H. Bradlo – Dřenice 6:0. Branky: 13., 53. (pen.), 64. a 65. Semerád, 23. a 35. Maruna. Rozhodčí: Kykal. ŽK: 0:4. ČK: 0:1 (62. Kaplan). V první půli vcelku vyrovnané utkání, i když domácí zvítězili 3:0, protože byli v zakončování šancí důraznější. Po změně stran a vyloučení Kaplana hra na těžkém terénu upadla do průměru. Sestava vítězů: Vrbka – Pospíšil, Nepovím, Dalecký, Semerád, Dostál (63. Kroutil), Bláha, Kumpan, Maruna, Pecina, Pospíšil.

Orel – Bítovany 2:3 (0:1). Branky: 51. Doležal, 90. Makač (pen.) – 72. a 85. Sládek, 31. Petružálek. Rozhodčí: Novotný. Bez karet.
Vyrovnané utkání. Šanci měli více domácí, ale bez potřebného gólového efektu. Sestava vítězů: Neubauer (46. Hrnčíř) – Brdička, Dvořák, Petružálek (89. Čechlovský), Chour (80. Hladík), Korbel, Kraťoch, Kubelka, Novotný, Kejmar (46. Bohuněk), Sládek.

Miřetice B – Krouna 1:3 (1:1). Branky: 19. Slanina – 2., 58. a 89. Svatoň. Rozhodčí: Paleček. ŽK: 2:0. Vyrovnané utkání, které rozhodl nejlepší hráč na hřišti a střelec hattricku Pavel Svatoň.Sestava vítězů: Bárta – Talačko, Adámek, Kunhart, Jiruše, Vávra (72. Janko), Bělský (81. Ducheček), Stodola (58. Janoušek), Pražan, Novák, Svatoň.

Žl. Chvalovice – Chrast 2:0 (1:0). Branky: 18. Němec, 73. Veselý. Rozhodčí: Horák. ŽK: 6:2. Na velice těžkém terénu byli sice hosté mírně lepším týmem, ale střelecky vyšli na prázdno. Svoji třetí nulu v řadě vychytal famózní Tuček, který chytil hostům v 75. minutě i pokutový kop.Sestava vítězů: Tuček – Kamenský, Procházka (68. Miřejovský), Šťastný, Z. Němec, M. Němec, Opočenský, Veselý, Štěpař (79. Polák), Buchl (54. Novák), Žďánský.

Prachovice – Luže B 5:2 (3:2). Branka: 28. Jan Bohatý, 31. a 71. Dvořák, 36. a 48. Macháček – 8. Dostál, 34. Stehlík.
Oboustranně velmi tvrdé utkání, domácí využili své šance. Dvěma góly se zaskvěl nestárnoucí Rostislav Macháček (ročník 1961). Sestava vítězů: Straka – Hrdlička, Syrovec, Jan Bohatý, Machač (46. Karvai), Štěpánek (67. Brožek), Jerusalém, Luňáček, Jakub Bohatý (67. Mrázek), Dvořák (81. Zelinka), Macháček (87. Hájek).

Rosice – Tuněchody B 2:1 (2:1). Branky: 4. Dvořák, 17. Stupavský – 25. Bořil (pen.). Rozhodčí: Vaško. ŽK: 1:1.
Domácí svou převahu dokázali vyjádřit jen dvěma góly a ve druhém poločase se o výsledek ještě klepali.Sestava vítězů: Zrůst – Kysilko, Vrabec, Dvořák, Marel, Stupavský, Kantor, Žídek, Žalud, Sádecký, Farkaš. Střídali: Petrás, Novák, Hašek, Stružinský. (rp, vkn)