VYBRAT REGION
Zavřít mapu

POZVÁNKA Deníku nejen na víkendové fotbaly

Východní Čechy - Přinášíme pozvánku za víkendovými fotbalovými utkáními od krajských soutěží až po divizi v celých východních Čechách, včetně pozvánky za nefotbalovými sporty.

15.4.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

Sobota 16. dubna

Divize C: AFK Chrudim – Jičín (10.15), Náchod – Trutnov, Letohrad – Semily (obojí 17.00). Dorost – divize C: Olympia Hradec – Letohrad (10.00 st. a 12.15 ml.).

Královéhradecko - krajský přebor: Nový Bydžov B - Olympia Hradec (hř. Městský stadion, 10), Lhota p. L. - Doudleby n. O. (17); I.A třída: Kostelec n. O. - Opočno, Libčany - Černilov, Sobotka - Dvůr Králové B, Třebechovice p. O. - Janské Lázně (vše 17); I.B třída: Trutnov B - Kopidlno (hř. UMT, 12.15), Mostek - Úpice, Hlušice - Stará Paka, Bílá Třemešná - Jičín B, Vítězná - Libáň (hř. Pilníkov), Mladé Buky - Chlumec n. C., Horní St. Město - Rudník, České Meziříčí - Malšovice, Předměřice - Albrechtice, Vamberk - Ohnišov (vše 17). Dorost st. - krajský přebor: Nový Bydžov B - Kopidlno (hř. Městský stadion, 12.30), Slavia Hradec - Stěžery (14.45). Dorost ml. - krajský přebor: Broumov - Hronov/Police (9.30), Dobruška - Rychnov n. K. (10), Jaroměř - Nový Bydžov B (hř. Jaroměř - tráva č.2, 11.15), Nové Město n. M. - Vrchlabí (hř. UMT, 11.15), Slavia Hradec - Jičín (11.30), N. Paka/S. Paka - Č. Kostelec (hř. St. Paka, 14.15).
Pardubicko - krajský přebor: Svitavy - Lanškroun, Polička – Žamberk, Živanice – Dobříkov, V. Mýto - Srch, Choceň - Stolany, SK Chrudim - Č. Třebová, Holice - Hlinsko, Třemošnice - FK Pardubice B (vše 17); I.A třída: Morašice - Choceň, Litomyšl - Moravany, Slatiňany - Letohrad B, Staré Hradiště - Valy, Přelouč - M. Třebová, Cerekvice n. L. - Načešice (vše 17); I.B třída: Rosice n. L. - FK Pardubice C, Zámrsk - Prachovice, Verměřovice - V. Mýto B, Semanín - Pomezí, Rychnov n. M. - Sebranice, Králíky/Č. Voda - Č. Třebová B (hř. Králíky), Březová n. S. – Sloupnice (vše 17). Dorost - krajský přebor: FK Pardubice C – Polička (hř. Na Dolíčku, 10 st. a 12.15 ml.), Hlinsko - V. Mýto, Litomyšl - Svitavy, Lanškroun - Ústí n. O. (vše 10.15 st. a 12.30 ml.), Králíky/Č. Voda - Horní Jelení (hř. Králíky, 12.30 st. a 14.45 ml.); I. třída: Třemošnice - Živanice (10), Slatiňany - Křičeň, Chrast - Holice, Choceň - Žamberk (hř. UMT), Březová n. S. - Jevíčko (vše 14.45).
Neděle 17. dubna

Divize C: Hradec Králové B – Nový Bydžov (10.15, hř. Nový Hradec), Dvůr Králové – Nová Paka (17.00). Dorost – česká liga: Hradec Králové B – Bohemians 1905 (10.15 st. a 12.30 ml., hř. Slavia Hradec Králové). Divize C: Pardubice B – Kolín (10.00 st. a 12.15 ml.), Nový Bydžov – Jablonec B (17.00 st. a 14.45 ml.)

