Vítanov – H. Městec B 2:0 (0:0)

Branky: 51. a 85. (pen) Josef Jůn.
ŽK: 2:3. Rozhodčí: Kostka. Diváci: 60.

Vítanovští fotbalisté hosty po celý zápas nepustili do vážnější šance. Sami se však dvakrát prosadili a skóre mohlo být i výraznější, kdyby proměnili několik dalších. Po zásluze tak tři body zůstávají u domácích.

Vítanov: Vašák – Josef Jůn, D. Picek, Stehno, Jan Jůn, Neuwirth, Doležal, A. Picek, Šmatlán (89. Uher), M. Myška (66. Cimburek), Holec.
H. Městec: Jandáček – Mach, Kosina, Pilný, Šimon, Krátký, Večeřa, V. Řehák, Vrátil, Vojtěch, J. Řehák (56. Herget).

Holetín – Zaječice 3:1 (2:1)

Branky: 17. a 69. Filipi, 33. Zdražil – 26. D. Pejcha (pen).
ŽK: 1:5. Rozhodčí: Karásek. Diváci: 140.

Domácí byli od úvodních minut lepším mužstev a ujali se vedení. Hostům se podařilo srovnat skóre z penalty. Ve zbytku prvního poločasu měli Holetínští územní převahu, kterou podpořili druhou brankou. I po přestávce měli domácí více ze hry a hosté hrozili z brejků.

Holetín: Žejdlík – Šmok (79. Zárybnický), Černý (69. Ondráček), Prášek, Chmelík (61. Hrubý), Ceral, Beneš, Pilař, Zavřel, Filipi, Zdražil.

Zaječice: Křivka – Šinágl (46. T. Kubelka), Bleha, Hromádko, Kolář, Fousek, Kunrád (80. Křičenský), D. Pejcha, Pavlačič, D. Kubelka (46. J. Kubelka), Dejdar (74. Picek).

Ronov – Slatiňany B 6:1 (3:0)

Branky: 38., 41., 57. a 77. Budínský, 2. Filka, 80. Klepetko – 82. Morávek.
ŽK: 2:1. Rozhodčí: Horák. Diváci: 90.

Výsledek hovoří za vše. Domácí si zpříjemnili pouťové oslavy, když se čtyřmi góly blýskl kanonýr Budínský. Hosté korigovali stav až v závěru utkání.

Ronov: T. Žítek – Ondrášek, J. Žítek, J. Klug, Šmíd, Urbánek (57. V. Klug), Staněk, Filka, Spěvák, Klepetko, Budínský.

Slatiňany B: Dvořák – Morávek, Zdražil, Opavský (8. Ficek), Polák (71. Melichar), Drahý, Kápička, Wenzl, Sýkora, Kovařík, Sotona (55. Jandík).

Chroustovice – Kočí 2:3 (1:0)

Branky: 37. Demeter, 82. Mazánek (pen.) – 46. Šára, 52. Škaryd, 81. Fantl.
ŽK: 1:2. Rozhodčí: Novák. Diváci: 100.

Po oboustranně nervozním začátku se domácí uklidnily dříve, ale ze své převahy vytěžily pouze jednu branku. Ve druhém poločase Chroustovičtí umožnili po dvou hrubých chybách, v rozmezí šesti minut, jít soupeři do brejku, z kterých skórovali. Vedení hostů v 82. minutě potvrdil Fantl. Chroustovicím se už jen podařilo snížit pokutovým kopem.

Chroustovice: Bejblík – Štěch, Demeter, Andrle (21. Rejman), Mazánek, Pospíšil, Koreček, Matucha (86. Doubravský), Daněk (69. Bečička), Dostál, Tomášek.

Kočí: Dostál – Janko, Vávra, Dvořáček (4. Koreček), Havránek (81. D. Kudrnka), Škaryd, Štursa, P. Šára (56. Bukač), K. Kudrnka (6. Pilař), Fantl, M. Šára.

Prosetín – Skuteč 3:0 (2:0)

Branky: 3. Vodvárka, 15. a 64. Novotný.
Rozhodčí: Vašek. ŽK: 0:3. Diváků: 400.

Na derby si našla cestu rekordní návštěva 400 diváků, kteří sledovali po celý průběh jasnou převahu domácího Sokola. Ten se ujal vedení již ve 3. minutě, a to brankou Romana Vodvárky, který se den před utkáním oženil. O deset minut později přidal druhý úspěch vítězů Novotný, další šance ale již Prosetínští do přestávky nevyužili. Po změně stran se obraz hry nezměnil a když v 64. minutě zvýšil opět Novotný na 3:0, bylo rozhodnuto.

Prosetín: Hlouš – Tichý, Slavík, Kulháň, F. Šafránek (85. Černý) – A. Šafránek, Bouška (46. Spilko), J. Ročňák, Vodvárka (90. O. Vamberský) – Marek (78. T. Felkl), Novotný (89. Nežádal).

Skuteč: F. Vamberský – Mikan, Sršeň, Vít (64. Odehnal), M. Pavliš (77. Pražan), Talácko, Horáček, P. Felkl (74. Kolíska), V. Pavliš, Bačkovský, Polanský (46. Janeček).

Svratouch – Křižanovice 1:1 (1:1)

Branky: 16. Lampárek – 41. Brož.
ŽK: 2:1. Rozhodčí: Teplý. Diváci: 150.

Domácí nedokázali proměnit řadu šancí ze začátku utkání. Gólově se prosadil jen Lampárek. Od třicáté minuty převzali iniciativu Křížanovičtí, kteří však svou převahu taktéž nedokázali gólově vyjádřit. Podařilo se jim pouze vyrovnat, a to když se trefil čtyři minuty před koncem prvního poločasu Brož.

Svratouch: Kašpar – Jelínek, Bělá, Mi. Černý, J. Kaplan, Bureš, Kyncl, Ma. Černý (46. Bodlák), Lampárek, Chaloupka (67. Macháček), Pavlík (88. Bobrovský).

Křižanovice: Bejr – Rulík, Hnízdil, Novák, Pecina, M. Žák, Kadlec, Prokop, O. Pilař, Brož (64. Blažek), J. Pilař (79. J. Žák).

Miřetice – Rváčov
 3:3 (0:1)

Branky: 10. T. Řezníček, 63. P. Řezníček, 75. O. Polívka – 30. Jeníček, 70. a 75. Bečička.
 Rozhodčí: Vávra. ŽK: 0:4. ČK: 0:1 (80. Sláma). Diváků: 80.

Domácí Tatran slavil výročí 75 let fotbalu v obci, a to jejich zpravodaje možná trochu omlouvá, že výsledek do redakce nenahlásil!! Info máme od hostů.
Ve vyrovnaném utkání, v němž si příležitosti vypracovala obě mužstva, se nakonec zrodila spravedlivá remíza.

Miřetice: Alinče – Hájek, L. Sokol (46. F. Sokol), O. Najman, Kopecký (46. Hron), Beran, Kašpar, P. Řezníček, T. Najman, T. Řezníček, O. Polívka.

Rváčov: Kyncl – Štefl, D. Jeníček (83. Záhorka), Novotný (90. Netolický), Sláma – Novák, Bečička, Krbálek, Půlpán – M. Jeníček, Odstrčil (88. Nevole).