. Mráz. Rozhodčí: Šťourač. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (75. Z. Kopp). Diváků: 200. Poločas: 1:1.

Rozhovice: Ježek - Adámek, Dušek, Chmelík, Pleskot - D. Kopp (90. Novotný), Hanuš, Švadlenka, Tamchyna - Mráz (85. Strouhal), Z. Kopp.

Mikulovice – Proseč 5:3

Hosté vedli o poločase o dva góly, ale po přestávce připustili neuvěřitelný obrat. Domácí potvrdili výbornou jarní formu.

Fakta – branky: 52. a 56. Šmejda obě z penalt, 68. Stefanov, 80. Valský, 90. J. Vencl – 16. Lampárek, 32. Zanina, 70. J. Marek z pen. Rozhodčí: Kamenický. ŽK: 2:1. Diváků: 80. Poločas: 0:2.

Proseč: Lédl - Šplíchal, Dvořák, Zanina, Stodola - Z. , Jaroslav, Jiří a M. Marek (56. Bikar) - Spilka, Lampárek (76. Mareš).

Kameničky – Třemošnice 1:1

Domácí měli mírnou převahu a vyjádřili ji brzkým vedením. Techničtější soupeř v závěru srovnal.

Fakta – branky: 5. Janáček – 78. Šebek. ŽK: 1:3. Diváků: 100. Poločas: 1:0.

Kameničky: Zavřel – Vtípil, Tichý, Netolický, Staněk, Sadílek, Jehlička, Hromádko, M. Pérko, Urbánek, Janáček (M. Bureš, R. Pérko).

Třemošnice: Žďánský – O. Rychnovský, Vančura, Bohatý, Culek, J. Vančura, Štěpař, Kutílek, Meruňka, Šebek, V. Rychnovský (Kořínek, Opočenský, Smutný).

Hlinsko B – Přelouč 1:2

Zajímavé utkání s řadou šancí rozhodly dvě hrubé chyby domácích v poslední desetiminutovce.

Fakta – branky: 34. Šusták – 80. Starý, 82. Zářecký. Rozhodčí: Bartůněk (Květná u Poličky). ŽK: 1:1. Diváků: 40.

Hlinsko B: Klas – Filipi, Cach, Slováček, Pešek, Bříza, Šusták, Cepl, Bonaventura, Jančura, Boquaj.

Chrudim B – Slatiňany 2:1

Utkání začalo třemi neproměněnými šancemi rezervy, ale paradoxně šli do vedení Slatiňanští. Do poločasu se stav srovnal, když po zahrání rukou Jeřábkem, Pudil z penalty vyrovnal. Druhý poločas začali velkou šancí hosté, ale byli to Chrudimští, kteří dokázali podruhé skórovat a soupeře již do ničeho vážnějšího nepustili.

Fakta - branky: Pudil z pen., Hudák – Myška. Rozhodčí: Dytrt. ŽK: 4:5. Diváků: 150. Poločas: 1:1.

AFK B: Veselý – Michalec, Hluchník, Škopek, Zelinka – Smitka, (63. Černohorský, 78. Livora), Hauf, Pudil, Terer – Berner (80. Hudák), Jirousek.

Slatiňany: Dvořák – Kovařík, Moravec, Jeřábek, Hroch – Dostál, Opavský, Šulc, Zdražil - Valla, Myška.

Načešice – Chroustovice 5:1

Hosté přijeli pouze s deseti hráči a tudíž výsledek je pro ně milosrdný. Načešičtí si totiž mysleli, že půjde všechno samo, ale opak byl pravdou. Přesto vítězství lídra tabulky je přesvědčivé.

Fakta - branky: 25., 65., 78. Svoboda, 44. D. Jirásek, 89. Pilný – 54. J. Bačkovský. Rozhodčí: Klíma. ŽK: 2:3. Diváků: 90. Poločas: 2:0.

Načešice: Novák – Hladina, R. Chmelík, M. Chmelík, Petřík – D. Jirásek, Levinský, Semrád – Chudomel (84. Pilný), Svoboda, M. Jirásek (69. M. Tomčík).

Chroustovice: Bejblík – Vondráček, Petrák, Bačkovský, M. Havlíček, Chabada, Židek, J. Havlíček, Dubský, Besperát.