OKRESNÍ PŘEBOR: Miřetickým stačil první poločas

Chrudimsko – Ve fotbalovém OP byli o místním posvícení smutní v Tuněchodech.

5.9.2011

Ilustrační fotoFoto: David Hernik

Miřetice – Chroustovice 5:1 (4:1).
Branky:
Dejdar 2 a Douša 2, Dejnožka – Dostál. Za stálé převahy Tatranu bylo rozhodnuto již do poločasu. Miřetice: Alinče – Vtípil, Slanina, Dejnožka, Sokol, Procházka, T. Řezníček, P. Řezníček, Beran, Dejdar, Douša (Půlpán, Z. Horník, V. Horník). Chroustovice: Bejblík – Vondráček, Žídek, Horčička, Hotovec, Dvořák, Dostál, Koreček, Uskoba, Berger (Mattuš, Doubravský, Douděra).

Nasavrky – Rozhovice 1:0 (1:0).
Branka:
15. Marek Chvojka. ČK: 0:1 (Kubánek). Domácí poměrně rychle vstřelili první gól, pak už se jenom předháněli v trefování tyčí a v dalším zahazování šancí. Nasavrky: Novák – T. Michek, R. Michek, M. Dostálek, O. Čechlovský – Chvojka, Soudek, Černý, Boháč – Vojíř, M. Čechlovský (Malinský, T. Dostálek, L. Novák). Rozhovice: L. Pleskot – Šedivý, Hůlka, Kadeřábek, Sýkora, M. Pleskot, Suchý, Kubeš, Vohralík, Kubánek, Kopecký (Čopák, Valenta, Voženílek)..

Tuněchody – Vítanov 0:1 (0:1).
Branka:
21. Kučera. Domácím se posvícenské utkání nevydařilo, bylo spíše podprůměrné úrovně a vyhráli šťastnější hosté. Tuněchody: L. Slezák – Bořil, P. Kudyn, Radouš (82. R. Fišer), D. Slezák – Kučera (84. Horák), Pokorný, Mattuš, Faltejsek – Adámek Vrzal (62. Doucha). Vítanov: Hovorka – Neuwirth, Pilař, Rakouš (Doležal), Jůn (87. Bednář) – Stehno, Dalecký, Neslušan, Cestr, Kučera, Daniel (42. Boháč).

Chrast – Holetín 2:3 (1:2).
Branky: Štefec, Bondor - Ceral 2, Pilař. Hosté ovládli první poločas a zaslouženě vedli. Domácí snížili krásnou brankou z přímého kopu Bondorem, ale hosté náskok potvrdili třeti brankou. Chrast: Tatíček – Bondor, Kysela, Gregor, Vokál, Mikan (Teplý), Drahoš, L. Vohradník, Plosza, Ročeň, Štefec. Holetín: J. Halamka – Černý, Suchý, Beneš, Filipi, V. Halamka (Wasserbauer), Vondráček, Zdražil, Pilař, Volf, Ceral.

Proseč – Stolany B 1:2 (0:1).
Branky:
Jiří Marek – Jenka, Motyčka. Ve 38. minutě šli hosté do vedení z přísně nařízené penalty za podražení hráče brankářem. Lampárek sice míč vyrazil, ale dobíhající Jenka se již nemýlil. V 68. minutě přidal Motyčka druhou branku hostí a domácí v 89. minutě z penalty snížili na konečných 1:2. Proseč: J. Lampárek - Kunhart, Hromádka, Jiří Marek, Novák - Volf Kysilka, Jar. Marek, Novotný (Kiričenko, Vobejda) - Dvořák (Bikár), D, Lampárek, Stolany B: Báča - Vávra, Michal Novák, Starý (Pauliš) Přibyl - Jenka, Němec, T. Novák, Rázek (Dušek) - Motyčka, Smysl (Marek Novák).

Rváčov – H. Bradlo 1:1 (0:1).
Branky: 77. Štefl - 18. Kroutil. Domácí začali velmi vlažně a za to byli potrestání gólem Kroutila. Přes zvýšené úsilí a několik šancí se jim podařilo pouze vyrovnat ze skrumáže Šteflem. Rváčov: Beránek - Vojta, Cach, Novotný, Červinka, Štefl, Šusták, Škaryd, Kavalír, Odstrčil, Vodička (Záhorka, Šírek, Uher). H. Bradlo: D. Pospíšil - Matěna, Alinče, Dalecký, Semerád, Kroutil, Bláha, Záruba, Bláha, I. Pospíšil, Maruna (Vykoukal, A. Pospíšil).

H. Týnec – Krouna 2:2 (1:1).
Branky: Blajda, Žídek – Kulhavý, Macháček. Úvod patřil domácímu Tatranu, který však neproměnil tři šance. Poté se hra vyrovnala, domácí dvakrát vedli, ale soupeř stačil vždy vyrovnat. H. Týnec: Zrůst – Bajda, Chaloupecký, Topič (Balog), Sládek, J. Douda, Friček, Unger, V. Douda, Šulc, Žídek. Krouna: Bárta – Drahoš, Ducheček (Truneček), Pešek (Obrovský), Kulhavý, Svatoň, Vaňák, Bělský (Bodlák), Skála, Macháček, Černý.

(pn, dom)

5.9.2011 VSTUP DO DISKUSE

Podvodníci žádali peníze pro příbuzné, ukradli 280 tisíc korun

Kontejnerové hnízdo. Ilustrační snímek.

Kontejnery na kov v Chrudimi nebudou. I kvůli bezdomovcům

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy.

Noční soupeření vyhrály hasičky ze Štěpánova

Chrudim - V pátek se konala v Seči tradiční noční soutěž v požárním útoku, která je zařazena do ligy okresu Chrudim. Letos to byl již 20. ročník.