OKRESNÍ PŘEBOR: Pilař skóroval v první minutě

Chrudimsko – Ve fotbalovém okresním přeboru se vítanovský lídr musel spokojit pouze s bezbrankovou remízou.

26.9.2011

Ilustrační fotoFoto: Foto: DENÍK/Vladimír Malinovský

Naopak při střelecké chuti byli Chroustovičtí, kteří zdolali rozdílem třídy Chrast. Dusno bylo po utkání ve Stolanech, kde prý rozhodující gól padl ve 112.minutě (je prý uvedeno v zápise), kdy si sudí údajně vymyslel trestný kop.

H. Bradlo – Miřetice 2:1 (1:1).

Branky: Semerád z pen., R. Bláha – T. Řezníček z pen. Zpočátku byli hosté lepší a ujali se ve 35. minutě vedení gólem z penalty. Domácí také z pokutového kopu v poslední minutě prvního poločasu vyrovnali. Po hodině hry zajistil domácím tři body R. Bláha. H. Bradlo: D. Pospíšil – J. Bláha, I. Pospíšil, R. Bláha, Dalecký, Kumpan, Semerád, Maruna, Záruba, Kroutil, Alinče (Vykoukal, Čejka, A. Pospíšil). Miřetice: Starý – Dejnožka, Horník, Slanina, Sokol, Beran, P. Řezníček, Dejdar, Hájek, T. Řezníček, Douša (Vašek, Kouba, Najman).

Stolany B – Krouna 0:1 (0:0).

Branka: Macháček. Velice nepřesný rozhodčí Šeps ovlivnil utkání a v poslední minutě (zhruba ve 112.!) nechal kopat vymyšlený trestný kop a Macháček z něho rozhodl o výhře hostů. Stolany B: Kramařík – Smetánka, Starý, Přibyl, Vávra, Rázek, Jenka, Novák, Bakeš, Motyčka, Fríbl (Němec, Turek, Dušek). Krouna: Bárta – Z. Ducheček, M. Ducheček, Drahoš, Kulhavý, Svatoň, Vaňák, Holas, Kučera, Macháček, Černý (Truneček).

Holetín – Hrochův Týnec 2:1 (2:0).

Branky: 1. Pilař, 33. Beneš – 62. Šulc. V prvním poločase měli domácí fotbalisté značnou převahu, kterou vyjádřili dvoubrankovým vedením. Po změně stran byli hosté aktivnější, podařilo se jim vstřeleným gólem vrátit do zápasu, nováček však vítězství uhájil. Holetín: J. Halamka – Filipi, P. Wasserbauer, Ondráček, Suchý – Ceral, Volf (V. Halamka), Pilař, Pecina – L. Wasserbauer (Vondráček), Beneš (Zárybnický). Hrochův Týnec: Zrůst – J. Douda, Friček, Chaloupecký, V. Douda – Štětina (Žídek), Blajda, Unger, Rabas – Šulc, Tejnecký.

Vítanov – Rváčov 0:0.

Nepříliš pohledné utkání skončilo spravedlivou dělbou bodů, když střelcům na obou stranách chyběla přesnější muška. Vítanov: Hovorka - Neuwirth, Novotný, Kopecký, Jůn, Doležal (Stehno), Dalecký (Kučera), Neslušan, Cestr, Poul (Boháč), Daniel. Rváčov: Beránek - Novotný, Ptáček, Škaryd, Štefl, Záhorka (Kadidlo), Cach, Šusták, Šebek, Vodička, Odstrčil (Vojta).

Rozhovice – Proseč 3:2 (1:1).

Branky: Kubeš 2, Kopecký – Jar. Marek, Novotný. Po chybě domácí obrany šla Proseč do vedení. Domácí do poločasu vyrovnali a na začátku druhého dvěma rychlými góly rozhodli o svém vítězství. Hosté stačili už jen snížit na konečných 3:2. Rozhovice: L. Pleskot – Huňáček, Hůlka, Kadeřábek, Sýkora, M. Pleskot, Suchý, Mráz, Vohralík, Kubeš, Kopecký. Proseč: Lampárek – Rybenský, Šplíchal, Obejda, Z. Marek, Dvořák, Kysilko, Volf, Jar. Marek, Mareš, Hromádka.

Chroustovice – Chrast 4:0 (2:0).

Branky: 30. Žídek, 32. Dostál, 55. Dvořák z pen., 57. Hotovec. V poměrně vyrovnaném a tvrdě hraném utkání domácí dokázali na rozdíl od soupeře svoje příležitosti využít k výraznému výsledku rozdílem třídy. Chroustovice: Popelka - Koreček, Žídek, Horčička, Dvořák, Havlíček (79. Rolínek), Úskoba, Hotovec, Besperát, Dostál (76. Douděra), Berger. Chrast: Vostradovský, Drahoš, Nešetřil, Mikan, Bouška, Kysela, Gregor, Plosza, Vokál (74. Málek), Bondor, Štefec (81. Chour).

Nasavrky – Tuněchody 1:1 (0:0).

Branky: 65. Soudek – 78. Adámek. V 1. poločase měli domácí výraznou převahu, ale zahodili nejméně čtyři gólové šance. Po změně stran se hra částečně vyrovnala, domácí ani z pěti kroků branku netrefili. V závěru se obávali o výsledek, když hosté dvakrát přestřelili branku. Nasavrky: P. Chvojka – T. Michek, R. Michek, M. Chvojka, Pilný – Dostálek, Černý, Soudek, O. Čechlovský – Vojíř, M. Čechlovský (Boháč). Tuněchody: M. Kudyn – Doucha, Horák, Fišer (Vrzal), P. Kudyn, Slezák, Pokorný, Radouš, Adámek, Mattuš, Kučera.

PETR NOVÁK, JAROMÍR DOLEŽAL

26.9.2011 VSTUP DO DISKUSE
rekonstruované podkroví

V podkroví můžete mít své království

Nemocnice fungují i přes nedostatek lékařů a sester.

Nemocnice fungují i přes nedostatek lékařů a sester

Svěchyňova ulice se na čas uzavře

Chrudim – Z důvodu umístění jeřábu na komunikaci při instalaci antény na střechu domu čp. 250 v chrudimské ulici Svěchyňova bude během nadcházející soboty a neděle pro motoristy úplně uzavřená tamní silnice.