H. Městec B – Chroustovice 0:2 (0:0)

Branky: 64. Demeter, 70. Derka.
Rozhodčí: Syrůček. Diváci: 115.

První poločas se odvíjel za mírné herní převahy domácích. Ti si dokázali vytvořit i několik slibných šancí, ale příležitosti Víta Řeháka, Večeři a především Dostála zůstaly nevyužity, čehož, jak se později ukázalo, mohli litovat.

Druhá půle již patřila zkušenějším hostům. Skóre se poprvé v jejich prospěch měnilo v 64. minutě ,když se přesně k pravé tyči trefil Demeter. O šest minut později navíc po brejkové akci zvýšil Derka na dvougólový rozdíl, čímž definitivně zlomil odpor domácích.

Heřmanův Městec: Kouba – Mach, Bareš (27. Kosina), Musil, Vojtěch, J. Řehák (65. Kápička), Peter (81. Kučera), Herget, V. Řehák, Dostál, Večeřa (60. Petrák).

Chroustovice: Bejblík-Štěch, Demeter, Mazánek, Pospíšil-Koreček (62. Krejbich), Matucha, (89. Bečička), Daněk(53. Rejman), Dostál, Derka, Doubravský.

Křižanovice – Svídnice 3:4 (1:3)

Branky: 5. J. Pilař, 48. M. Pecina, 89. O. Pilař z pen. – 3. a 30. z penalty Kubašta, 32. Kratochvíl, 54. Loučka;
Rozhodčí: Bednář. ŽK: 1:3. ČK: 58. M. Zelenka. Diváci: 220.

V sousedském derby před zraky 220 diváků byli v prvním poločase lepší hosté a výsledek 3:1 byl pro Křižanovické ještě velmi přívětivý. V druhé půli domácí hráči sice zabrali, byli lepší a sahali i po vyrovnání, ale všechny tři body nakonec odvážejí hosté, kteří svůj náskok z prvního poločasu dokázali uhájit.

Křižanovice: Bejr – Rulík (68.Blažek), Hnízdil, Novák – F.Pecina (81. Janeček), M.Žák, Kadlec, M.Pecina – Brož (46. Štěpán), J.Pilař, O.Pilař

Svídnice: Švadlenka – Dibelka (58. J.Zelenka), Kudyn, Hůlka, M.Zelenka – Chvojka, Dušek, Kratochvíl, Bláha – Kubašta, Loučka (69. Doležal).

Kočí – Prosetín
 1:4 (0:2)

Branky: 75. Havránek – 26. F. Šafránek, 43. Novotný, 56. A. Šafránek, 89. Nežádal.
Rozhodčí: Havel. ŽK: 0:1. Diváků: 130.

Prosetín byl jednoznačně lepší a o výhře rozhodl dvěma brankami už v prvním poločase. Domácí se dokázali prosadit pouze z penalty, jinak Hloušovu branku vůbec neohrozili.

Kočí: Dostál – Bukač, Vávra, Slanař (77. Dvořáček), Havránek, Škarýd, P. Šára, Pilař (70. Kudrnka), Fantl, M. Šára.

Prosetín: Hlouš – Tichý, Slavík (74. Vamberský), Kulháň, Vodvárka (88. Voňka), A. Šafránek, Bouška (66. Felkl), Ročňák (85. Černý), Novotný, F. Šafránek, Marek (70. Nežádal).