Holetín – Kočí 2:0 (1:0)

Branky: 34. Zeman, 80. Šmok. Rozhodčí: Šťourač. ŽK: 1:0. ČK: 1:1 (90. Zeman – 90. Dvořáček). Diváků: 100.

Po předchozích nezdarech podali domácí bojovný a kolektivní výkon. V utkání měli více ze hry a vytvořili si řadu brankových příležitostí. 34. minuta znamenala vedení. Soupeř hrozil pouze z brejků. Střelecky se však neprosadil. V 80. minutě přidali domácí druhý gól a tím i zasloužené vítězství.
Domácí hráč dostal červenou kartu po druhé žluté za hrubý faul. Hostující po úderu loktem do protihráče.

Holetín: Žejdlík – Vondráček, Černý, Prášek, Zdražil, Ceral, Zavřel, Pilař, Chmelík (73. Šmok), Filipi, Zeman. Kočí: Dostál – D. Kudrnka (49. K. Kudrnka), Vávra (44. Slanař), Dvořáček, Havránek, Blažek, Štursa (16. Pilař), Bukač, Škarýd, Mašek, Koreček.

Vítanov – Kameničky 0:2 (0:2)

Branky: 7. Pešek, 32. Horák. Rozhodčí: Rázek. ŽK: 3:1. Diváků: 80.

Utkání nabídlo průměrnou podívanou na úrovni okresního přeboru. Hosté se prezentovali o něco lepším výkonem, který podtrhli i dvěma střelenými góly a po zásluze zvítězili.

Vítanov: Vašák – Pavliš, Novotný, Josef Jůn, Jan Jůn, V. Myška, Doležal, Picek, Kučera, Vodička, Holec. Střídali: Uher, Budinský, Bednár, Pekař, M. Myška.

Kameničky: Kosař – Janušinský, Nekvinda, Hromádko, Hrabčuk, Pešek, Čermák, Horák, Sadílek, Málek, Mitáček. Střídali: Jehlička, Bureš, Lukášek, Zavřel.

Chroustovice – Prosetín 0:2 (0:1)

Branky: 23. Šafránek, 88. Vodvárka. Rozhodčí: Kylal. ŽK: 1:2. Diváků: 80.

Utkání mělo náboj a po celou dobu si udrželo vysoké tempo a dramatičnost. Hosté měli více ze hry a na rozdíl od domácích proměnili své šance. Prosetínští se ale museli obávat o výsledek až do 88. minuty, kdy upravili na konečných 0:2.

Chroustovice: Pospíšil – Derka, Daněk, Doubravská, Krejbich, Rejman (70. Koreček), Demeter, Dostál, Matucha (41. Bečička), Mazánek. P

rosetín: Hlouš – Tichý, Slavík, Kulháň, Vodvárka, A. Šafránek, Haman, Ročnňák (88. Nežádal), Novotný (90. Vamberský), F. Šafránek,(85. Felk), Voňka (46. Bouška).

Miřetice – Svídnice 3:1 (1:0)

Branky: 18. a 85. O. Polívka, 75. Sokol – 78. Kratochvíl. Rozhodčí: Baťa. ŽK: 2:1. Diváků: 60.

Hráno na hřišti ve Svídnici. Vyrovnaný zápas, ve kterém byli „domácí" produktivnější a díky tomu i zaslouženě zvítězili. Svídnické může mrzet neproměněná penalta.

Miřetice: Alinče – Bureš, Sokol, Najman, Kouba, Hladký, Řezníček, Kašpar, Doležal, J. Polívka, O. Polívka. Střídali: Sokol, Slanina, Kyzlík.

Svídnice: Fuxa – Dibelka, Kudyn, Hůlka, Zelenka, Sokol, Dušek Kratochvíl, Chvojka, Kubašta st., Kubašta ml. Střídali: Doležal, Mrkvička.

Křižanovice – Slatiňany B 5:2 (2:0)

Branky: 61. a 63. M. Pecina, 17. O. Pilař, 29. F. Pecina, 86. Blažek – 71. M. Slavík, 73. Kápička. Rozhodčí: Vašek. ŽK: 0:1. Diváků: 112.