Královéhradecko - krajský přebor: Převýšov - Kratonohy (10.15), Česká Skalice - Police n. M., L. Bělohrad /Pecka - Nový Hradec, Rychnov n. K. - Broumov, Přepychy - Kunčice, Týniště n. O. - Dobruška (vše 17); I.A třída: Jaroměř - Roudnice (hř. Velichovky), Hořice - Slavia Hradec, Č. Kostelec - Vrchlabí (vše 17); I.B třída: Provodov - Probluz, Dohalice - Nové Město n. M., Borohrádek - Loko Hradec, Černíkovice - Deštné (vše 17). Dorost st. - krajský přebor: FKM Úpa - N. Paka/S. Paka (hř. UMT Trutnov, 13.15), Rychnov n. K. - Broumov (hř. UMT, 14), Dobruška - Nové Město n. M. (14), Jaroměř - Jičín (hř. Velichovky), Třebeš - Chlumec n. C., Č. Kostelec - Třebechovice (vše 14.45). Dorost ml.- krajský přebor: FKM Úpa - Chlumec n. C. (hř. UMT Trutnov, 11.15), Hořice - Třebechovice (14.45).
Pardubicko - I. A třída: Dolní Újezd - H. Městec (17); I.B třída: Hlinsko B - Prosetín (hř. Olšinky č.2), SK Chrudim B - Holice B (oba 10.15), AFK Chrudim B - Ronov n. D. (hř. UMT), Bítovany - Horní Jelení, Rozhovice - Kameničky, Svitavy B - Polička B (hř. Svitavy-Lány), Lanškroun B - Ústí n. O. B (vše 17). Dorost - krajský přebor: M. Třebová - AFK Chrudim B (10 st. a 12.15 ml.), Přelouč - SK Chrudim (12.30 st. a 14.45 ml.); I. třída: Proseč - Řetová (10), Moravany - Kameničky (13), Miřetice - Ostřešany, Jaroměřice - Česká Třebová (oba 14), Pardubičky - Řečany n. L., Bystré - Sloupnice (oba 14.30), Sezemice - Stolany, Horní Újezd - Rybník, Dolní Újezd - Jablonné n. O. (vše 14.45).

KAM ZA NEFOTBALOVÝM SPORTEM

Sobota 16. dubna
Hokejbal: Extraliga – čtvrtfinále play off: Letohrad – Hradec Králové (12.00). I.liga: H. Městec – Malenovice (15.30). Jezdectví: parkur: JS pod Kunětickou horou pořádá hobby soutěže – pro pony a děti, stupně ZM (60 a 70 cm), ZM (80 a 90cm), Z a ZL (10.00), kolbiště Brozany). Cykloturistika: 18. aprílový ještěr na kole 50 nebo 100 km. Start 8.00 – 10.00 v parku Javorky v České Třebové.
Neděle 17. dubna
Házená: II. liga žen: SHK Pardubice – Sokol Vršovice (16.40). 1. liga mladších dorostenek: SHK Pardubice – Vršovice (neděle 15.00) oba nafukovací hala na Dukle. Národní házená: I. liga mužů: TJ Sokol Opatovice n. L. – Nová Ves n. O. (10.30, hřiště Pohřebačka), Sokol Dobruška – Sokol Krčín (12). I. liga žen: Sokol Dobruška – Sokol Krčín (10.30), Hlinsko – Studénka (13). II. liga mužů: Sokol Dobruška B – SK Autonot Jihlava (9). Cykloturistika: 26. ročník kolem Pastvinské přehrady na kole z ústí nad Orlicí (trasy 50 nebo 100 km, start 8 – 9.00 hodin z náměstí).

(re)

15.4.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Trpělivost s nepořádníky došla, kontejnery hlídá kamera

Ilustrační snímek

Agora pořádá besedu o rybaření

Vzpomínka i mše za vypálené Ležáky

Ležáky - Výročí vyvraždění osady Ležáky, která byla vypálena odvetou za pomoc paraskupině Silver A si v neděli připomněli domácí i světoví představitelé. Mrtvé i přeživští vzpomenula mše i pietní obřad.

Policisté lapili čtyři opilé jezdce během jediného dne

Chrudimsko – Během jediného dne policisté načapali tři opilé šoféry a jednoho cyklistu.

Za borůvkami nemusíte do lesa, můžete je mít i na balkóně

Jejich plody jsou větší než jejich příbuzných odrůd z lesa, na keřích rostou v celých trsech, takže úroda je mnohem snazší a rychlejší, a jejich chuť si s těmi lesními v ničem nezadá. Řeč je o kanadských borůvkách, které si v pohodlí můžete vypěstovat na zahradě nebo i doma na balkoně a jejich sladké bobule budete mít na dosah ruky.

OBRAZEM: Miminka z chrudimské porodnice 24. června

Chrudim - Díky vstřícnosti chrudimské porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Chrudimáků. Každý týden náš fotograf navštěvuje porodnici a fotí nově narozená miminka.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies