Nasavrky - Miřetice 1:0 (0:0). Branka: 80. Michal Dostálek. Nasavrky: Chvojka T. Michek, R. Michek, Pilný, M. Dostálek Boháč, Čechlovský, Čapek, T. Dostálek Vojíř, Rejholec (Smetánka, Černý). Miřetice: Alinče Dejnožka, Polívka, Slanina, Sokol, Dejdar, P. Řezníček, Procházka, Hájek, T. Řezníček, Douša. Většinu zápasu byl pánem na hřišti silný vítr. Utkání bez vážnějších brankových příležitostí rozhodli domácí Michalem Dostálkem deset minut před závěrečným hvizdem, kdy už dohrávali bez vyloučeného Pilného (po druhé žluté kartě)

Chroustovice - Tuněchody 3:2 (2:0). Branky: 38., 50. a 89. Dostál 53. Adámek, 76. Kučera. ČK 0:1 ( 89. Slezák) . Chroustovice: Till Krňávek, Horčička, Koreček, Úskoba, Žídek, Havlíček, Sochor (85. Fikejs), Dostál, Besperát (46. Doubravský), Krejbich (84. Vondráček). Tuněchody: M. Kudýn Slezák, Bažant, Bořil, P. Kudýn, Hýl, Lamberský, Vrzal, Adámek, D. Mattuš, Kučera. Toto utkání bylo plné nervozity, ve kterém měla obě mužstva problém s proměňováním vytvořených šancí, se štěstí přiklonilo v poslední minutě na stranu domácích.

Rozhovice - Chrast 5:1 (2:1). Branky: 40. a 48. Kubeš, 8. Suchý z pen., 55. Kubánek, 75. Kadeřábek 30. Málek. Rozhovice: L. Pleskot Voženílek, Vohralík, Kusý, Sýkora, M: Pleskot, Suchý, Kubeš, Kadeřábek, Kubánek, Kopecký (Čopák, Kaválek, Chmelík). Chrast: Tatíček Štefec, Zelinka, Nešetřil, Bouška, Gregor, Málek, Šplíchal, Vokál, Teplý, Drahoš (Vostrčil, Vágner). Hosté od začátku dokazovali, že nepřijeli do Rozhovic jen odevzdat body. V prvních deseti minutách měli častěji míč na kopačkách a domácí se jen těžko rozjížděli. Potom ale bleskově udeřili, kdy se dostal do brejku Kopecký, brankář Tatíček ho srazil v pokutovém území a Suchý nařízenou penaltu proměnil. Následně domácí několik šancí promarnili a hosté trestali, kdy po centru skóroval Málek. Do poločasu však domácí zvýšili svůj náskok kanonýrem Kubešem. Po změně stran už to byla jednoznačná záležitost domácích, kdy třemi góly dali podobu konečnému výsledku.

Vítanov - Proseč 2:1 (2:0). Branky: Poul, Daniel M. Marek z pen. Vítanov: Bednár Neuwirth, Novotný, Neslušan, Cestr, Stehno, Jůn, Doležal, Daniel, Kučera, Poul (Ondráček, Boháč). Proseč: J. Lampárek, Z. Marek, Adamec, Kunhart, D. Lampárek, Dvořák, M. Marek, Volf, Jar. Marek, Mareš, Hromádko (Menc, Pulda). Hosté byli zejména ve druhém poločase lepším mužstvem, ale selhali v zakončení. Jediný svůj gól vstřelili z pokutového kopu. V domácí brance odchytal vynikající zápas Bednár.

Holetín - Rváčov 1:2 (1:0). Branky: Ceral Záhorka, Cach. Holetín: Byrtus P. Vondráček, Ondráček, Novák, Filipi J. Wasserbauer, L. Wasserbauer, Ceral, Beneš Zeman (Suchý), Zdražil (V. Vondráček). Rváčov: Beránek Novotný, Cach, Štefl, Ptáček Odstrčil, Šusták, Škaryd, Červinka Vodička, Lebeda (Záhorka, Kavalír). Domácí v první půli nepotvrdili roli favorita, naopak soupeř několikrát nováčkovi zatopil. Přesto ve 34. minutě šel Holetín do vedení, tak po jeho katastrofálním výkonu ve druhém poločase si soupeř ze spodních vod tabulky zaslouženě odvezl tři body.

Stolany B - Hrochův Týnec 2:0 (1:0). Branky: Hluchník, Motyčka. Stolany B: Kramařík Ceral, Starý, Hluchník, Přibyl Fríbl (46. Němec), Novák, Vávra, Novotný (46. Motyčka) Bakeš (79. Kučera), Rázek. Hrochův Týnec: Zjevík Blajda, Hašek, Horáček, Sládek, Šulc, Douda, Unger, Sotona, Němec, Kapitán. ČK: 0:1 (nehlášeno). Silný vítr přispěl k nevalné úrovni tohoto zápasu. Produktivnější byla stolanská rezerva, takže je její vítězství zasloužené.

Horní Bradlo - Krouna 3:1 (1:0). Branky: Semerád, Maruna, Kroutil Drahoš. Horní Bradlo: D. Pospíšil Kumpan, R. Bláha, Dalecký, I. Pospíšil Vykoukal (Čejka), Semerád, Matěna, Záruba (Sotona) Maruna, Kroutil (J. Bláha). Krouna: Smažil Ducheček, Žďánský, Bělský, Bečička, Drahoš, Šebek (Stodola), Holas, Macháček, Černý (Pešek), Svatoň. Domácí předvedli nejlepší zápas v jarní části. Přesto v prvním poločase hosté s mírnou převahou byli v útoku bezzubí, po obrátce naopak navrch měli domácí, kterým vyšel závěr, kdy pečetili své zasloužené vítězství.

1. Krouna 19 10 6 3 41:29 36
2. Rozhovice 19 9 5 5 39:27 32
3. Miřetice 19 9 4 6 39:29 31
4. Nasavrky 19 8 6 5 30:30 30
5. Stolany B 19 8 5 6 30:23 29
6. Holetín 19 8 5 6 37:31 29
7. Tuněchody 19 9 1 9 29:26 28
8. Proseč 19 7 5 7 43:31 26