VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: Nejblíže Supertrefě byla ve třetím kole Viktorka Kokešová

Chrudim – Třetí kolo Tip ligy čtenářů Chrudimského deníku se nejlépe vydařilo pětici hráčů, kteří uhodli osm správných výsledků. Z nich byla nejblíže Supertrefě (26 gólů) VIKTORKA KOKEŠOVÁ z Rozhovic, která odhadovala, že padne 30 gólů.

5.9.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

 Vítězce blahopřejeme a žádáme ji, aby nás kontaktovala kvůli předání ceny. Na špici celkového pořadí vedou dvě tipérky – HANA HONZÁKOVÁ a LENKA SOTONOVÁ, ale jejich náskok je o jednom správném tipu, takže budou mít hodně starostí držet náskok.

1. místo
CR0005 Hana Honzáková, Lozice 14 27
CR0030 Lenka Sotonová, Žumberk 2 27

3. místo
CR0077 Petr Herynek, Voletice 14 24
CR0133 Jan Polášek st., Chrudim III 11 24
CR0010 Jiří Svoboda, Chrudim III 11 24
CR0132 Vladimír Pavlík, Praha 8 24
7. místo
CR0159 Jaromír Patočka, Bělá 11 21
CR0097 Jiří Zita, H. Městec 11 21
CR0056 Viktor Svoboda, Slatiňany 8 21
CR0128 Miroslav Šimon, Chrudim III 8 21
CR0138 Josef Jelínek, Čankovice 5 21
CR0108 Miluše Motyčková, Mladoňovice 5 21
13. místo
CR0215 Martina Bernerová, Plzeň 8 19
14. místo
CR0090 Viktorka Kokešová, Rozhovice 14 18
CR0065 Květa Hromádková, Zaječice 11 18
CR0169 Ilona Jindřichovská, Holetín 11 18
CR0029 Zdeněk Sotona, Žumberk 11 18
CR0025 Drahomíra Bláhová, Bělá 8 18
CR0190 Jaroslav Brůna ml., Bělá 8 18
CR0001 Boleslav Čechlovský, Bítovany 8 18
CR0075 Roman Hanuš, Slatiňany 8 18
CR0074 Hana Hanušová, Slatiňany 8 18
CR0081 Zdenda Horník, Bítovany 8 18
CR0186 Alena Hromádková, Krouna 8 18
CR0094 Antonín Kavala, Chrudim 8 18
CR0130 Marián Polášek, Chrudim III 8 18
CR0121 Irena Šimonová, Chrudim 8 18
CR0038 Jiří Nevole, Hlinsko 5 18
CR0071 Jan Petr, H. Městec 5 18
CR0131 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 2 18
CR0193 Romana Vyoralová, Svratouch 2 18
32. místo
CR0202 Miloslav Kopecký, Rozhovice 11 16
CR0204 Zdenek Martinek, Chrudim 2 16
CR0206 Terezie Stará, Zaječice 2 16
CR0053 Iveta Fuksová, Tuněchody 0 16
36. místo
CR0033 Josef Pešava, Chrudim 11 15
CR0126 Karel Šimák, Chrudim III 11 15
CR0083 Vladimír Havránek, Jeníkovice 8 15
CR0006 Miroslav Honzák, Lozice 8 15
CR0012 Vratislav Kříž, H. Městec 8 15
CR0061 Olga Moravcová, Slatiňany 8 15
CR0035 Martin Pešava, Chrudim 8 15
CR0045 Lada Polášková, Chrudim III 8 15
CR0143 Vladimír Schuster, Zaječice 8 15
CR0165 František Starý, Hlinsko 8 15
CR0058 Nelinka Svobodová, Chrudim IV 8 15
CR0089 Pavel Šagát, Rozhovice 8 15
CR0011 Pavel Drahý, Chrudim III 5 15
CR0021 Luboš Fišer, Tuněchody 5 15
CR0080 Martin Horník, Bítovany 5 15
CR0019 Petr Chutic, Tuněchody 5 15
CR0198 Martin Jirmásek, Polička 5 15
CR0111 Gabriela Nováková, Stolany 5 15
CR0178 Josef Písař ml., Kameničky 5 15
CR0149 Ladislav Starý ml., Zaječice 5 15
CR0173 Ladislav Tlapák, Všeradov 5 15
CR0014 Luděk Čičmanec, Lukavice 2 15
CR0078 Lenka Horáková, Svídnice 2 15
CR0151 Jiří Hrnčíř ml., Bítovany 2 15
CR0200 Josef Jirmásek, Polička 2 15
