I. A třída
Luže – Pardubičky 0:0, penalty 5:3
Sestava - Luže: Jehlička – J. Kapitola, Naď, Bareš, Karal (78. Kolář), Merkl, Lacman, Langer (88. Jankovský), M. Kapitola, Koukal.

V úvodní půli si domácí nebyli schopní přihrát a uchýlili se k pouhému nakopávání. Hosté byli na míči častěji, ale se střelbou byli na štíru. Po změně stran nastoupila Luže jako vyměněná. Dostala Pardubičky pod tlak, důsledkem toho začali hostující hráči více chybovat. Vytoužené branky mohl dosáhnout Naď. Zbrkle však pálil pouze nad. I situace ze 76. minuty volala po gólu. Karal se po průniku do vápna gólmana hostí i zeptat, kam to chce. Ani jeho šance gólem neskončila. Pro hráče Luže je na jaře vstřelení branky takřka nadlidský úkol. Naopak v dovednostní soutěži při nerozhodném stavu excelují. K penaltám došlo i utkání proti Pardubičkám. I tentokrát byli domácí hráči při penaltách neomylní a proměnili všechny. Stejně jako na podzim Luže obrala Pardubičky o body v penaltách.

Načešice – H. Jelení 2:2, penalty 5:4
Sestava - Načešice: Gajdošík – Svoboda, D. Jirásek, Tlapák, Marek, F. Jirásek, Kodera, Šafránek, Ilko (82. Stehlík), Dobrovolný (46. Mládek), Tamchyna.

Jarní domácí premiéra měla být pro Načešice jasnou záležitostí. Alespoň podle fanoušků. Jenže na trávníku nebylo znát, že soupeřovi patří poslední místo. Domácí jen těžko dávali dohromady recept na úspěch. Evidentně jim totiž chyběla jedna důležitá ingredience – bojovnost. První čtvrthodina patřila spíše hostům, kteří byli aktivnější. Do vedení šli však domácí, když ve 20. minutě rozehrál rohový kop D. Jirásek na Tamchynu. ten se hlavou krásně položil do centru a otevřel skóre. Očekávaný impuls po vstřelené brance se však nedostavil.

Právě naopak. Domácí vedení spíše uspalo. Toho využil soupeř po čtvrt hodině, když Morávek z dorážky překonal Gajdošíka.
Po změně stran poslali domácí do hry Mládka a jejich hra přeci jen dostala větší jiskru. Jejich převaha byla evidentní a gólově potvrzena. V 53. minutě se ke střele napřáhl F. Jirásek a s pomocí teče poslal Načešice znovu do vedení. Jenže radost domácích trvala přesně tři minuty. Jelení bylo na svojí útočné polovině velmi sporadicky, ale o to efektivněji si s tím poradilo. V 56. využil chyby domácí obrany Svatoň a srovnal na 2:2.

Zbytek utkání připomínal už spíše „husitskou bitvu", kdy domácí naráželi na dobře zformovanou obranou hráz. Příležitostí na skórování měly Načešice i přesto dostatek. Zejména Tlapákova byla 100%! Netrefil se on, ani Mládek s Koderou. Rozhodovali tak penaltové kopy, ve kterém byli úspěšnější domácí a uhájili tak domácí neporazitelnost.

Nasavrky – Letohrad B 3:1
Sestavy - Nasavrky: Drášil – Pešek (46. Boháč), R. Michek, M. Dostálek, Hnízdo, O. Čechlovský, T. Michek, Plíšek (80. T. Dostálek), Dosál, M. Čechlovský, Novák (46. Mikan).
Úspěšně si vedly i Nasavrky. Ty v sobotním utkání dokázali přehrát Letohrad. Domácí se dostali do vedení ve 27. minutě zásluhou Romana Micheka. O pět minut později byl rozdíl už dvougólový, když se trefil Čechlovský. Zápas zdramatizovala nařízená penalta po hodině hry, kterou proměnil Sita. Pojistku vítězství však osm minut před koncem vstřelil Ondra Boháč.

I. B třída
Tuněchody – Cerekvice 2:0
Sestavy - Tuněchody: Elich – Bažant (48. Mattuš), J. Adámek (84. Faltejsek), Horák, Pokorný, Vrzal (71. Hýl), M. Adámek, Šilhánek, Lamberský (72. Hudeček), Hanko, Slezák.

Tuněchodští měli v první půli a především v jejím začátku převahu, avšak bez brankového efektu. Po změně stran tak musel vítězství favorita zachraňovat dvěma brankami Jiří Adámek. Domácí si tak připsali páté jarní vítězství a v následujícím kole přivítají podobně úspěšného rivala ze Stolan.

Stolany – Srch 3:2
Sestava - Stolany: Tomáš – Zelinka, A. Polívka, Novotný, Vávra, Meduna, Kuchta, Tesař, Hýl, Ždímal (71. Jirásek), Bakeš.
Rozhovice: Bača – Pecina, Voženílek, Uhlíř, Suchý, Kopecký (46. Čechlovský), Musil, Svoboda (84. Sýkora), Skyva (57. Holub), Dušek, Popílek.

Domácí dokázali porazit lídra soutěže díky prvnímu poločasu, který vyhráli 3:0.

S. Máteřov – Proseč 1:3
Sestava - Proseč: Lampárek – Z. Marek, J. Marek, Plosza (57. Kunhart), Volf, Zelenka (89. Kiričenko), Koutný, Menc (84. Loskot), Hromádka, M. Marek (67. Mareš), M. Vopařil (90. Š. Vopařil).

To Proseč proti Máteřovu nezaváhala a posunula se na první místo tabulky.

Choltice – Rozhovice 2:2, penalty 3:1
Utkání s nervy drásající koncovkou. Domácí se dostali do vedení v 83. minutě. Kanonýr Holub však ještě dokázal vyrovnat minutu před konečným hvizdem. V penaltách byli šťastnější Choltice.