FOTOGALERIE: I.B třída: Rozhovice zabodovaly v Rosicích

Chrudim - V I. B třídě potěšily Rozhovice. Nováček z Prosetína se dočkal výhry, ale po utkání se nám neozval!

8.9.2008

Z fotbalového utkání AFK Chrudim B - Slatiňany.Foto: Miloš Pekař

Rosice – Rozhovice 1:2

Hosté se ujali vedení první střelou Z. Koppa, další gól přidal Jirousek, jehož střela z dálky skočila před Frintou. Ve II. půli mířili jen do tyče Koukal a Z. Kopp. Rosičtí stihli snížit z penalty Pozdníkem.

Fakta – branky: 87. Pozdník z pen. – 1. Z. Kopp, 39. Jirousek. Rozhodčí: Kaplan. ŽK 2:2. Diváků: 120. Poločas 0:2. Rozhovice: Ježek – Chmelík, Valenta, Jirousek, Adámek (83. Loukota) – Tamchyna, Müller, Švadlenka, D. Kopp – Mráz (90. Pleskot), Z. Kopp.

Proseč – Hlinsko B 6:2

Utkání začali lépe hosté, když je Cach z trestného kopu dostal brzy do vedení. Domácím se ale do poločasu podařilo výsledek otočit. Když za stavu 3:2 nedokázali Hlinečtí vyrovnat, trefili jen břevno, Proseč opanovala hru a třemi góly rozhodla o vysoké výhře.

Fakta – branky: 23. a 72. Šplíchal, 36. a 77. Jiří Marek, 57. D. Macháček, 75. Stodola – 5. Cach, 55. Bříza z pen. Rozhodčí: Felkl. ŽK: 2:0. Diváků: 100. Poločas: 2:1. Proseč: Lédl – Z. Marek, Šplíchal (Doležal), P. Macháček, Jiří Marek, Dvořák, Kysilko, D. Macháček, Jar. Marek, Lampárek (Stodola), M. Marek (Břeň). Hlinsko B: Jindřichovský – Cach, Pešek, Kopecký, Prášek, Šulc, Bříza, Spáčil, Filipi, Cepl, Boguaj (Veselský).

Prosetín – Kameničky 2:0

Nehlášeno! Branky: Šikl, J. Ročňák.

Chrudim B – Slatiňany 2:1

Po akci Čechlovského otevřel skóre Kadeřábek a pak Zdražil ze 20 metrů střelou do vinglu nedal gólmanovi Dvořákovi šanci. Spartakovci se po změně stran zlepšili, kdy neobsazený Opavský podobně jako Zdražil umístil z dálky míč.

Fakta - branky: 11. Kadeřábek, 22. Zdražil - 48. Opavský. Rozhodčí: Pagáč. ŽK: 2:2. Diváků: 100. Poločas: 2:0. AFK B: Vašíček - Šibrava, Málek, Polívka (55. Merkl), Kučera - Kopecký (84. Berner), Zdražil, Mattuš, Hausner (65. Smitka) - Čechlovský, Kadeřábek. Slatiňany: Dvořák - Jeřábek, Moravec, Chaloupka (72. Šulc)), Hroch - Dostál, Opavský, Ficek (52. Kovařík), Zdražil - Kořínek, Myška (84. Tesař).

Libišany – Třemošnice 1:2

Po deseti minutách už svítil na ukazateli skóre stav 1:1, když jako první se radovali domácí. Rozhodnutí padlo čtyři minuty před koncem, když Vida neudržel mokrý míč a Šebek byl nejblíž.

Fakta – branky: 6. Kuric – 8. O. Vančura, 86. Šebek. Rozhodčí: Machala. ŽK: 4:2. Diváků: 100. Poločas: 1:1. Třemošnice: Vlček - Spěvák, Hluchník, Kalina, Škopek, Kutílek (90. opočenský), Lebduška, O. Vančura (46. Kadlec), J. Vančura, Šebek, Smutný (77. Rychnovský).

Další utkání - 5. kolo: Mikulovice – Horní Jelení 2:2, Paramo Pardubice – Přelouč 1:1.

(dom, rp, pn)

8.9.2008 VSTUP DO DISKUSE
Ve Slatiňanech se překvapení nekonalo.
18

Ve Slatiňanech se překvapení nekonalo, v poháru postupuje MFK Chrudim

DUŠAN POLHOŠ (4,2 kg a 53 cm) je od 19.7. od 10:54 po tříleté Karolínce a dvouletém Gejzovi dalším štěstím Julie a Gejzy z Heřmanova Městce.