Chrudim B – H. Městec 3:0

Rezerva domácího MFK začala od úvodu utkání aktivně a zcela ovládla hru. Soupeř se dostával sporadicky k míči, ale ohrozit domácí se mu vůbec nedařilo. Naopak Chrudimští si vytvářeli šance. Ve 33. minutě našel centrem Nadrchal Radima Holuba a ten se v takovýchto momentech nemýlí 1:0. Gólem do šatny pečetil ukázkovou střelou do šibenice vedení domácích na 2:0 Malý. I druhý poločas se nesl v duchu toho prvního, kde rezerva kontrolovala hru a soupeř jen bránil. V 76. minutě se však hostům nepodařilo uhlídat domácího Havránka, který třetím gólem uzavřel skóre zápasu. „Béčko" tak odčinilo prohru z minulého kola a zaslouženě zvítězilo.

Fakta – branky: 33. Holub, 45. Malý, 76. Havránek. Rozhodčí: Ujec (Pardubice). ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Chrudim B: Kudláček – Tlapák, Valda, Drahoš, Malý – Langr, Luptovský (61. Kopecký), Hannich ( 83. Veselský), Holub ( 46. Havránek), Nadrchal (46. Žalud) – Vácha (59. Strnad). H. Městec: Jan Vašíček – Chudomel, Synek, D. Jablečník, Janata – M. Jablečník (90. Prokop), Šafránek (66. Jošt), Svoboda, Hlaváč – Salfický (85. Jar. Vašíček).

Třemošnice – Lanškroun 2:2

Bojovné a místy až vyhrocené utkání nepřineslo hráčům domácího ŽSK tři body, a stejně jako v minulém utkání tomu nepomohlo ani opakované vedení. Za stavu 1:0 pro domácí byl vyloučen V. Rychnovský a hosté do poločasu využili početní převahu a srovnali skóre. Ve druhém poločase šli domácí znovu do vedení, ale to neudrželi ani po vyloučení dvou hráčů hostí a po chybě brankáře opět inkasovali. Ve zbytku nervózního utkání už vítězství na svou stranu nikdo nestrhl.

Fakta – branky: 20. O. Vančura, 72. O. Rychnovský – 42. Skalický, 76. Karlík. Rozhodčí: Mařík (Hradec Kr.). ŽK: 2:2. ČK: 1:2 (30. V. Rychnovský – 44. Vaško, 64. Popelář). Diváci: 150. Poločas: 1:1. Třemošnice: Benda – O. Rychnovský, V. Rychnovský, Kunášek, Kalina – Culek, Šindelář (60. P. Petr), J. Vančura, O. Vančura (89. Z. Petr) – Šebek, Luňáček. Lanškroun: Jaroš – Marek (74. Karlík), Vaško, Popelář, Stasiowski – Savych, Novák, Skalický, Černušák (85. Hrabáček), Komínek (66. Urban), Knápek.

Letohrad B – Hlinsko 2:5

Zkušenější hosté byli v prvním poločase lepším celkem, gólově se prosadili až v jeho samém závěru, když se trefil T. Bouška. Po změně stran se vyrovnala nejen hra, ale také skóre. Za Letohrad se trefili Kabourek a Linhart. Jenže posledních sedm minut zápasu bylo pro domácí doslova dílem zkázy. Tři školácké chyby v obranné linii dokázali hosté stoprocentně potrestat a odvezli si vítězství. Hattrickem se blýskl Tomáš Bouška.

Fakta – branky: 58. Kabourek, 70. Linhart – 44., 63. a 83. T. Bouška, 86. Klapal, 89. R. Netolický. Rozhodčí: Morávek (Pardubice). Bez karet. Diváci: 40. Poločas: 0:1. Letohrad B: Nerudil – Beneš (60. Linhart), Peřina, P. Štěpán, Krejčí – Kříž, Šponar, Pokorný, Procházka (65. Černohous) – Sita (82. Matějíček), Kabourek (80. Dvořáček). Hlinsko: Kopecký – Veselský, M. Bouška, Houžvička, Cach – Netolický, Klapal, Eis, P. Novák, Cepl – T. Bouška.

Svitavy B – Pardubičky 0:3

Fakta – branky: 40. a 55. Starý, 87. Hanáček. Rozhodčí: Lukášek (Kameničky). ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Svitavy B: Jílek – O. Urban, Jelínek, Petrila, Veselský – L. Urban (59. Stenzl), Gregor, Chlup (55. Raplík), Jukl (85. Švec) – Frolo, Ovad (75. Uhlíř). Pardubičky: Vlček – Trupl, Škopek (30. Bříza), Münzberger, Hála – Starý, Mráz, Strnad, Semínko (68. Kutílek) – Svoboda (88. Poláček), Mihovský (65. Hanáček).

Choceň – Dolní Újezd 3:1

Fakta – branky: 12. Kopecký, 21. z pen. a 36. Souček – 73. Mandlík. Rozhodčí: Schmeiser (D. Roveň). ŽK: 0:1. Diváci: 150. Poločas: 3:0. Choceň: Mikulecký – Eisner, Chleboun, Kaplan (21. Hroděj), Coufal – Hrubý, Kopecký, Rozlivka (65. Konárek), Smejkal (71. Beznoska) – Smola, Souček. D. Újezd: Janecký – Frank, Kučera, Svoboda, J. Částek – Kabrhel, Frňka (55. Fulík), Holec, Novák (83. Pravec) – J. Vomáčka, Mandlík.

Žamberk – Litomyšl 3:0

Fakta – branky: 7. Šponar, 37. J. Huška, 39. Breda. Rozhodčí: Suchomel (Pardubice). ŽK: 0:2. Diváci: 250. Poločas: 3:0. Žamberk: Mareček – Rudolecký, Franke, Šponar, V. Huška – Bartoň (78. Kotyza), Breda, Jírů (68. Trejtnar), Pavelka (60. Kos) – J. Huška (85. Molnár), Čada. Litomyšl: Kačer – O. Kundera, Štoudek, M. Hašek, Drahoš – Zeman, Kristek, Sršeň, Urban (61. J. Hašek) – Rada, P. Kundera (58. Lím).

Holice – Č. Třebová 2:4

Fakta – branky: 36. Chvála, 49. Ručka – 6. Zahálka, 57. Pešek, 62. Čikl, 74. Novotný. Rozhodčí: Zerzán (Makov). ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 1:1. Holice: Schmeiser – Pištora, Kučera (74. Klouda), Kopřiva (21. Zběhlík), Zeman (36. Erber) – Jiroutek, Machatý, Chvála, Skalický – Ručka (83. Launa), Jiráský. Č. Třebová: Bárta – Kubásek, Štěpán, Švec, R. Urbanec – Borek, Zahálka – Abt, P. Urbanec (67. Novotný, 83. Vencl), Čikl (63. Hustý) – Pešek (75. Král).

Polička – Moravany 3:0

Fakta – branky: 19. Kovář, 45. Poul, 79. Stejskal. Rozhodčí: Andrle (Morašice). ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 2:0. Polička: Dobeš – Škoda, Ehrenberger, Pavliš, L. Král – Poul (64. Kalášek), Navrátil, T. Švec, Kovář (77. Rattanong) – Stejskal, Mužík. Moravany: B. Branda – Krpata, Záleský, Bakeš, Hurta – Kulhánek, Formánek, Hermann (73. Rejman), Lukas, Kříž (89. Kubík) – J. Branda (83. Smejkal).

Tabulka krajského přeboru Pardubicka po 2. kole.