V prvním poločase se hrál vyrovnaný a oboustranně kombinační fotbal, ale skórovat dokázali jenom domácí, a to dokonce dvakrát.
Po přestávce se dal očekávat tlak hostů, který ale v rozmezí dvou minut je zmrazil dvěma góly Milan Pecina. Stejně dlouhý interval však stačil i hostům ke zdramatizování zápasu. Konečnou podobu výsledku dal premiérovou trefou v dresu Křižanovic Jiří Blažek. Hosté se však nemají za co stydět. Utkání sledovala početná návštěva.

Křižanovice: Bejr – Rulík (72. Blažek), Hnízdil, Štěpán – M. Žák, F. Pecina, Prokop, J. Pilař, Novák (59. Brož) – M. Pecina, O. Pilař.

Slatiňany: Opočenský – Kápička, Zdražil, Ficek(74. Benák), Kudrnka – Morávek (53. Polák), Sýkora, Wenzl, Sotona (40. J.Slavík) – Drahý, Jandík (40. M. Slavík).

Ronov – Skuteč 3:0 (1:0)

Branky: 44. a 80. (pen.) Budínský, 84. Filka. Rozhodčí: Kostka. ŽK: 2:2. Diváků: 60.

V prvním poločase se hrál oboustranně opatrný fotbal převážně mezi vápny. Uklidnění pro domácí fanoušky zařídil Budínský gólem do šatny. Do druhého poločasu vstoupili hosté aktivněji a byli mnohem nebezpečnějším týmem. Když však z mnoha vytvořených šancí neproměnili ani ty nejvyloženější, došlo pro ně v závěru utkání na nejhorší. Z penalty se trefil Budínský. Vývojem hry opaření hosté dovolili ještě navýšit skóre na rozdíl tří branek. Výsledek je pro hosty příliš krutý, za předvedený výkon v druhém poločase by si zasloužili alespoň remízu.

Ronov: T. Žítek – Staněk, Průša, Daru, Filka, J. Žítek, Spěvák st., Urbánek, Budínský, Svoboda, Ondráček. Střídali: Klepetko, Spěvák ml., Šmíd.

Skuteč: Vamberský – Mikan, Cink, Odehnal, Talácko, Horáček, V. Pavliš, Janeček, M. Pavliš, Sršeň, Felkl. Střídali: Kubík, Urban.

Svratouch – H. Městec B 6:3 (1:1)

Branky: Jelínek, Kyncl, Macháček, Kašpar, Lampárek, Bureš – Peter, Bareš, Kápička.
Rozhodčí: Malivánek. ŽK: 1:1. Diváků: 200.

Po vyrovnané první půli se hosté ujali vedení na 1:3, ale domácí velkou vůlí po vítězství dokázali pěti brankami skóre zcela otočil.

Svratouch: Kampů – Jelínek, Fiala, Bodlák, J. Kaplan, Kyncl, Lampárek, Marek Černý, Bureš, Macháček, Pavlík (Jiruše, Kašpar, Obrovský, F. Kaplan).

Heřm. Městec B: Jandáček – Mach, Bareš, Vojtěch, Synek, V. Řehák, Vytlačil, Peter, Vegeš, Večeřa, Petrák (Hovorka, Kosina, J. Řehák, Kápička).

Zaječice – Rváčov 1:3 (1:2)

Branky: 8. D. Pejcha – 28. Sláma, 32. a 78. Odstrčil.
Rozhodčí: Vrána. ŽK: 6:0. ČK: 1:0 (89. Bleha). Diváků: 120.

Výhra hostů je naprosto zasloužená. Stínem utkání je krátce před jeho koncem vážné zranění domácího Mikana, kterého musela odvést „rychlá".

Zaječice: Křivka – Kulhánek, Hromádko, Zvolánek (83. Mikan), Bleha – Schinágl, Z. Pejcha, Fousek (46. Picek), Konrád (79. Kubelka) – D. Pejcha (50. Oplíštil), Jeřábek.

Rváčov: Kyncl – Novotný (46. Mrázek), Nevole, Sláma, Půlpán, Krbálek, Jeníček (83. Slavík), Novák, Odstrčil, Bečička, Záhorka. (vkn, rp)