Zatímco krajské soutěže byly kompletně zrušeny, tak Okresní fotbalový svaz v pátek jenom odvolal některé zápasy a zbytek nechal na posouzení příslušných rozhodčích utkání. O víkendu přibyly ještě další odložené zápasy. Z odehraných utkání zaujala výhra Nasavrk v Chrasti, které se tak vyhouply do čela tabulky, a zejména remíza Skutče v Luži, což byl její premiérový zisk v podzimní sezoně…

Chrast – Nasavrky 1:3 (1:1). Branky: J. Plosza - Vojíř 2, Procházka. Hosté se v prvním poločase ujali vedení Vojířem, za Chrast vzápětí vyrovnal J. Plosza. Důležitý moment přišel před koncem poločasu, kdy obdržel červenou kartu domácí Hromádko. Druhý poločas domácí v deseti celkem v pohodě hlídali remízu, ale v poslední minutě po rohovém kopu nakonec inkasovali a v nastaveném čase dostali ještě třetí gól. Chrast: Tatíček – M. Plosza, Vohradník, Bouška, Šplíchal (Slavík), Hromádko, Rázek, Šafařík, J. Plosza, Mrkva, D. Málek. Nasavrky: Procházka – T. Michek, R. Michek, Chvojka, Němec, Černý, Soudek, Čapek, Fant, Vojíř, Procházka II.

Svídnice – Hr. Týnec 3:2 (2:0). Branky: 41., 48. Loučka, 31. Kacafírek – 81. vlastní, 89. Kubeš. Hrálo se velmi slušně na velmi dobrém terénu. Třetí úspěch vítěze „uspal“, nakonec se museli strachovat o vítězství, přestože hosté přijeli jenom s devíti hráči! Svídnice: Švadlenka – Loučka, Šustr, Dibelka (59. Zelenka), Dubský – Kašpar, Kožíšek, Kacafírek, Kubašta – Dvořák, Abouneama (65. Fuksa). Hr. Týnec: Zrůst – Blajda, Černota, Horáček, Chaloupecký, Kubeš, V. Douda, J. Douda, devátý hráč nehlášen .

Miřetice – H. Městec B 3:3 (2:1). Branky: T. Najman 2, T. Řezníček – Uttendorfský, D. Salfický, Hlaváč). V předposlední minutě P. Řezníček neproměnil penaltu, když mu ji brankář Pošík vystihl a naopak z protiútoku rezerva Jiskry srovnala skóre. Miřetice: Alinče – Dejnožka, Maťák, P. Řezníček, Sokol, Půlpán, Bela, Vtípil, Kouba, T. Řezníček, Najman (V. Horník, Z. Horník). H. Městec B: Pošík – V. Salfický, J. Zrůst, M. Zrůst, M. Salfický, Chudomel, Šafránek, Mach, Uttendorfský, D. Salfický, Hlaváč (Janata).

Luže – Skuteč 1:1 (1:0). Branky: Tichý - Urban. V zápase podprůměrné kvality se ze zasloužené remízy a ze svého prvního bodu v podzimní soutěži radovali hosté. TJ Luže: Richter – Černý (Horák), Pekhart, Sejkora, Pitra, Tichý, Roubínek, M. Kapitola, Kusý, Dvořák, J. Kapitola. FC Skuteč: Indra – M. Tocháček, Sperát, Paulus, Pečenka, L. Tocháček, Polanský, Bačák, Filipi, Bačkovský, Urban (Vokál, Pražan, Hron).

Krouna – Ronov, Horní Bradlo – Stolany B a Chroustovice – Rváčov odloženo.