VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fortuna liga: Nejblíže Supertrefě byl Stanislav Pelikán

Chrudim – V desátém kole Fortuna ligy čtenářů Chrudimského deníku si vedlo symbolicky nejlépe deset tipérů, kteří uhodli správně sedm výsledků a získali tak 11 bodů.

13.10.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Petr Šilar

Z nich se nejvíce přiblížil Supertrefě (27 gólů) STANISLAV PELIKÁN z Chrudimě II, který předpokládal, že padne 28 gólů. Můžeme mu tak blahopřát k prvenství a žádáme jej, aby nás kontaktoval kvůli předání cen (tričko s logem soutěže, hrací karta sázkové kanceláře Fortuna v hodnotě 100 Kč a dárkové balení piv Rychtář).

Na špici celkového pořadí si nadále drží šestibodový náskok PAVEL KŘEČAN z Chrudimě II., ale tři kola před koncem ještě samozřejmě nemůže jásat…

1. místo
CR0149 Pavel Křečan, Chrudim II 2 81
2. místo
CR0131 Nelinka Svobodová, Chrudim IV 5 75
CR0095 Miloslav Zita, Načešice 5 75
CR0018 Ladislav Kuta ml., Chrudim 2 75
5. místo
CR0017 Ladislav Kuta, Chrudim 2 72
CR0020 Tomáš Novák, Stolany 2 72
CR0219 Václav Pilný, H. Městec -1 72
8. místo
CR0133 Viktor Svoboda, Slatiňany 11 69
CR0120 Marcela Horníková, Bítovany 5 69
CR0030 Jiří Motyčka ml., Mladoňovice 5 69
CR0115 Ilona Jindřichovská, Holetín 2 69
CR0019 Blanka Kutová, Chrudim 2 69
CR0119 Lenka Zuzaňáková, Chrudim 2 69
14. místo
CR0130 Petr Svoboda, Chrudim IV 8 66
CR0218 Rostislav Pilný, H. Městec 5 66
16. místo
CR0040 Ondřej Vobejda, Proseč 5 64
17. místo
CR0108 Vladislav Novotný, Třibřichy 8 63
CR0026 Jan Sotona, Chrudim 5 63
CR0013 Vladimír Trunc, Seč 5 63
CR0246 Bohuslava Uchytilová, Blatno 2 63
CR0154 Miroslav Šimon ml., Chrudim III -1 63
22. místo
CR0161 Michal Čičmanec, Slatiňany 8 60
CR0063 Miroslav Honzák, Lozice 5 60
CR0200 Hana Niklová, Liboměřice 5 60
CR0156 Lucie Součková, Chrudim III 5 60
CR0109 Karel Tůma, Chrudim III 2 60
CR0143 Stanislav Josífek, Chrudim -1 60
28. místo
CR0280 Věrča Horáková, Svídnice 5 58
CR0281 Josef Svoboda, Ronov 2 58
30. místo
CR0048 Marie Havránková, Jeníkovice 5 57
CR0045 David Krčil, Skuteč 5 57
CR0054 Jaroslav Mudroch, Lukavice 5 57
CR0138 Petr Solnička, Ctětín 5 57
CR0155 Pavel Drahý, Chrudim III 2 57
CR0005 Ladislav Fabián, Chrudim 2 57
CR0059 Petr Jeřábek, Bítovany 2 57
CR0126 Jaromír Mihulka, Chrudim III 2 57
CR0012 Eva Nováková, Stolany 2 57
CR0151 Marián Polášek, Chrudim III 2 57
CR0068 Jan Šár, sen., Chrast 2 57
CR0199 Jiří Vrzáček, Chrudim III 2 57
42. místo
CR0279 Oldřich Bleša, Chrudim III 5 56
43. místo
CR0285 Pavel Krupička, Pardubice 8 55
CR0282 Pepík Svoboda, Ronov 2 55
45. místo
CR0261 Vladimír Škarvada, Hlinsko 11 54
CR0070 Helena Martínková, Chrudim IV 8 54
CR0031 Pavel Hanuš, Slatiňany 5 54
CR0259 Miloš Kyncl, Krouna 5 54
CR0258 Eva Kynclová, Krouna 5 54
CR0006 Jan Petr, H. Městec 5 54
CR0113 Josef Vacek, Chrudim III 5 54
CR0177 Stanislav Dejdar, Chrudim II 2 54
CR0163 René Hromádko, Zaječice 2 54
CR0167 Pepa Kuchař, Lány 2 54
CR0245 Ladislav Uchytil, Blatno 2 54
CR0075 Natálie Dubcová, H. Městec -1 54
CR0249 Jiří Hromádko, Krouna -7 54
58. místo
CR0042 František Šplíchal, Zderaz 0 52
CR0271 Jirka Hubený, Rosice -1 52
60. místo
CR0244 Ladislav Uchytil, Hamry 11 51
CR0187 František Starka, Chrudim II 8 51
CR0248 Iva Hromádková, Krouna 5 51
CR0172 Martin Jirásek, Chrudim II 5 51
