N. Bydžov – Ústí n. O. 1:0

Ve vyrovnaném utkání v 68. minutě Špidlenův trestný kop zasáhl ruku hostujícího hráče a nařízenou penaltu proměnil Ševčík. Tři minuty před tím ústecký Dostál trefil břevno.

Fakta – branka: 68. Ševčík z pen. Rozhodčí: Čurda (Frýdlant). ŽK: 2:1. Diváci: 200. Poločas: 0:0.
RMSK Cidlina Nový Bydžov: Cejnar – Pilař (46. Novák), Špidlen, Pavlásek, Žalman – Langr, Věchet, Vaníček, Tomeš (62. Bastin) – Blažej, Ševčík (84. Valenta).
Jiskra Ústí nad Orlicí: Toman – Felcman (82. Jiroušek), David, Roupec, Pászto (88. Kaláb) – Kukla, Dostál (71. Falta), Roušar, Javůrek – Borek, Vaňous.

Trutnov – AFK Chrudim 2:3

Úvodní oťukávání gól nepřineslo, ale ve 21. minutě našel Jiroušek dlouhým pasem za obranu Kejzlara, ten byl ve vápně faulován a z penalty poslal Trutnov do vedení Marks. Za pět minut domácí propadli na levé straně, nechali hosty odcentrovat a Holub z malého vápna srovnal.

V 50. minutě Musil důsledně sledoval dlouhý míč do vápna, ten vypadl z rukou gólmanovi a domácí útočník skóroval do prázdné branky – 2:1. Favorit poté převzal iniciativu a dvě střely musel jistit Šťastný. V 74. minutě po trestňáku Holuba a doklepnutí Vodrážky hosté srovnali. V 89. minutě si Holub volný kop zopakoval a dorážka Váchy znamenala tři body.

Fakta: 21. Marks z pen., 50. Musil – 26. Holub, 74. Vodrážka, 89. Vácha. Rozhodčí: Košan (Plzeň). ŽK: 2:0. Diváci: 250. Poločas: 1:1.
FK Trutnov: Šťastný – Kejzlar (46. Přívratský), Doležal, Makovský – Mařas, Kuneš, Marks, Kamitz – Jiroušek, Musil (68. Ficner), Holubec.
AFK Chrudim: Hlouš – Štěpánek, Linhart, Radouš, Adámek – Luptovský, Vodrážka, Hauf, Malinský – Vácha, Holub (89. Kopecký).

Nová Paka – Hradec Králové B 2:1

Hosté začali sebevědomě, ale v zakončení byli poněkud bezzubí. Ve 40. minutě se dopustili v obranné činnosti fatální chyby, kterou potrestal Míra Král. V 68. minutě poslal Bažík ideální přihrávku za obranu soupeře, agilní Král utekl opět a poslal domácí do dvoubrankového vedení. O deset minut později ještě vykřesal hostům naději střídající Hruška, který dorazil Ottmarem vyražený míč do novopacké sítě a kontaktní brankou ještě zdramatizoval závěr zápasu. Ovšem pozorně bránící domácí tým již vyrovnání nepřipustil, i když votroci měli převahu.

Fakta - branky: 40. a 68. Král – 78. Hruška. Rozhodčí: Pastyřík (Plzeň). ŽK: 1:0. Diváci: 180. Poločas: 1:0. 1.
FK Nová Paka: Ottmar – Mačí, Ptáček, Čokina, Jisl – Počta, Rozsévač, Makula (75. Svoboda), Koza – Král (72. Fišar), Bažík.
FC Hradec Králové B: Knobloch – Černý, Kábrt, Jandík, Němeček – Schwarz, Lacina, Hečko (72. Hruška), Veselka – Petřík (59. Korba), Hubička (75. Chromek).

Letohrad – Dvůr 3:0

Lídr skupiny se dostal do vedení už v patnácté minutě zásluhou Brendla, který se do sestavy vrátil po zranění. První poločas se odehrával převážně na straně hostí. Dvě minuty před koncem poločasu si na Vanišův přímý kop naběhl Brendl, jenže míč nedorazil do brány, ale jen k Semerákovi, který byl ve správný čas na správném místě – 2:0.

Po změně stran nastoupila na hřiště zcela vyměněná mužstva. Otěže utkání začal přebírat hostující Dvůr Králové. Hra se přelévala ze strany na stranu. Obě branky byly několikrát ohroženy, ale oba brankáři výborně zasáhli. V 83. minutě Bíro s přehledem proměnil nařízenou penaltu po faulu brankáře.

Fakta – branky: 15. Brendl, 43. Semerák, 83. Bíro z pen. Rozhodčí: Průcha (Vodňany). ŽK: 1:0. Diváci: 400. Poločas: 2:0.
FK OEZ Letohrad: Kykal – Moník, Macek, Vaniš, Macháček – Stejskal, Kuželka (63. Nadrchal), Bíro, Kail (87. Kříž) – Brendl (77. Konečný), Semerák.
TJ Dvůr Králové nad Labem: Ulrych – Motyčka (80. Kořínek), D. Novák (46. Klazar), Rejl, Ježek – Kilevník, Blažek, Holub, M. Otradovský, Řežábek – Urban.

Jičín – Turnov 2:2

Domácí podali velmi dobrý výkon. To, jak se dokázali vypořádat se skutečností, že rozhodčí vždy daroval soupeři vedoucí branku (jednou z vymyšleného pokutového kopu a podruhé z údajného přejití míče přes brankovou čáru, kdy toto signalizoval pomezní skoro z poloviny hřiště), si zaslouží velkou poklonu. Škoda břevna a tyče ve druhé půlce, první jarní vítězství by si divizní nováček zasloužil.

Fakta – branky: 26. Macháček, 48. Vacek – 11. Mendlík z pen., 46. Bělík. Rozhodčí: Michal Řezáč (Písek). ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 1:1.
SK Jičín: Puš – Veg, Macháček, Řeháček, Horčičko (87. Ulvr) – Vích (71. Topič), Gaubmann, Jeník (83. Materna), Pivrnec, Mikolášek – Vacek.

H. Měcholupy – Náchod 3:0

Už ve 4. min. vyrobili hostující stopeři hrubou chybu a domácí poprvé trestali. Pražané byli po celé utkání důraznější a po druhé za to sklízeli ovoce po půl hodině hry, kdy se hlavou prosadil Birma. Ani poločasová přestávka hosty neprobudila, domácí na hřišti jasně dominovali a své vítězství podtrhli v 70. minutě.

Fakta – branky: 4. Gruš, 30. Birma, 70. Votřel. Rozhodčí: Štuk (Sezimovo Ústí). ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 2:0.
FK Náchod: Vacho – Rompotl (60. Mucha), D. Škoda, J. škoda, Gross – Hubka, Nejman, Srkal – Vondráček, Malý (70. Sedláček), Petr (75. Pohl).

Další výsledek: Semily – Kolín 0:2 (0:1).