I. A třída

Nasavrky – Luže 0:2

Branky: M. Kapitola., Holub

V silném větru si s míčem lépe poradili hosté, kteří šli do vedení v 60. minutě, když po zmatcích v šestnáctce přehodil Kapitola domácího brankáře. Nasavrcká snaha o vyrovnání vyzněla naprázdno a hosté po rychlém brejku v 90. minutě přidali druhý gól.

Nasavrky: Drášil – T. Michek, Mikan, Hnízdo, M. Dostálek, Boháč, Čechlovský, Soudek, Dostál, Plíšek, R. Michek. Střídali: Pešek, Starý, T. Dostálek.

Luže: Jehlička – Komárek, J. Kapitola, Mužíček, M. Kapitola, Merkl, Lacman, Naď, Koukal (76. Langer), Holub, Fidler.

R. Bělá – Načešice 0:3

Branky: 51. a 67. Mládek, 87. Filip Jirásek.

Načešice: Lédl – Svoboda, Šafránek, Danek Jirásek, Filip Jirásek (87. Rohlík), Mládek, Tomčík, Chmelík (70. Pejcha), Ilko (75. Dobrovolný), Stehlík (60. Marek), Aleš Jirásek.

I. B třída

Tuněchody – Rozhovice 2:2 na penalty 5:4

Branky: 63. a 67. J. Adámek, rozhodující penalta Elich – 35. Stejskal, 74. Uhlíř. ČK: 1:0 (38. Vrzal).

V prvním poločase utkání celků z popředí tabulky a dvou starých známých byli aktivnější hosté a zaslouženě šli brankou Stejskala do vedení. Domácí navíc přišli o vyloučeného Vrzala.
Oslabení Tuněchodské jakoby nakoplo a dokázali se soupeřem srovnat krok. Po změně stran navíc dvěma rychlými brankami otočil skóre Jiří Adámek.

Rozhovičtí však dokázali téměř vzápětí vyrovnat. Nakonec střetnutí dospělo až do penaltového rozstřelu, ve kterém se štěstí přiklonilo na stranu domácích. V této disciplíně se vyznamenal tuněchodský gólman Elich, který nejen že kryl tři pokusy hostí, navíc v sedmé sérii z pozice exekutora zaznamenal i vítěznou branku.

Tuněchody: Elich – Horák, Hájek, D. Slezák, Lamberský, Vrzal, Pokorný, Hanko, Hudeček, J. Adámek, M. Adámek.

Rozhovice: Pleskot – Dušek (68. Svoboda), Voženílek, Kadeřábek, Suchý, Skyva, Uhlíř, Stejskal, Kopecký Kopp, Kubeš (80. Popílek)

Proseč – Staré Hradiště 5:1

Branky: Mareš 2, 1 Hromádka, Menc, J. Marek – Lexman.

Počasí příliš fotbalistům nepřálo. Hrálo se za stálého deště na těžkém terénu. Přesto se hrál oboustranně svižný fotbal. Domácí začali náporem a hosty z počátku podržel brankář Češka, který kryl tři nebezpečné střely domácích.

Ve 20. minutě však již uhodilo, když po křídle unikl Hromádka a prudkou střelou otevřel skóre. Ve 34. minutě střelu Mareše patrně tečoval domácí obránce do protipohybu brankáře 2:0.
Hosté hrozili z brejků a ve 41. minutě po přihrávce Shejbala snížil hlavou Lexman na 2:1.

Ve druhém poločase vystupňovali domácí tlak na branku hostí a v 62. minutě po trestném kopu Hromádky zvýšil Menc na 3:1. V 82. minutě po přihrávce Hromádky před branku přidal Mareš svou druhou branku na 4:1.

V 90.minutě jako správný kapitán uzavřel J. Marek nepřerušenou podzimní vítěznou šňůru na konečných 5:1. Stovka zmoklých a promrzlých domácích diváků tak odcházela domů spokojena.

Proseč: Lampárek – Z. Marek, Kunhart, J. Marek, Koutný (Volf) – Zelenka, M. Marek (Kiričenko), Menc, Hromádka – Mareš, Vopařil (Loskot).

Řečany – Stolany 2:1

Branky: 65. Bendžík (pen.), 66. Novotný – 75. Hýl (pen.).

Souboj týmů ze středu tabulky dokázali zvítězit domácí fotbalisté Řečan, když během dvou minut vstřelili dvě branky. Stolanským se podařilo už jen snížit na konečných 2:1.

Stolany: Tomáš – Vávra, Hluchník, Novotný, Hýl, Kuchta, Bakeš, Meduna, Tesař, Jirásek, Vácha (40. Skokan).