CR0299 Martin Marek, Proseč 5 51
CR0004 Štěpánka Pešavová, Chrudim 5 51
CR0191 Ladislav Starý ml., Zaječice 5 51
CR0114 Jaroslava Vacková, Chrudim III 5 51
CR0121 Lenka Horáková, Svídnice 2 51
CR0086 Zdeněk Jinoch, Chrudim IV 2 51
CR0253 Milan Kalous, Hlinsko 2 51
CR0228 Josef Písař ml., Kameničky 2 51
CR0239 Růžena Slanařová, Bezděkov 2 51
CR0184 Petra Stejskalová, Chrudim 2 51
CR0146 Karel Šimon, Chrudim III 2 51
CR0141 Karel Hromek, Medlešice -1 51
CR0145 Tomášek Kuchař, Lány -1 51
CR0067 Vladislava Šárová, Chrast -1 51
78. místo
CR0297 Jiří Marek, Proseč 8 50
79. místo
CR0251 Alena Hromádková, Krouna -4 49
80. místo
CR0038 Libor Tuček, Bělá 11 48
CR0235 Vladimír Zahálka, Blatno 11 48
CR0127 David Mihulka, Chrudim III 8 48
CR0083 Eva Kacafírková, Kočí 5 48
CR0044 Zdeněk Marek, Proseč 5 48
CR0240 Jiří Nevole, Hlinsko 5 48
CR0142 Zdeněk Paleček, Miřetice 5 48
CR0211 Pavel Skalický, Dachov 5 48
CR0169 Irena Šimonová, Chrudim 5 48
CR0134 Jitka Bořilová, Chrudim IV 2 48
CR0225 Milan Dalecký, Hlinsko 2 48
CR0033 Lucie Hanušová, Slatiňany 2 48
CR0180 Jitka Jelínková, Čankovice 2 48
CR0174 Antonín Kavala, Chrudim IV 2 48
CR0159 Jan Polášek st., Chrudim III 2 48
CR0079 Zdeněk Sotona, Žumberk 2 48
CR0116 Jiří Svoboda, Chrudim III 2 48
CR0178 Jan Kozel, Chrudim -1 48
CR0066 Mirek Roztočil, Svídnice -1 48
CR0069 Jan Šár st., Chrast -1 48
100. místo
CR0277 Pavel Váňa, Slatiňany 2 47
CR0286 Eva Štursová, Slatiňany -1 47
102. místo
CR0009 Janis Bouzidis, Pardubice 11 46
CR0262 Jakub Nevole, Hlinsko 8 46
104. místo
CR0135 Jiří Bořil, Chrudim IV 5 45
CR0136 Lucie Bořilová, Chrudim IV 5 45
CR0007 Tomáš Děťák, Zbyhněvice 5 45
CR0073 David Holeta, Chrudim III 5 45
CR0165 Jan Hromádko, Chrast 5 45
CR0014 Miroslav Křivánek, Zaječice 5 45
CR0089 Vlastimil Voženílek, Rozhovice 5 45
CR0047 Vladimír Havránek, Jeníkovice 2 45
CR0129 Petr Chutic, Tuněchody 2 45
CR0205 Milan Makeš, Slatiňany 2 45
CR0092 Patrik Málek, Rozhovice 2 45
CR0028 Jiří Motyčka st., Mladoňovice 2 45
CR0173 Vladimír Schuster, Zaječice 2 45
CR0081 Eva Sotonová, Žumberk 2 45
CR0093 Pavel Šagát, Rozhovice 2 45
CR0023 Zdeněk Tesař, Kočí 2 45
CR0110 Lada Polášková, Chrudim III -1 45
CR0150 Miroslav Šimon, Chrudim III -1 45
CR0207 Roman Makeš, Slatiňany -4 45
123. místo
CR0010 Pietro Tapalasa, Pardubice 5 43
CR0153 Jaroslav Tajzler, Chrudim III 2 43
125. místo
CR0032 Roman Hanuš, Slatiňany 11 42
CR0071 Stanislav Pelikán, Chrudim II 11 42
CR0227 Josef Písař, Kameničky 11 42
CR0084 Luděk Čičmanec, Slatiňany 8 42
CR0001 Jiří Beran, Chrudim IV 5 42
CR0021 Gabriela Nováková, Stolany 5 42
CR0202 Jana Pavlíková, Chrudim III 5 42
CR0229 Jiří Písař, Kameničky 5 42
CR0132 Josef Svoboda, Slatiňany 5 42
CR0234 Milan Zahálka, Blatno 5 42
CR0097 Miloslav Zita st., Načešice 5 42
CR0137 Jan Bořil, Chrudim IV 2 42
CR0197 Zbyněk Buřval, Stolany 2 42
CR0198 Helena Emrová, Chrudim II 2 42
CR0125 Luboš Fišer, Tuněchody 2 42
CR0117 Jana Fišerová, Tuněchody 2 42
CR0034 Hana Hanušová, Slatiňany 2 42
CR0162 Jan Hromádko, Zaječice 2 42
CR0166 Květa Hromádková, Zaječice 2 42
CR0152 Martin Souček, Chrudim III 2 42
CR0171 Jan Kaplan, Jenišovice -1 42
146. místo
CR0294 Pavel Urválek, Chrudim III 5 41
147. místo
CR0283 František Bena, Chrudim IV 2 40
CR0216 Alena Rabasová, H. Týnec 2 40
CR0144 Vlastimil Stryka, Chrudim III 2 40
CR0269 Zdeněk Korejtko, Hlinsko -1 40