CR0144 Martin Solnička, Srní 2 15
CR0129 Martin Souček, Chrudim III 2 15
63. místo
CR0187 Jan Uher, Hlinsko 14 13
CR0140 Jan Bouza, Pardubice 8 13
CR0203 Pavel Urválek, Chrudim III 5 13
66. místo
CR0037 Eliška Hrouzková, Skuteč 11 12
CR0057 Petr Svoboda, Chrudim IV 11 12
CR0048 Miroslav Tesárek, Tuněchody 11 12
CR0049 Deniska Tesárková, Tuněchody 11 12
CR0175 Stanislav Byrošík, Kameničky 8 12
CR0063 Eva Hromádková, Chrast 8 12
CR0119 Tomášek Kuchař, Slatiňany 8 12
CR0118 Irena Kuchařová, Slatiňany 8 12
CR0113 Josef Petrus, Sobětuchy 8 12
CR0027 Jan Sychra, Bělá 8 12
CR0125 Karel Šimon, Chrudim III 8 12
CR0009 Josef Štursa, Zaječice 8 12
CR0050 Patrik Tesárek, Tuněchody 8 12
CR0002 Oldřich Bleša, Chrudim III 5 12
CR0020 Jana Fišerová, Tuněchody 5 12
CR0007 Antonín Hradec, H. Městec 5 12
CR0104 Jaromír Mihulka, Chrudim III 5 12
CR0085 Oldřiška Treichlová, Nový Bydžov 5 12
CR0171 Josef Vacek, Chrudim III 5 12
CR0170 Jaroslava Vacková, Chrudim III 5 12
CR0137 Stanislav Dejdar, Chrudim 2 12
CR0177 Vladimír Jehlička, Filipov 2 12
CR0156 Milan Makeš, Slatiňany 2 12
CR0051 Martin Mašata, Tuněchody 2 12
CR0114 Lucie Petrusová, Sobětuchy 2 12
CR0146 Matyáš Solnička, Srní 2 12
CR0079 Mirek Svoboda, Svídnice 2 12
CR0136 Kája Remeš, Pardubice -1 12
CR0135 Tereza Roubínková, Skalica -1 12
95. místo
CR0214 Kateřina Duřtová, Lhota p.Libč. 8 10
CR0046 Jan Polášek, Chrudim III 8 10
CR0201 Pavel Bureš, Předhradí 5 10
CR0211 David Holec, Hlinsko 2 10
CR0212 David Krčil, Skuteč 2 10
CR0013 Mirek Roztočil, Svídnice 0 10
CR0100 Jaroslav Starý, Stolany 0 10
102. místo
CR0179 Romana Brožková, Kameničky 14 9
CR0110 Jiří Motyčka ml., Mladoňovice 11 9
CR0188 Jaromír Patočka ml., Bělá 11 9
CR0047 Ilona Tesárková, Tuněchody 11 9
CR0022 Natálie Dubcová, H. Městec 8 9
CR0076 Pavel Hanuš, Slatiňany 8 9
CR0139 Jitka Jelínková, Čankovice 8 9
CR0096 Petr Solnička, Ctětín 8 9
CR0031 Eva Sotonová, Žumberk 8 9
CR0036 Ladislav Fabián, Chrudim 5 9
CR0184 Jiří Hromádko, Krouna 5 9
CR0154 Lukáš Makeš, Slatiňany 5 9
CR0060 Miloš Moravec, Slatiňany 5 9
CR0024 Pavel Pokorný, Tuněchody 5 9
CR0105 Jan Šár st., Chrast 5 9
CR0164 Karel Tomšík, Hlinsko 5 9
CR0088 Silvie Voženílková, Rozhovice 5 9
CR0054 Jitka Fuksová, Tuněchody 2 9
CR0073 Lucie Hanušová, Slatiňany 2 9
CR0180 Josef Písař, Kameničky 2 9
CR0147 Ladislav Starý, Zaječice 2 9
CR0068 Vlastimil Starý, Stolany 2 9
CR0106 Vladislava Šárová, Chrast 2 9
CR0122 Miroslav Šimon ml., Chrudim III 2 9
CR0008 Jana Teznerová, Vejvanovice 2 9
CR0028 Libor Tuček, Bělá 2 9
CR0087 Vlastimil Voženílek, Rozhovice 2 9
CR0091 Marie Voženílková, Rozhovice 2 9
CR0095 Iveta Bakešová, Ctětínek -1 9
CR0163 Zdeněk Korejtko, Hlinsko -1 9
CR0116 Lucie Součková, Chrudim III -1 9
133. místo
CR0017 Libor Pilař, Křižanovice 11 7
CR0213 Tomáš Berner, Chrudim 2 7
CR0209 Milan Štoll, Slatiňany 2 7
CR0052 Josef Fuksa, Tuněchody 0 7
CR0162 Irena Linková, Hlinsko 0 7
CR0208 Jaroslav Bříza, Vítanov -1 7
139. místo
CR0189 Jaroslav Brůna, Bělá 11 6
