H. Bradlo – Luže 1:1

Utkání nevalné úrovně slušela remíza.

Fakta – branky: Semerád – vlastní (Kovačka). Rozhodčí: Semerád. ŽK: 3:4. Diváků: 80. Poločas: 0:0. H. Bradlo: Nevečeřel – Kovačka, Daleký, I. Pospíšil, R. Bláha, Kumpan, D. Pospíšil, Semerád, J. Bláha, Kroutil, Maruna (Jar. Bláha). Luže: Richter – Pikhart, Dostál, Sejkora, Tlapák, Pitra, Fritsche, Urban, Nežádal, Bozděch, Vlačiha (Mikan, Kovačka).

Svídnice – Rosice 3:5

Během 53. a 54. minuty inkasovali domácí dva rychlé góly a tím nastal zlom v dalším vývoji utkání ve prospěch hostujícího Dynama.

Fakta – branky: Sokol 2, Starý – Havlíček 2, P. Marel, Dvořák, Dostál. Rozhodčí: Jinoch: ŽK: 2:2. Diváků: 100. Poločas: 3:1. Svídnice: Holeka – Sokol, Šustr, Langr, Novák, Kaška, Kožíšek, Kacafírek, Kubašta, Starý, Dvořák (Loučka, Spálenský, Dubský). Rosice: Volejník – Zahálka, Nekvinda, Novotný, Dvořák, Dostál, P. Marel, Hansl, J. Marel, Marek, Havlíček (Komárek, Dachovský).

Ronov – Dřenice 4:1

Domácí měli po celý zápas více ze hry a po zásluze získali všechny tři body.

Fakta – branky: J. Klug 2, Klepetko, Varga – Musil. Rozhodčí: Kutřín. ŽK: 1:1. Diváků: 70. Ronov: Žítek – J. Klug, J. Spěvák, Polák, Daru, Kočárník, Filka, V. Klug, Staněk, M. Spěvák, Klepetko (Svoboda, Varga). Dřenice: M. Kudyn – Spilko, Hybeš, Hýl, Šulaj, P. Kudyn, Michálek, Starý, Smetana, Musil, Suchý (Pekař, Valenta).

Bítovany – Prosetín 2:4

Lídr tabulky rozhodl o cenných třech bodech až po změně stran.

Fakta – branky: Tichý (pen.), Mihulka – Vodvárka, Kropáček, Remeš, Vít. Rozhodčí: Smitka. Diváků: 80. Poločas: 2:2. Bítovany: nehlášeno. Prosetín: Havel – Pešek, Remeš, Kropáček, Ondráček – J. Ročňák, Černý, Vít, M. Ročňák – Peřina, Vodvárka (Málek).

H. Městec B – Nasavrky 0:2

Hosté měli větší chuť a vůli po vítězství, a tak je jejich výhra zasloužená.

Fakta – branky: 25. Vojíř, 29. P. Plíšek. Rozhodčí: Širůček. ŽK: 2:3. Diváků: 120. H. Městec: Vegeš – Čabala, Čáp, Celunda, M. Salfický – Mach, Šafránek, Janáček, Kocek – Kápička, Svoboda (Krejčík, Zrůst, Volejník). Nasavrky: Mikeš – T. Michek, Dostálek, R. Michek, A. Plíšek, Solnička, Soudek, Pilný, M. Plíšek, Vojíř, P. Plíšek (Havel, Chvojka).

Miřetice – H. Týnec 1:1

Domácí měli sice místy až drtivou převahu, avšak nakonec byli rádi, že v derby Tatranů dokázali alespoň vyrovnat vedení soupeře.

Fakta – branky: Douša – Friček. Rozhodčí: Alinč. ŽK: 2:2. Diváků: 150. Poločas: 0:0. Miřetice: Pejcha – Dejnožka, Půlpán, Slanina, Vtípil – Fidra, Beran, P. Řezníček, Polák – T. Řezníček, Douša (Polívka). H. Týnec: Tatíček – Murin, Horáček, Stoklasa, Netuka, Šafařík, Friček, J. Douda, Kadeřábek, V. Douda, Kostka (Kaplan).

Vítanov – Chrast 3:1

Záchranářský duel zvládli lépe domácí fotbalisté.

Fakta - branky: domácí: 5. Kučera, 22. J. Jůn, 66. Kučera – 68. Rázek. Rozhodčí: Horník. ŽK: 1:3. Diváků: 100. Poločas: 2:0). Vítanov: Hovorka – J. Daniel, Novák, Cestr, J. Jůn, P. Novotný, J. Novotný, Z. Daniel, Doležal, Rakouš, Kučera (Vařečka, Neuwirth, L. Jůn). Chrast: Sýs - Mareš, Hromádka, Ročeň, Bouška, Vokál, Málek, R. Sládek, Rázek, Bondor, Urban, Friček, O. Sládek).