CR0025 Josef Sedlák, Chrudim -1 40
CR0041 Jan Šplíchal, Proseč -4 40
153. místo
CR0035 Jaromír Hanuš, Slatiňany 8 39
CR0247 Vladimír Jehlička, Filipov 8 39
CR0105 Miloš Moravec, Slatiňany 8 39
CR0301 Martin Nevole, Hlinsko 5 39
CR0236 Lukáš Tlapák, Všeradov 5 39
CR0257 Míša Vyoralová, Svratouch 5 39
CR0233 Lenka Dostálová, Hlinsko 2 39
CR0206 Horymír Filip, Pardubice 2 39
CR0208 Lukáš Makeš, Slatiňany 2 39
CR0232 Karel Pátek, Hlinsko 2 39
CR0201 Zdeněk Pavlík, Chrudim III 2 39
CR0036 Jan Sychra, Bělá 2 39
CR0087 Hana Voženílková, Rozhovice 2 39
CR0056 Zdeněk Zavoral, Skuteč 2 39
CR0193 Ladislav Starý, Zaječice -1 39
CR0238 Ladislav Tlapák, Všeradov -1 39
CR0002 Martin Pešava, Chrudim -4 39
170. místo
CR0011 Lubomír Rozsypal, R. Lhota 5 38
171. místo
CR0189 Martin Starka, Chrudim II 8 37
CR0008 Lutis Tinkilis, Pardubice 8 37
CR0264 David Holec, Hlinsko 5 37
CR0188 Jaroslava Starková, Chrudim II 5 37
CR0027 Jan Synek, Pardubice 5 37
CR0268 Jan Uher, Hlinsko 5 37
CR0058 Petr Chaloupka, Žďárec 2 37
CR0263 Martin Remeš, Mokrýšov 2 37
CR0124 Milan Vaško, Slatiňany 2 37
180. místo
CR0194 Marie Stará, Zaječice 11 36
CR0203 Olga Pavlíková, Praha 5 36
CR0022 Radek Pecina, Chrudim 5 36
CR0140 Miloslav Polák, Miřetice 5 36
CR0139 Ivana Bakešová, Ctětínek 2 36
CR0226 Romana Brožková, Kameničky 2 36
CR0107 Kristýna Novotná, Třibřichy 2 36
CR0106 Tereza Novotná, Třibřichy 2 36
CR0231 Dana Pátková, Hlinsko 2 36
CR0147 Karel Šimák, Chrudim III 2 36
CR0082 Josef Jeníček, Nasavrky -1 36
CR0254 Jiří Rejda, Svratouch -1 36
CR0094 Lukáš Petráň, Rozhovice -4 36
193. místo
CR0304 Michal Kyncl, Hlinsko 8 35
194. místo
CR0256 Míra Kučera, Svratouch 8 34
CR0266 Milan Tichý, Filipov 5 34
CR0055 Antonín Hradec, H. Městec 2 34
CR0275 Libor Pilař, Křižanovice 2 34
CR0255 Romana Vyoralová, Svratouch 2 34
199. místo
CR0052 Jan Bohata st., Slatiňany 5 33
CR0029 Miluše Motyčková, Mladoňovice 5 33
CR0049 Oldřiška Treichlová, Smidary 5 33
CR0164 Eva Hromádková, Chrast 2 33
CR0303 Viktorie Kokešová, Mikulovice 2 33
CR0288 Jaroslav Brůna, Bělá -1 33
CR0213 Vlasta Skalická, Dachov -1 33
CR0118 Mirek Svoboda, Ronov -1 33
CR0157 Jiří Souček, Chrudim III -4 33
CR0112 Libor Žák, Rohozná -4 33
209. místo
CR0287 Radovan Štursa, Slatiňany 2 32
CR0295 Petr Lichtenberg, Chrudim III 0 32
CR0050 Jana Teznerová, Vejvanovice -1 32
212. místo
CR0123 Daniel Vaško, Slatiňany 8 31
CR0064 Hana Honzáková, Lozice 5 31
CR0230 Miroslav Dostál, Hlinsko 2 31
CR0217 František Rabas, H. Týnec 2 31
CR0170 Michal Rozsypal, Chrudim II 2 31
CR0250 Pavel Hromádko, Krouna -4 31
218. místo
CR0220 Ondřej Pilný, H. Městec 5 30
CR0051 Jana Bohatová, Slatiňany 2 30
CR0241 Ivana Nevolová, Hlinsko 2 30
CR0204 Vladimír Pavlík, Praha 2 30
CR0309 Milan Brychnáč, Chrudim 0 30
CR0179 Lukáš Čelinák, H. Týnec -1 30
CR0237 Leoš Tlapák, Všeradov -1 30
CR0160 Žaneta Víšková, Slatiňany -1 30
226. místo
CR0316 Leoš Benák, Hlinsko 8 29
CR0300 Petr Záplata, Ctětín 5 29
CR0265 Matouš Nevole, Hlinsko -1 29
229. místo
CR0076 Stanislav Barvíř, Pardubice 5 28
CR0122 Martin Vaško, Slatiňany 5 28
CR0077 Pavel Barvíř, Zlín 2 28
CR0195 Tomáš Klůc, Chrast 2 28
CR0104 Olga Moravcová, Slatiňany 2 28
CR0190 Alena Starková, Chrudim II 2 28
CR0311 Marcela Váňová, Slatiňany 2 28
CR0284 Silvie Voženílková, Rozhovice -1 28
237. místo
