Slatiňany – St. Hradiště 3:1
Branky: 28. Hanuš, 35. Dostál, 71. vlastní - 90. Tesner. Domácí v improvizované sestavě uhráli se zkušeným soupeřem zaslouženě body. Na vítěznou jízdu je naladil ve 28. minutě po sólu Hanuš. Za sedm minut zvýšil Dostál tečovanou střelou z úhlu již na 2:0. Třetí gól si vstřelil obránce hostí sám po rohovém kopu v 71. minutě. Čisté konto pokazil brankáři Borkovi v poslední minutě Tesner. Slatiňany: Borek - Jeřábek (89. Pour), Moravec, Málek, Havel – Dostál, Hanuš (81. Kovařík), Ficek, Zdražil – Kořínek, Hlušička (63. Trávníček).

Načešice – Prachovice 4:2
Branky: M. Jirásek 2 (1 pen.), Chudomel, Tamchyna – Budinský 2 (1 pen.). ČK: 1:0 (14. Hladina). Ve 12. minutě otevřel skóre Chudomel. Za dvě minuty viděl domácí stopér Hladina ČK, Načešičtí se stáhli a víceméně čekali na brejky. Do přestávky zvýšil Tamchyna na rozdíl dvou branek. Po změně stran udeřilo na každé straně dvakrát. Načešice: Novák – A. Jirásek, Hladina, Tomčík, Bříza – D. Jirásek, M. Chmelík, Marek – M. Jirásek, Tamchyna, Chudomel (Pilný, R. Chmelík, Vacek). Prachovice: Kovařík – Machač, Mrázek, Ptáčník, Štěpánek, M. Hrdlička, Jerusalém, Luňáček, J. Hrdlička, Klepetko, Budinský (Novák, Fišer, Javorek).

Třemošnice – D. Újezd 2:0
Branky: 15. Šebek z pen., 75. O. Vančura. Po čtvrthodině hry Kutílek skvěle pronikl přes polovinu hřiště do pokutového území hostí, byl faulován a exekutor Šebek se z penalty nemýlil – 1:0. Domácí se tím uklidnili, měli více ze hry, ale neevyužili několik slibných šancí. Pojistky se dočkali až v 75. minutě po tečované střele O. Vančury – 2:0. Třemošničtí pak čekali do neděle, jestli se už dvě kola před koncem dočkají historického postupu do krajského přeboru. A protože Moravany doma nezaváhaly, mohou teoreticky ještě postoupit, ale to by musely oba poslední zápasy vyhrát a Třemošnice prohrát. Přitom se oba rivalové utkají za týden pod Lichnicí a domácí mají k dobru podzimní výhru z Moravan 6:1… Třemošnice: Vojáček - O. Rychnovský (Kunášek), Škopek, Hluchnik, Culek - J. Vančura, Lebduška, O. Vančura, Kutílek (Kalina) - Šebek, Tyle (Smutný).

Moravany–SK Chrudim 3:0
Branky: 29. Lukas, 82. Kříž, 86. Kubík. Domácí vtrhli do zápasu s vervou, byli velice důrazní a svého soupeře enormním nasazením tak trochu zaskočili. Lukas ve 29. minutě otevřel skóre, a to ještě T. Krpata z volného přímého kopu trefil spojnici břevna a tyče. Po změně stran hosté přidali a dvacet minut měli více ze hry. Jenže domácí šli toužebně za úspěchem a snažili se o rychlé brejky. Osm minut před koncem po akci Madáka zkušený Kříž zvýšil na 2:0 a od čtyři minuty později Kubík uzavřel na konečných 3:0. Vítěze podržel brankář Ruml. SK Chrudim: Vrbka – Pudil I, Lankaš, Motyčka, Hudeček (70. Harenčák) – Hýsek, Tesař, Lištván, Pudil II – Hauf, Svoboda.

Litomyšl – H. Městec 2:2
Branky: Drahoš, Bednář – Chudomel, Synek. Vyrovnaný duel, zasloužená dělba. H. Městec: Raba – Šafránek (Vojtěch), Bareš, M. Salfický, M. Volejník – Chudomel, J. Volejník (Synek), Hamsa, Hlaváč – Štefanča (Mach), D. Salfický.

I. A TŘÍDA
Semanín – Valy 0:3 (0:3). Branky: Kolman, Veselý, Bažant. Slatiňany – St. Hradiště 3:1 (2:0). Branky: Hanuš, Dostál, vlastní (Tomič) – Tesner. Načešice – Prachovice 4:2 (2:0). Branky: M. Jirásek 2 (1 z pen.), Chudomel, Tamchyna – Budinský 2 (1 z pen.). Třemošnice – D. Újezd 2:0 (1:0). Branky: Šebek z pen., O. Vančura. Moravany – SK Chrudim 3:0 (1:0). Branky: Lukas, Kříž, Kubík. Litomyšl – H. Městec 2:2 (0:0). Branky: Drahoš, Bednář – Chudomel, Synek. Choceň B – Morašice 3:1 (1:0). Branky: Bálek 3 – Kuta.