T. Kamenice – Vraclav 1:2 (0:2)

Branky: 90. Tichý – 16. Brýdl, 35. Roleček.

Nováček v soutěži z Vraclavi začal vítězně, když porazil Trhovou Kamenici po dvou gólech z prvního poločasu. Domácím se podařilo gólově prosadit až v závěru, další gól už ale nestihli.

Míčov – Městec 4:1 (2:1)

Branky: 14., 59. a 78. Šindelář, 35. Tomčík – 29. Štefek.
 V Míčově se hrál vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro domácí fotbalisty, i když výsledek tomu příliš nenasvědčuje.

Stolany B – Načešice B 4:3 (3:0)

Branky: 40. a 55. Jirásek, 24. Kučera, 39. Jenka – 57. Vacek, 71. Tamchyna, 80. Levinský.
 Domácí byli v prvním poločase jasně lepší. Za stavu 4:0 vystřídali čtyři hráče a hosté ještě dokázali zdramatizovat, vyrovnat však nikoli.

Ronov B – Nasavrky B 1:4 (1:0)

Branky: 28. Forman – 48., 58. Novák, 68. Rejholec, 81. Paulus.

Zápas dvou rozdílných poločasů. Domácí měli sice v první půli více ze hry, ale prosadit se dokázal pouze Forman. To v druhém poločase se karty otočily a béčko Nasavrk zvrátilo vývoj utkání čtyřmi brankami na svou stranu. Jednalo o čistě hrané utkání bez žlutých karet.

Ctětín – Jenišovice 3:1 (2:1)

Branky: 8. Školoud, 15. Malina, 89. Janoušek – 5. Částek

Domácí fotbalisté byli po celou dobu zápasu lepší. Svou herní převahu však nedokázali přetavit v góly. Nebýt neproměněných šancí, mohlo být vítězství ještě výraznější. (vkn, rp)