Hlinsko – Srch 6:1

Branky: 32., 42. a 79. Slavík, 31. a 64. Jůn, 84. Cach – 35. Víšek.

Po ospalé první půlhodince začala branková smršť, po které domácí vedli 3:1 a ve druhé půli bezpečně kontrolovali vedení a za stálé převahy připisovali další přesné zásahy. Hosté dohrávali v poslední čtvrthodině bez vyloučeného Duška a doplatili na to dalšími dvěma góly ve své síti.

FC Hlinsko: Kopecký – Janoušek, Kysela, Cach, Hrubý, P. Novák, Boháč, M. Bouška, T. Bouška, Slavík (79. Charous), Jůn (78. J. Novák).

Tesla B – Stolany 5:0

Branky: Kudrna, Kršák, Hlaváček z pen., Fidra, Veverka.

Vývoj zápasu ovlivnil rychlý vedoucí gól pardubické rezervy, kdy již ve třetí minutě otevřel skóre Kudrna. Do poločasu domácí stihli ještě jeden gól. Definitivně hosty zlomila 50. minuta, kdy z penalty inkasovali potřetí. Pak už se zápas víceméně jenom dohrával.

SK Stolany: Byrtus – Těšitel, Junek, Chvojka, Konečný – Zavřel, Ročín, Kuchta, Kučera – Janušinský, Vodička. Po zranění Ročína dohrávali hosté druhý poločas o deseti.

Skuteč – Č. Třebová 0:2

Branky: Zadražil, Lněnička z pen.

Domácí tým se dvěma dorostenci zdatně bojoval, měl šedesát procent hry na svých kopačkách, ale střelecky se nedokázal prosadit ani z vyložených šancí. Naopak zkušený soupeř využil už ve třetí minutě chybu v domácí rozehrávce a Zadražilem šel do vedení. Poté již Skutečští soupeře do větších šancí nepustili a je jen škoda, že Michek v první půli nastřelil tyč. Po změně stran tlak Skutečských se snahou o zkorigování výsledku pokračoval, ale ani po krásné individuální akci Horáčka se tomuto hráči nepodařilo úspěšně zakončit, když nastřelil jen břevno. „Nedáš – dostaneš“ se opakovalo i v případě tohoto duelu. Čtvrt hodiny před koncem domácí faulovali soupeře ve vápně a z penalty se Lněnička nemýlil.

FC Skuteč: Rezničenko – Chaloupecký, Šibrava, Novák, Polanský – Horáček, Kysilko, Bačkovský, Bačák – Hrubý, Michek.

Další výsledky

Dobříkov – Svitavy 2:0
Branky: 48. Malý, 52. Zahradník. Dobříkov: Lukes – Dostál, P. Horníček, Karela, Jelínek – Jehlička (68. Rychtařík), Malý, Stříteský, Houžvička – J. Horníček (72. Střasák), Zahradník (85. Kopecký). Svitavy: Lampárek – Bandouch, R. Jelínek (52. D. Jukl), Horák, Zatočil – Jiroušek, Chlup (75. Kroulík), Šilar, Ovad – Vacek (74. O. Jelínek), Čížek.

V. Mýto – M. Třebová 1:0

Branka: 4. Podroužek z pen. Vysoké Mýto: Novotný – D. Chadima, Podroužek, Jílek, Vostrčil – M. Chadima, Krýda, Podmajerský, Sejkora – Matula, Vaníček (60. Dvořák). Moravská Třebová: Spáčil – M. Sedláček (46. Fikr), Huryta, Potáček, R. Šatník – J. Sedláček, Staněk, Strouhal, Kučerňák – Holly, Konečný (75. Brychta).

Slovan – Letohrad B 1:1
Branky: 5. L. Kopřiva – 54. Šponar. Slovan Pardubice: Báča – Trupl, Pitterle, Šmeral, Moravec – J. Kopřiva (80. Jakub Kovařík), Jan Kovařík, L. Kopřiva, Konečný – Pavlíček, Pecivál (60. Szanisló), Letohrad B: Pěnička – Rompotl, Svoboda, Strasmeier, Kail – Šponar (73. Tóth), Řehák, Remeš, Fišer (65. Černohous) Kočí, Stejskal (83. Šťovíček).

Ústí n. O. – Choceň 5:1
Branky: 1. Borek, 29. Dostál z pen., 51. Flídr, 85. Vaňous, 88. Chudý – 14. Šrut z pen. Ústí nad Orlicí: Novák – Chudý, Flídr, Jar. David, Lžíčař – Richtr (79. Falta), Vaňous, Roušar, Stejskal – Borek (89. Tomášek), Dostál (90. Jan David). Choceň: Trkal – Grůz, Šrut, Lesák, Baborák (77. Souček) – Kaplan, L. Smejkal, Krejza (61. Hanzl) – Šabata, Bálek, Stavrevski (83. Hynek).

Polička – Lanškroun 0:1
Branka: 84. Petik. Polička: Prokop – Jílek, Švec, Škoda, L. Král – Soukal (55. O. Petr), Netolický, J. Petr, Navrátil (80. Novák) – Opina, V. Král. Lanškroun: Marek – Vaško, Pobořil, Šišan (53. Macháček), Vacek – Stasiowski, Krejsar (69. Václavský), Mizerák, Popelář – Petik, Smejkal (46. Kristek).