Hlinsko – Žamberk 4:1

Branky: 7. Slováček, 27. Sigan, 40. a 68. T. Bouška - 39. Menzel. Průtrž mračen těsně před začátkem utkání odradila určitě nejednoho z fanoušků. Po rychlém vedoucím gólu se přítomní diváci (150) těšili na velké brankové hody a nakonec viděli pět gólů. Ve druhém poločase však domácí fotbalisté polevili pod dojmem jasného vedení a připravili se tak o další vylepšení skóre. Nejlepším hráčem utkání byl autor dvou branek Tomáš Bouška. FC Hlinsko: Kopecký – Sigan (72. Hrubý), Kysela, Holubec, Zavřel, Slováček (79. Holec), Cach, M. Bouška (46. Koudelka), T. Bouška, Slavík, Jůn.

Srch – Stolany 1:0

Branka: 86. Dušek z penalty, ČK: 1:1 (76. Kusý - 76. Kopp). V první půli měli mírně více ze hry hráči Srchu, ale střelecky se nedokázali prosadit a nebylo divu, nebezpečná byla pouze střela Špryňara ve 35. minutě, která navíc mířila nad. Po přestávce hráli domácí překvapivě zakřiknutě a kazili plno přihrávek. Do dvou slibných šancí se dostal v 56. resp. 58. minutě stolanský Černohubý, ale oba jeho střelecké pokusy skončily mimo Mičjanovu branku. Až v poslední dvacetiminutovce začal Srch hrát více dopředu, ale střely Břízy a Urbance svůj cíl nenašly. V 76. minutě se po vzájemné strkanici poroučeli pod sprchy Kusý a Kopp a oba týmy tak dohrávaly o deseti. V 80. minutě se ve výborné střelecké pozici ocitl Trupl, ale jeho střela místo stolanské branky ohrozila spíše koruny nedalekých stromů. Čtyři minuty před koncem byl v pokutovém území přišlápnut Urbanec, a tak se pískala penalta, kterou s pomocí tyče proměnil Dušek. Srch si tak připsal důležité tři body v boji o záchranu. SK Stolany: J. Šváb ml. - Rychtera (30. Jedlička), Eis, Cellar, Junek - Jenka, Černohubý, Těšitel (66. Slováček, 87. J. Šváb st.), Kučera, Kopp, Štainz.