CR0183 Jiří Košťák, Chrudim II 8 27
CR0080 Lenka Sotonová, Žumberk 5 27
CR0072 Miloslav Kopecký, Rozhovice 2 27
CR0158 Dagmar Peštová, Chrudim III 2 27
CR0091 Josef Petrus, Sobětuchy 2 27
CR0168 Irena Šimonová, Lány 2 27
CR0289 Bohuslav Bulva, Bělá -1 27
CR0181 Josef Jelínek, Čankovice -1 27
CR0291 Jaromír Patočka, Bělá -1 27
CR0290 Jaromír Patočka ml., Bělá -1 27
CR0175 Bohumil Štursa, Chrudim II -1 27
248. místo
CR0278 Petra Holetová, Chrudim III -1 26
249. místo
CR0272 František Jelínek, Čankovice 5 25
CR0099 Jitka Fuksová, Tuněchody 2 25
CR0267 Ladislav Kavalír, T. Kamenice 0 25
CR0298 Jaroslav Marek, Proseč 0 25
CR0313 Martin Severýn, Hlinsko 0 25
CR0276 Martin Jinoch, Chrudim III -4 25
255. místo
CR0212 Petr Skalický, Dachov 8 24
CR0088 Marie Voženílková, Rozhovice 5 24
CR0224 Karel Tomšík, Hlinsko 2 24
CR0100 Iveta Fuksová, Tuněchody -1 24
CR0090 Lucie Petrusová, Sobětuchy -1 24
CR0098 Josef Fuksa, Tuněchody -4 24
261. místo
CR0148 Jan Kudrnka, Chrudim IV 5 23
CR0101 Markéta Stanková, Tuněchody -1 23
263. místo
CR0242 Radek Nevole, Hlinsko 5 22
CR0085 Kája Remeš, Pardubice 2 22
CR0310 Jindřiška Svobodová, Slatiňany 2 22
CR0024 Jan Kachlík, Rozhovice -1 22
267. místo
CR0043 František Šplíchal, Skuteč 5 21
CR0128 Jana Mihulková, Chrudim III 2 21
CR0186 František Zita, Morašice 2 21
CR0305 Adam Cach, Hlinsko 0 21
CR0196 Aleš Emr, Chrudim II -1 21
CR0307 Michael Kysela, Skuteč -1 21
CR0192 Lenka Solničková, Zaječice -1 21
CR0252 František Starý, Hlinsko -1 21
CR0293 Renata Štolhofová, Hroubovice -1 21
CR0221 Kateřina Duřtová, Lhota p. Libč. -4 21
CR0003 Josef Pešava, Chrudim III -4 21
278. místo
CR0315 Radek Remeš, Mokrýšov -1 20
279. místo
CR0065 Majka Barvířová, Pardubice 2 19
CR0215 Milan Rabas, H. Týnec 2 19
CR0061 Jaroslav Novák ml., Pardubice 0 19
282. místo
CR0057 Martin Šmaha, Skuteč 5 18
CR0273 Josef Lacman, Ctětín 0 18
CR0306 David Nevole, Hlinsko 0 18
285. místo
CR0039 Pavel Bureš, Předhradí 0 17
286. místo
CR0214 Jozef Čelinák, H. Týnec -1 16
287. místo
CR0260 Soňa Škarvadová, Hlinsko 8 15
CR0111 Jan Polášek, Chrudim III 5 15
CR0222 Tomáš Berner, Chrudim 2 15
CR0296 Naďa Štumpfová, Rozhovice 2 15
291. místo
CR0209 Jaroslav Křivský, Bojanov -1 14
292. místo
CR0223 Martin Berner, Chrudim -1 12
CR0016 Josef Štursa, Zaječice -1 12
CR0053 Jan Bohata ml., Slatiňany -7 12
295. místo
CR0062 Petr Novák, Pardubice 0 10
CR0176 Milan Stejskal, Chrudim IV 0 10
297. místo
CR0074 Marcela Holetová, Chrudim III 2 9
CR0015 Veronika Křivánková, Zaječice 2 9
CR0078 Zdeněk Dibelka, Chrudim III 0 9
CR0274 Miroslav Lacman, Ctětín 0 9
CR0185 David Profous, Chrudim -4 9
302. místo
CR0292 Karel Albert, Třibřichy 0 8
CR0210 Lenka Křivská, Bojanov -7 8
304. místo
CR0060 Jaroslav Novák, Pardubice 0 7
305. místo
CR0046 Michal Bačák, Skuteč 0 4
CR0312 Milan Štoll, Slatiňany 0 4
307. místo
CR0317 Karel Vohradník, Chrudim 0 3
CR0096 Iveta Zitová, Načešice -1 3
309. místo
CR0270 “Karas“ Jirásek, Praha -1 2
310. místo
CR0302 Jan Pilař, Křižanovice 0 0
311. místo
CR0182 Josef Jelínek ml., Čankovice 0 -2
CR0314 Petr Bukáček, Krouna -4 -2
313. místo
CR0103 Kateřina Táborská, Slatiňany 5 -3
314. místo
CR0243 Monika Zavřelová, Kameničky -1 -8
315. místo
CR0102 Denisa Táborská, Slatiňany -1 -15
316. místo
CR0308 Jiří Dobrovolný, Klokočov 2 -17
317. místo
CR0037 Drahomíra Bláhová, Bělá -4 -21

