H. Městec B – Choceň B 1:1
Branky: 58. Veleba - 35. Novotný. Hostům vyšel v I. půli brejk a Novotným šli do vedení. Domácí vyrovnali po přestávce Velebou, ale na tři body nedosáhli, mimo jiné nastřelili dvě břevna. H. Městec: Vašíček – Krejčík, Veleba, O. Hamsa (55. Vojtěch), J. Uttendorfský, S. Hamsa (65. Radek Chudomel), Synek, J. Volejník, M. Volejník, Salfický, Hlaváč (89. Svoboda).

SK Chrudim – Valy 3:0
Branky: Lankaš 2, Lištván. Domácí se ujali vedení již v 5. minutě hlavičkou Lankaše. Týž hráč po půlhodině hry doslova propálil hostujícího brankáře podruhé. Ve II. půli byli opět aktivnější fotbalisté od Vodojemu. Po gólu volala hlavně šance Wenzla, který nedotlačil míč do poloprázdné branky. Třetí gól přidal Lištván krásnou střelou ke konci utkání. SK Chrudim: Vrbka – Hudeček, Wenzl, Lankaš, Štursa – Holec, Šebek, Tesař, Martin Pudil – Veverka, Zavřel (Starý, Hromádko, Musil).

Prachovice – Načešice 2:4
Branky: 78. a 85. Forman - 58. a 73. Tamchyna, 75. Hladina, 80. Svoboda. Po bezbrankovém poločase se s góly roztrhl pytel v poslední půlhodině zápasu. Nováček udělil soupeři lekci v produktivitě a poražený Holcim se již nebezpečně potápí. Od sestupové příčky ho dělí už pouhý bodík. Prachovice: Ondráček – Kmoníček, Mach (65. Kříž), Forman, Horyna, Ptáčník, Kořínek, Kostka (83. Navrátil), Jerusalém, Kadlec, Budinský. Načešice: Dobruský - Kopecký (45. Tamchyna), Chmelík, Petřík, Kudyn, Hladina, Bříza, Svoboda, Dobrý, Jirásek (81. Dobrovolný), M. Chmelík, (88. Žák).

Další utkání:
Žamberk – Semanín 6:0 (2:0). Branky: Ulvr 2 (1 z pen.), Pavelka, Dvořák, Pešek, Franke. Králíky – St. Hradiště 4:1 (2:1). Branky: Pasker, Janků, Ježek z pen., Makar – Götz. D. Újezd – Rychnov n. M. 0:0. H. Městec – Choceň B 1:1 (0:1). Branky: Veleba – Novotný. Litomyšl – Moravany 1:1 (1:1). Branky: Pešek – Křenek.