CR0196 Miloš Kyncl, Krouna 8 6
CR0023 Pavla Linhartová, Mětice 8 6
CR0004 Jiří Hofman, Rosice n.L. 5 6
CR0109 Jiří Motyčka st., Mladoňovice 5 6
CR0034 Michal Pešava, Chrudim 5 6
CR0018 Ladislav Synek, Pardubice 5 6
CR0160 Monika Zavřelová, Kameničky 5 6
CR0134 Pavel Barvíř, Zlín 2 6
CR0185 Iva Hromádková, Krouna 2 6
CR0155 Roman Makeš, Slatiňany 2 6
CR0016 Jaroslav Mudroch, Lukavice 2 6
CR0092 Hana Voženílková, Rozhovice 2 6
CR0192 Míša Vyoralová, Svratouch 2 6
CR0062 Jan Hromádko, Chrast -1 6
CR0142 František Jelínek, Čankovice -1 6
CR0166 Miroslav Rys, Kameničky -1 6
CR0069 Filip Starý, Stolany -1 6
157. místo
CR0207 Marie Stará, Bítovany 2 4
CR0112 Zdeněk Dibelka, Chrudim III 0 4
CR0205 Jaroslav Bříza, Pardubice -1 4
160. místo
CR0191 Bohuslav Bulva, Bělá 8 3
CR0127 Pavel Křečan, Chrudim II 8 3
CR0120 Pepa Kuchař, Lány 8 3
CR0153 Horymír Filip, Pardubice 5 3
CR0072 Jaromír Hanuš, Slatiňany 5 3
CR0042 Jaroslav Křivský, Bojanov 5 3
CR0041 Vladimír Paďour ml., Pardubice 5 3
CR0026 Ondřej Sychra, Bělá 5 3
CR0172 Lukáš Tlapák, Všeradov 5 3
CR0099 Michal Čičmanec, Slatiňany 2 3
CR0084 Marie Havránková, Jeníkovice 2 3
CR0107 Vladislav Jiroušek, Lhota 2 3
CR0124 Jan Kudrnka, Chrudim IV 2 3
CR0150 Jiří Starý, Bítovany 2 3
CR0098 Žaneta Víšková, Slatiňany 2 3
CR0195 Míra Kučera, Svratouch -1 3
CR0194 Jiří Rejda, Svratouch -1 3
CR0148 Marie Stará, Zaječice -1 3
CR0039 Renata Štolhofová, Hroubovice -1 3
CR0003 Mirek Buřič, Chrudim -4 3
CR0199 Olga Jirmásková, Polička -4 3
181. místo
CR0217 Petr Bukáček, Krouna 2 2
CR0216 Davídek Polášek, Chrudim III 2 2
CR0152 Miroslav Dobrovolný, Přelouč 0 2
CR0117 Jiří Souček, Chrudim III 0 2
185. místo
CR0210 Martin Brožek, Kameničky 2 1
CR0174 Ondřej Najman, Miřetice 2 1
CR0141 Tomáš Děťák, Zbyhněvice -4 1
188. místo
CR0059 Denisa Táborská, Slatiňany 5 0
CR0066 Jan Hromádko, Zaječice 2 0
CR0064 René Hromádko, Zaječice 2 0
CR0197 Eva Kynclová, Krouna 2 0
CR0043 Robert Tesárek, Tuněchody 2 0
CR0015 Martinka Homolková, Lukavice -1 0
CR0093 Patrik Málek, Rozhovice -1 0
CR0181 Bohuslava Uchytilová, Blatno -1 0
CR0055 Kateřina Táborská, Slatiňany -4 0
197. místo
CR0044 Josef Háněl, Jihlava 0 -1
CR0082 Marcela Holetová, Chrudim III 0 -1
CR0176 Milan Jindřichovský, Hlinsko 0 -1
200. místo
CR0158 Martin Berner, Chrudim 2 -2
CR0161 Jiří Linek, Hlinsko 0 -2
CR0101 Kateřina Němcová, Chrudim V 0 -2
203. místo
CR0070 Lucie Stará, Stolany 5 -3
CR0103 Jana Mihulková, Chrudim III 2 -3
CR0145 Lenka Solničková, Srní 2 -3
206. místo
CR0167 Vladimír Škarvada, Hlinsko 0 -4
CR0168 Soňa Škarvadová, Hlinsko 0 -4
208. místo
CR0040 Vladimír Paďour st., Pardubice -1 -6
209. místo
CR0086 Jiří Dostálek, Chrudim 0 -7
CR0115 Dagmar Peštová, Chrudim III 0 -7
211. místo
CR0123 Petr Lichtenberg, Chrudim III 0 -8
212. místo
CR0183 Pavel Hromádko, Krouna -4 -9
CR0032 Eva Kacafírková, Kočí -4 -9
CR0182 Ladislav Uchytil, Blatno -4 -9
CR0067 Josef Svoboda, Slatiňany -7 -9
216. místo
CR0157 Olina Tůmová, Jičín -4 -11
217. místo
CR0102 David Mihulka, Chrudim III -1 -12

