S góly rozhodně nešetřily ani Rozhovice, které nadělily sedmičku Hrochovu Týnci.

Nasavrky – Proseč 0:4 (0:3). Branky: M. Marek, Menc, Jar. Marek, Mareš. Nasavrky: Kulhánek – T. Michek, R. Michek, M. Dostálek, T. Dostálek – Chvojka, Boháč, Čechlovský, Pilný – Vojíř, Dostál (Poldrman, Šic, Novák). Proseč: Lampárek – Z. Marek, Šplíchal, Novotný, Jiří Marek, Dvořák, M. Marek, Menc, Jar. Marek, Mareš, Hromádka (Kunhart). Domácí fotbalisté po žalostném výkonu prohráli zaslouženě rozdílem třídy.

Holetín – Ronov 8:1 (5:0). Branky: Zdražil 3, Zeman, Zárybnický, Ceral, Filipi, Volf – Hutla. Holetín: J. Halamka – Kadidlo, Ondráček, Volf, Filipi – Ceral, Zeman, Pilař, Zárybnický – Zdražil, Vodička (R. Halamka a Vacek). Ronov: Zadina – Petržilka, Kamenský, Ondrášek, Šmíd – Rek, Sedlák, Filka, Staněk – Varga, Žítek (Svoboda, Daru, Hutla). V úvodu domácí neproměnili dvě šance. Mezi 15. a 44. minutou padlo pět gólů, vše do sítě hostí, na čemž měla podíl velmi dobrá kombinační hra se střeleckou úspěšností. Po změně stran se hosté snažili s výsledkem něco udělat, ale dvě výborné příležitosti neproměnili. Domácí je za to potrestali třemi brankami a soupeři dovolili vstřelit pouze čestný úspěch, a to až v 81. minutě.

Svídnice – Stolany 1:3 (1:0). Branky: R. Kubašta ml. – Bakeš, Hluchnik, P. Motyčka. Svídnice: nehlášeno. Stolany: Kramařík – Smetánka, Starý, Novotný, P. Motyčka – Vávra, P. Motyčka, Hluchnik, Chvojka – J. Motyčka, Bakeš (Turek, Dušek). Domácí vedli o poločase gólem R. Kubašty ml., hosté po přestávce během čtvrthodiny otočili třemi góly ve svůj prospěch.

Tuněchody – Rváčov 2:0 (1:0). Branky: Adámek, Vrzal. ČK: 1:1 (Hýl – Vojta). Tuněchody: M. Kudyn – L. Slezák, Němec, Svoboda, D. Slezák – Hýl, Pokorný, Vrzal, Mattuš – Adámek, Faltejsek (P. Kudyn, Lamberský). Rváčov: Meloun – Šusták, Ptáček, Škaryd, Štefl, Havránek, Červinka, Vojta, Odstrčil, P. Ťopek, Slonský (Šírek, T. Ťopek, Záhorka.) Vyrovnaný zápas, ve kterém hosté měli špatnou koncovku, což bylo rozhodující. Domácí brankář Kudyn se tak mohl pochlubit druhou vychytanou nulou.

Rozhovice – H. Týnec 7:0 (5:0). Branky: Kopecký 2, Henc, Vohralík, Kadeřábek, Sýkora, Suchý. Rozhovice: L. Pleskot – Voženílek, Henc, Kusý, Chmelík, M. Pleskot, Vohralík, Kadeřábek, Sýkora, Mráz, Kopecký (Ježek, Suchý, Valenta). H. Týnec: Kaplan – Blajda, Stoklasa, Bascur, Sládek, Kaloča, Krušina, Unger, Hašek, Šulc, Novotný. Střídali Slanař, Svoboda. Šlo o jednoznačnou záležitost domácích, kteří o svém vítězství rozhodli již během první půle. Mnoho šancí ještě zůstalo nevyužito, zvláště ve druhém poločase.

Chroustovice – Prachovice 7:4 (4:1). Branky: Dvořák 3 (1 z pen.), M. Dostál 2, Horčička a Lebeda – Budinský, Jerusalém, Vojáček, Navrátil. Chroustovice: Záleský – Havlíček, Horčička, Hotovec, Krejbich, Krňávek (70. L .Besperát), Lebeda, Derka, Dvořák, L. Dostál (80. Fikejs), M. Dostál. Prachovice: Mrázek – Machač, Fišer, Ptáčník, Štěpánek, Hájek (46. Navrátil), Vojáček, Bohatý, Jerusalém, Klug, Budinský. Hosté se ujali vedení 0:1. Poté se domácí chopili iniciativy, ovládli utkání a proměnili ho ve střeleckou exhibici až do stavu 6:1. Tím byli uspokojeni a dovolili hostím zkorigovat výsledek třemi brankami.

Svratouch – Vítanov 2:0 (0:0). Branky: Drahoš, Popelka. ŽK: 3:2. Svratouch: T. Kyncl – Kaplan, Vojta st., Tichý, Bouška – Drahoš, Kapitán, Popelka, F. Kyncl – Janušinský, Pavlík (Gregor, Vítek). Vítanov: Bednár – Ondráček, Kopecký,Pilař, Doležal – Cestr, Dalecký, Neslušan, Stehno – Kučera, Poul (Daniel, Jůn, Picek). Vyrovnané utkání, ve kterém domácí dokázali proměnit dvě příležitosti. První gól padl poté, co Drahoš prošel obranou soupeře a druhý přidal Popelka z trestného kopu.