Na závěr podzimu prachbídná remíza hlineckých fotbalistek

Hlinsko - Místním fotbalistkám se rozloučení s podzimní částí sezony podle jejich představ nezdařilo. Na hřišti Třebeše, suverénně posledního celku tabulky, uhrály pouhý bod a odmítly tak možnost vyhřívat se přes zimu na druhém místě tabulky Divize skupiny C.

4.11.2015

Fotbalý míč. Ilustrační fotoFoto: Deník / Milan Kilián

Sokol Třebeš FC Hlinsko 1:1

Branky: 23. Kučerová 2. Kembická.

Přitom vstup do zápasu si snad svěřenkyně trenéra Volfa lepší ani nemohly přát. Vždyť již po 80 vteřinách hry zahrávaly Záviškovou rohový kop, který zúročila „koníčkem" ve vedoucí branku Kembická. Na špatném a hodně drnovitém hřišti pak pokračovala neplodná převaha hostí, jenže ve 23. minutě se podařila Třebeši jedna kloudná akce, po níž přelobovala brankářku Paulusovou Kučerová 1:1. Tímto gólem se domácí hráčky zvedly a poločas celkem v poklidu dohrály. Po změně stran si Hlinečanky vytvořily drtivý tlak a snažily se převážit misky vah na jejich stranu, to se jim ale nezdařilo. „Spálily" na co přišly, branku nedaly ani z těch nejvyloženějších příležitostí. Domácí ženy bojovaly, s blížícím se koncem zápasu a vidinou prvního možného letošního zisku nechávaly na hřišti duši, což je nakonec dovedlo ke konečné remíze.

Sestava FC Hlinsko: Paulusová A. - Jehličková, Kembická, Jůnová, Paseková - Závišková, Kubíčková, Talácková, Homoláčová (Menclová) - Fanarová, Nováková.

Zdeněk Volf, trenér FC Hlinsko: „Z výsledku jsem hodně rozmrzelý. Zejména ve druhém poločase jsme si vytvořili místy až drtivý tlak, o čemž svědčí i fakt, že soupeř byl snad jen pětkrát za polovinou. Neproměnili jsme však ani ty dvě stě procentní šance pomalu z brankové čáry! Ztráty dvou bodů je nesmírná škoda, mohli jsme zimní přestávku strávit na medailových pozicích. Trochu mi připadá, že jsme jak Jánošíci, se silnými soupeři bodujeme, se slabšími body rozdáváme.

Zápas jsme si hned rozebrali a nakonec solidně konec podzimu oslavili. Teď máme až do Silvestra volno, od ledna se pak začneme připravovat dvakrát týdně v tělocvičně. Chtěli bychom se zúčastnit jednoho dvou halových turnajů, třeba loni jsme byli v Chocni, tak uvidíme. Hlavně aby se nám uzdravily všechny marodné hráčky a mohli tak jít do jarní části v plných."

4.11.2015 VSTUP DO DISKUSE

Robota pohání program s celou škálou cviků. Vláček se ovládá pohybem ruky.

Pacientům pomáhá se cvičením robot. Chybí mu ale jméno

Celostátně hledané děti našli strážníci

Lidé nechtějí přijít o nádherný výhled

Chrudim – Někteří lidé z domů č.p. 1292-4 na chrudimském sídlišti Větrník odmítají radnicí chystanou dílčí změnu regulačního plánu města, která se má dotknout pásu pozemků pod okny jejich bytů. Nechtějí přijít o nádherný výhled na chrudimské panoráma.

Až budete prodávat auto: 10 rad, jak snadno a rychle zvýšit jeho cenu

Chystáte se prodat svoje auto? Potom se jistě snažíte dostat za svůj vůz co možná nejvyšší finanční sumu. Samozřejmě, že o ceně auta rozhoduje zejména model, jeho rok výroby, počet najetých kilometrů a především technický stav, ovšem jsou tu i detaily, které mohou cenu vozu zvýšit.

V závodě o pohár Třemošnice zvítězil Petr Harnoš

Třemošnice - Ve středu večer odstartoval jeden z dvojzávodu o pohár města Třemošnice. Letošní krosový běh byl již devatenáctým v pořadí a nenechaly si ho ujít na dvě desítky běžců.