13.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Prostor před chrudimským nádražím.

Klesající zadluženost dává projektům šanci

Ilustrační foto

A teď na nebezpečné území Vyšehradu

Ve středu představíme prvňáky ze ZŠ dr. Peška Chrudim

Chrudimsko - Ve středu 20. září přinese Chrudimský deník čtenářům druhý díl svého nového seriálu Naši prvňáci. Jeho prostřednictvím bude představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol, a to až do pololetního vysvědčení.

Obyvatele Pardubického kraje nejvíc trápí neutěšené silnice

Chrudim - Chybějící obchvaty, dálnice a rozbité okresky. To je podle exkluzivního předvolebního průzkumu pro Deník největší problém kraje. Můžou s ním ale poslanci něco udělat?

Vodní záchranáři hledají posily

Chrudimsko – Vodní záchranáři hledají nové členy do týmu. Přihlásit se mohou muži i ženy, chlapci i dívky, a to do tří kategorií podle věku – od 10 do 15 let, od 15 to 17 let a od sedmnácti let výše.

Pamětní deska v Chrudimi připomene „pétépáky“

Chrudim – Tento pátek o půl jedenácté bude ve vstupní hale Městského úřadu Chrudim v Pardubické ulici slavnostně odhalena pamětní deska na připomínku nedobrovolné služby příslušníků Pomocných technických praporů (PTP) z chrudimského okresu. O umístění desky požádal okresní klub PTP-VTNP.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení