Načešice - Chrudim C 4:1

Branky: D. Jirásek 2, M. Novák, Zíta Kratochvíl. Načešice: J. Novak A. Jirásek, R. Chmelík, Petřík, Mládek, Zita, Nevečeřal, D. Jirásek, Knapik, Svoboda, M. Novak (Levinský, Dobrovolný, Chmelík, Hladina). Chrudim C: Kudláček Veselsky, Lacman, Mervart, Tlapák, Beneš, Malinský, Kopp, Kratochvil, Holub, Holik (D. Veselský, Netušil, Secký, Zrůst).

Hosté vlétli na domácí velkým tlakem a odměnou jim byl už 5. minutě gól Kratochvila. Načešičtí podnikali v té chvíli jen brejky a v 10. minutě mohl srovnat Matěj Novak, ale samostatný nájezd neproměnil. Naštěstí Mezilesí přece jen srovnalo po centru Svobody hlavičkou D. Jiráska, který nedal gólmanovi Kudláčkovi šanci na úspěšný zákrok 1:1. Ve 29. minutě při dalším úniku M. Novák i se štěstím poslal domácí do vedeni 2:1. Hosté měli územní převahu, ale nevytvořili si gólovou příležitost.

Do 2. půle Chrudim chtěla co nejrychleji zvrátit stav, ale po dalším centru Zity D. Jirásek opět hlavou zvýšil na 3:1. V 74. minutě Zita šel z pravé strany nikým nehlídaný sám na gólmana a nedal mu šanci 4:1. Domácí fotbalisté tak zaslouženě získali tři body, a tak načešicky válec úřaduje dál jako zatím neporažený. a tak 150 fanoušků vyprovodilo své hráče potleskem do kabin na otevřené scéně.

I. A TŘÍDA - SHRNUTÍStaré Hradiště Morašice 4:0 (2:0). Branky: Holubec 2, Vykoukal, Stefanov. Načešice Chrudim C 4:1 (2:1). Branky: D. Jirásek 2, M. Novák, Zita Kratochvíl. Srch Horní Jelení 2:2 (1:2). Branky: Hurta, Karela Rejnuš, Pecivál. Moravská Třebová Slatiňany 4:0 (2:0). Branky: Staněk, Kučerňák, Linhart, Masopust. Prosetín Přelouč 2:0 (2:0). Branky: Hott Bilong, Vodvárka z pen. FC Jiskra Pomezí 1:1 (1:0). Branky: Pařízek Šrut. Česká Třebová B Hlinsko B 2:2 (2:1). Branky: Macko, Abt Nevole, Netolický.