Autor: Redakce

5.9.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

Firma JASOBAL bude platit už třetí pokutu

Na východ Čech se žene bouřka.

Blíží se silné bouře s lijákem, který by mohl rozvodnit potoky

Den zdraví v Bojanově byl skvělý

Bojanov – Když se v úterý rozezněl Bojanovem typický zvuk sanitního vozu, možná se i někdo lekl, pro koho ze sousedů jedou. Tentokrát si všichni mohli oddychnout, houkání bylo součástí projektu v Základní škole Bojanov.

Vařit můžete i pod širým nebem

Nemusíte vařit jen v domě. Můžete si pořídit kuchyň, která bude stát pod oblohou, nebo alespoň pod krytým přístřeškem na zahradě. A není to ani tak složité.

Geopark Železné hory se nestane součástí UNESCO

Chrudimsko - Geopark spravují Vodní zdroje Chrudim, ředitele této společnosti Daniela Smutka jsme se proto v rozhovoru zeptali na důvody odmítnutí žádosti a jaké má plány do budoucna.

Studenti prošli Zeleným peklem se ctí

Chrudim – V rámci výuky přírodovědných a technických předmětů na Gymnáziu Josefa Ressela v Chrudimi se během pondělí uskutečnila soutěž pětičlenných týmů zvaná Zelené peklo.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies