VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Místopředsedou MFK zvolen Tomáš Linhart

Chrudim - Minulý čtvrtek svolalo předsednictvo místního Městského fotbalového klubu valnou hromadu. Po procedurálních otázkách a volbě komisí se jako první ujal slova předseda klubu Jan Čechlovský, který se ve svém projevu dotkl mimo jiné témat ekonomických, výstavby tribuny, stanov a neopomněl poděkovat všem, kteří činnost klubu zajišťují, ať již jde o hráče, trenéry či funkcionáře. Po jeho vyčerpávající zprávě přednesli ty své zbylí diskutující dle schváleného programu.

10.3.2015
SDÍLEJ:

Tomáš Linhart.Foto: DENÍK/Pavla Janoušková

Za úsek dospělých přednesl zprávu trenér A mužstva Pavel Jirousek, jenž zhodnotil minulou sezonu a zisk třetího místa. Zdůraznil, že klub pracuje hlavně s odchovanci a proto je někdy obtížnější vyrovnat se klubům, které jsou farmami ligových týmů. Připomněl také konec kariéry Tomáše Linharta a Petra Vladyky a zdůraznil, že zkušenost ostřílených matadorů může v některých zápasech mužstvu chybět. Dále pak vyzval účastníky valné hromady k pozitivnímu myšlení bez negací.

Za úsek mládeže vystoupil Jiří Zdražil, který vyzdvihl umístění týmů U17 a U19 a dodal statistiky hráčů působících v klubu na hostování. Kategorii žáků vyhodnotil jako pozitivní a poděkoval svým spolupracovníkům za odvedenou práci.

Za nejmenší kategorii kategorii přípravek promluvil Ondřej Tichý, který hlavní úkol vidí ve skautingu a široké základně. Ve své zprávě si posteskl nad nedostatkem trenérů.

Po sportovních projevech dostal prostor Luboš Popelka, který přednesl zprávu o hospodaření klubu a zároveň předložil návrh na rozpočet pro rok 2015. Ten byl následně valnou hromadou schválen. Po něm předseda revizní komise Petr Vojtěchovský valné hromadě sdělil, že jeho komise při kontrole neshledala vážnější pochybení.

Dalším bodem bylo hlasování o změně stanov, které je nutností vzhledem k novému občanskému zákoníku a nevyhne se žádnému klubu ani občanskému sdružení. V následné diskusi k tomuto tématu vystoupil Ivan Hoffmann s dotazem o termínu platnosti stanov. Na svoji otázku dostal uspokojující odpověď od sekretáře klubu Martina Škrhy, který ještě delegátům připomněl, že se změnami stanov dojde i ke změně názvu klubu z Městský fotbalový klub Chrudim (MFK Chrudim) na Městský fotbalový klub Chrudim, z.s. (zápisný spolek pozn. autora).

V následujícím bodu nastínil sekretář klubu Martin Škrha účastníkům valné hromady návrh na založení servisní organizace, vyzdvihl pozitiva a doporučil valné hromadě, aby tuto myšlenku podpořila.

Poté předseda Čechlovský oznámil rezignaci svého místopředsedy Aleše Kubáta, načež účastníci valné hromady navrhli a zvolili na tuto funkci sportovního manažera Tomáše Linharta. Ten ji přijal a slíbil, že bude dále pracovat pro klub jako doposud. Po diskusi, která následovala, přednesl předseda návrhové komise Petr Vojtěchovský návrh usnesení, který valná hromada schválila.

Nakonec předseda poděkoval všem delegátům za účast a popřál jim spokojenou cestu domů. (rp)

Autor: Redakce

10.3.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Hledaná dívka

Policisté hledají nezletilou dívku, z domu neodešla poprvé

Ze Svatováclavského jarmarku v Hlinsku.

Státní svátek oslaví v Hlinsku i v Trhové Kamenici společně

Zdravotníci podají trestní oznámení

Prachovice - Napadení zdravotníků, ke kterému došlo o víkendu v Prachovicích bude mít právní dohru. Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje podá na pachatele trestní oznámení. Uvedl to v pondělí její mluvčí Aleš Malý.

Drobná blondýnka naviguje avii přes extrémní překážky

Skoranov – Kateřina Ventluková ze Skoranova u Třemošnice má velice zajímavý koníček. Coby navigátorka závodí v takzvaném Truck Trialu, tedy že se v nákladním autě snaží překonat na čas i přesnost nejrůznější extrémní překážky. A nevede se jí vůbec špatně. Spolu s řidičem Bohumírem Čápem vyhráli letošní evropský šampionát!

Služebna v chrudimské Revoluční ulici ožívá především v noci

Chrudim – Dveře služebny chrudimské městské policie v Revoluční ulici zůstávají zpravidla přes den zavřené. Strážníci služebnu využívají jako své zázemí hlavně v noci. Podle některých Chrudimáků to ale nestačí, okolní oblast by si podle nich zasloužila pečlivější dohled. Třeba kvůli neukázněným řidičům.

Muž měl onanovat na dětském hřišti

Chrudim – Na konci minulého týdne oznámila na linku 156 mladá žena, že její malý syn přiběhl domů s tím, že na hřišti v Koželužské ulici stojí muž, který se obnažuje a onanuje. Oznamovatelka strážníkům zároveň uvedla popis tohoto člověka, který měla k dispozici od svého syna a dodala, že dotyčný následně odešel směrem k Širokým schodům.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení