FOTOGALERIE: I.B třída: Rozhovice zabodovaly v Rosicích

Chrudim - V I. B třídě potěšily Rozhovice. Nováček z Prosetína se dočkal výhry, ale po utkání se nám neozval!

8.9.2008

Z fotbalového utkání AFK Chrudim B - Slatiňany.Foto: Miloš Pekař

Rosice – Rozhovice 1:2

Hosté se ujali vedení první střelou Z. Koppa, další gól přidal Jirousek, jehož střela z dálky skočila před Frintou. Ve II. půli mířili jen do tyče Koukal a Z. Kopp. Rosičtí stihli snížit z penalty Pozdníkem.

Fakta – branky: 87. Pozdník z pen. – 1. Z. Kopp, 39. Jirousek. Rozhodčí: Kaplan. ŽK 2:2. Diváků: 120. Poločas 0:2. Rozhovice: Ježek – Chmelík, Valenta, Jirousek, Adámek (83. Loukota) – Tamchyna, Müller, Švadlenka, D. Kopp – Mráz (90. Pleskot), Z. Kopp.

Proseč – Hlinsko B 6:2

Utkání začali lépe hosté, když je Cach z trestného kopu dostal brzy do vedení. Domácím se ale do poločasu podařilo výsledek otočit. Když za stavu 3:2 nedokázali Hlinečtí vyrovnat, trefili jen břevno, Proseč opanovala hru a třemi góly rozhodla o vysoké výhře.

Fakta – branky: 23. a 72. Šplíchal, 36. a 77. Jiří Marek, 57. D. Macháček, 75. Stodola – 5. Cach, 55. Bříza z pen. Rozhodčí: Felkl. ŽK: 2:0. Diváků: 100. Poločas: 2:1. Proseč: Lédl – Z. Marek, Šplíchal (Doležal), P. Macháček, Jiří Marek, Dvořák, Kysilko, D. Macháček, Jar. Marek, Lampárek (Stodola), M. Marek (Břeň). Hlinsko B: Jindřichovský – Cach, Pešek, Kopecký, Prášek, Šulc, Bříza, Spáčil, Filipi, Cepl, Boguaj (Veselský).

Prosetín – Kameničky 2:0

Nehlášeno! Branky: Šikl, J. Ročňák.

Chrudim B – Slatiňany 2:1

Po akci Čechlovského otevřel skóre Kadeřábek a pak Zdražil ze 20 metrů střelou do vinglu nedal gólmanovi Dvořákovi šanci. Spartakovci se po změně stran zlepšili, kdy neobsazený Opavský podobně jako Zdražil umístil z dálky míč.

Fakta - branky: 11. Kadeřábek, 22. Zdražil - 48. Opavský. Rozhodčí: Pagáč. ŽK: 2:2. Diváků: 100. Poločas: 2:0. AFK B: Vašíček - Šibrava, Málek, Polívka (55. Merkl), Kučera - Kopecký (84. Berner), Zdražil, Mattuš, Hausner (65. Smitka) - Čechlovský, Kadeřábek. Slatiňany: Dvořák - Jeřábek, Moravec, Chaloupka (72. Šulc)), Hroch - Dostál, Opavský, Ficek (52. Kovařík), Zdražil - Kořínek, Myška (84. Tesař).

Libišany – Třemošnice 1:2

Po deseti minutách už svítil na ukazateli skóre stav 1:1, když jako první se radovali domácí. Rozhodnutí padlo čtyři minuty před koncem, když Vida neudržel mokrý míč a Šebek byl nejblíž.

Fakta – branky: 6. Kuric – 8. O. Vančura, 86. Šebek. Rozhodčí: Machala. ŽK: 4:2. Diváků: 100. Poločas: 1:1. Třemošnice: Vlček - Spěvák, Hluchník, Kalina, Škopek, Kutílek (90. opočenský), Lebduška, O. Vančura (46. Kadlec), J. Vančura, Šebek, Smutný (77. Rychnovský).

Další utkání - 5. kolo: Mikulovice – Horní Jelení 2:2, Paramo Pardubice – Přelouč 1:1.

Z chaty rodinný dům – proměna je možná, ale má svá úskalí

Přestavba víkendové chaty na rodinný dům je v Čechách celkem obvyklá věc. Jenže ne vždy to funguje. Bohužel ne vždy totiž investor pochopí, že trvalé bydlení potřebuje něco jiného než chata. Pojďme se podívat na zajímavý návrh rekonstrukce chaty na moderní rodinný dům.

HLASUJTE! Hospůdky 2017 aneb "Vychutnejte si léto s Deníkem"

Východní Čechy - Redakce vašeho regionálního Deníku opět po roce přichází s již tradičním projektem.

Brigád je hodně, je ale dobré si vše zajistit s předstihem

Pardubicko, Chrudimsko – S blížícími se letními prázdninami roste mezi studenty středních a vysokých škol poptávka po brigádách.Že ne vždy je brigádu snadné najít, zjistila i studentka práv Klára Dostálová.

Stále není pozdě sehnat letní tábor

Chrudim – Spolek Klíček a Klíčenky Chrudim nabízejí volná místa v rekreačním zařízení Krasnice u Přelouče. Tábor se koná ve dnech 15. až 29. července. Jeho tématem je: „Praotec Čech by zíral".