Po úvodním vítězství nad domácími Svitavami 3:0 (Uhlíř, Stránský, vlastní) čekala ,,afrkáčky“ důrazná Č. Třebová, které podlehli 1:2 (Zavřel). V závěrečném utkání ve skupině museli kluci porazit nepříjemné V. Mýto, aby postoupili do semifinále. To se jim podařilo po výhře 1:0 (Kozák). Dramatické semifinále s urostlými hráči Litomyšle bylo od začátku vyrovnané s minimem šancí na obou stranách. V II. půli Chrudimáci soupeře dostali pod drtivý tlak, ale nedokázali z něj nic vytěžit. Proto o postupujícím do finále rozhodly penalty, v kterých měli chlapci z AFK pevnější nervy.

Ve finále se ,,afrkáčci“ utkali opět s Č. Třebovou. Od začátku zápasu se spustil prudký déšť, který přinesl více štěstí Chrudimákům. Ti po pěkné kombinační akci rozhodli ve druhé půli o celkovém vítězi gólem Pavliše. Po závěrečném hvizdu propukla obrovská radost mezi hráči, trenéry i rodiči. Jako přeborník Pardubického kraje bude AFK Chrudim reprezentovat region na celostátním finále této kategorie v Semilech.

Na úspěchu se podíleli: Simon Zíma, Filip Holeček, Pavel Karal, Tobiáš Plíšek, Ondřej Dušek, David Kopecký, Patrik Tlapák, Adam Zavřel, Josef Stránský, Radim Kozák, Vojtěch Pavliš, Jiří Uhlíř, Tomáš Daněk, Marek Frídl, Lukáš Secký, trenéři: M. Tlapák, P.Kopecký, A. Zavřel.

Konečné pořadí: 1. AFK Chrudim, 2. Č. Třebová, 3. Litomyšl, 4. Choceň, 5. Tesla, 6. V. Mýto, 7. MFK Pardubice, 8. Svitavy.